Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın ciddi saçmaladığı birkaç nokta var.

Big Mom, Germa yöneticilerini ortadan kaldırmaya karar veriyor. Bu süreçte Luffy gibi bir düşmanı ele geçiriyor. Peki ne yapıyor? Germa'dan Sanji Bey'in ricası üzerine Luffy'e dokunmuyor. Hani ertesi gün yok etmeyi planladığı aileden bir prensin isteğini kabul ediyor. Gerçekten çok mantıklı.

Luffy'nin "taktik maktik yok bam bam bam" ilerlemesine alıştık zaten de, Oda'nın okuyucuyu embesil yerine koyup en zor durumlarda bile yoktan mucizeler yaratmasına alışamıyorum bir türlü. İlla çok realist bir yaklaşıma gerek yok ki; en pembe içerikli korsan rüyalarında bile düşmanını ele geçirdiğinde öldürürsün.

luffy tek attı o komutana :a:
luffy için sıkıntı yok normal şavaşta sınırsız bir iradesi var .
Luffy tek atmadı. Aşırı yemek yiyince g4'e yeni bir seçenek oluşturdu. Cracker ona direk saldırdı ve içine çekti vakum misali. Ardından Nami'ye daha fazla yağmur yağdırma ve Cracker'ın oluşturduğu kuklaların sertliklerini bozma dedi. Sonrasında Cracker'ı fırlattı ve o da gitti kendi yarattığı kuklalara çarpa çarpa uçtu gitti. Hepsini parçalaması sonucu kendinde ciddi hasar oluştu. Yani Luffy'nin doğrudan bir darbesi olmadı. Dolaylı bir darbe sadece.

Herkese merhabalar.:byee:

Üyeliğimin bu bölüme denk gelmesi çok hoş oldu. Bölüm çıkmadan önce başvurmuştum. Çok iyi bölümdü. Sanji gerçekleri öğrendi. Şu saatten sonra güzel bir plan yapıp durumu toparlayacağını düşünüyorum. Luffyleri kim kurtaracak diye bekliyordum, o Sanji olacak bence. Sonra beraber kaçarlar.

Luffy çok iyiydi. Tepkileri efsaneydi. Pudding'e çok bilenmiş. Dışarı çıkarsa neler yapar acaba?

Germanın askeri gücü çok büyük bir güç. Her emrine direk uyan adamlardan bahsediyoruz burada. BM Germanın alabileceği en uygun gücünü alıyor işte. Judgeyi ve oğlanları ne yapsın müttefik olarak ? Hepsini toplasan bir komutan anca eder ki onlar Momun emrine girmeyecekler dikkat ettiysen.
İlginç

Herkese merhabalar.:byee:

Üyeliğimin bu bölüme denk gelmesi çok hoş oldu. Bölüm çıkmadan önce başvurmuştum. Çok iyi bölümdü. Sanji gerçekleri öğrendi. Şu saatten sonra güzel bir plan yapıp durumu toparlayacağını düşünüyorum. Luffyleri kim kurtaracak diye bekliyordum, o Sanji olacak bence. Sonra beraber kaçarlar.

Luffy çok iyiydi. Tepkileri efsaneydi. Pudding'e çok bilenmiş. Dışarı çıkarsa neler yapar acaba?
Dışarı çıkarsa kolları kopmuş halde çıkar, güzel dayağını yeyip kolsuz olarak mühürlenir bu sefer kitaba, yaşarsa tabi.

Bence Sanjinin umut ışığı aynadan Sanji'yi gören Chopper olacak.. Daha sonra Sanji Crema amcayı dövüp Luffyleri kurtarır.

Son düzenleme:
Sanji'nin o en sondaki hali inanılmaz etkiledi beni. Bu çocuk bunları hakedecek ne yaptı bilmiyorum. Bu kadar olanlar yerine ölse bu kadar üzülmezdim heralde. :(

mrso

Sonraki 2 yada 3 bölümde büyük ihtimal Chopper kale ye gidecek, sanji lufy kurtaracak ,nami puding i yer (sanji bayanlara vurmadığından)Enies Lobby Arc da olduğu gibi. Germa bi kaç olaydan dalayı Lufy gile yardım edecek ve lufyler adadan kaçacaklar. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık