Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda resmen bagırıyor Water 7 Enies Loby diye,Mink'lerin adası BM adası Sonuç'ta orası fena dagılacak en son bizimkiler topukluyacak:at:

Oda'nın ciddi saçmaladığı birkaç nokta var.

Big Mom, Germa yöneticilerini ortadan kaldırmaya karar veriyor. Bu süreçte Luffy gibi bir düşmanı ele geçiriyor. Peki ne yapıyor? Germa'dan Sanji Bey'in ricası üzerine Luffy'e dokunmuyor. Hani ertesi gün yok etmeyi planladığı aileden bir prensin isteğini kabul ediyor. Gerçekten çok mantıklı.

Luffy'nin "taktik maktik yok bam bam bam" ilerlemesine alıştık zaten de, Oda'nın okuyucuyu embesil yerine koyup en zor durumlarda bile yoktan mucizeler yaratmasına alışamıyorum bir türlü. İlla çok realist bir yaklaşıma gerek yok ki; en pembe içerikli korsan rüyalarında bile düşmanını ele geçirdiğinde öldürürsün.
Çünkü Sanjiye ihtiyaçları var.O yüzden Puding gerçek kişiliğini saklıyor. Eğer bir şekilde Sanji bir şeyler yapmaya kalkarsa planı suya düşecek.En basitinden kendini öldürür.Bunu öğrenen Gemma adadan çeker kuvvetlerini.

Şöyle Luffy'de bir güç olsa da BM'nin tüm adalarını sadece düğünde yaptığı bir hamle ile yıkabilse üff.

Shanks ve Marco adayı basmasın mı yıldırımda Shanks gelişinin haberi olmasın mı?:hmm:Olur olur valla Oda bu Marinford savaşında kimse farketmedi Shanks'ı Akainu sevimsizini durdurana kadar.:at:

Şöyle Luffy'de bir güç olsa da BM'nin tüm adalarını sadece düğünde yaptığı bir hamle ile yıkabilse üff.
O adalar niye pastadan yenebiliyor mu acaba. Sorular, sorular. Yenebiliyorsa Mom niye yemiyor. Birde Mom'ın o adaya nasıl yerleştiği sorusu var. İşgal mi, yaşadığı adayı mı o hale getirdi. Hepsini açıklayacak.

O adalar niye pastadan yenebiliyor mu acaba. Sorular, sorular. Yenebiliyorsa Mom niye yemiyor. Birde Mom'ın o adaya nasıl yerleştiği sorusu var. İşgal mi, yaşadığı adayı mı o hale getirdi. Hepsini açıklayacak.
Hepsi bu arc açıklanacaksa öpüp de başımıza koyalım. Net, en iyi arc olur.
Aha bak çözdüm işi. Zor duruma düştüğünde yemek için adaları pastadan yapmış.

Son düzenleme:
Anime için sahne arkası yıldırımdan medet umanlar var :D Çılgınlar sizi.Kollarını koparmak uğruna hapisten kaçmaya çalışan bir karakter,gök yüzünde yıldırım oluşturacak.Ama kendisini kurtaramıyor :D Shiki değil ki bu uçsun.Adam taktı kılıçları bacaklara şekil yaptı.Luffy ne yapacak yumrukla dövüşen karakter kolsuz ne yapar ? Daha da kötü duruma sokar kendisini.Üstüne h.haki ile yıldırım atıyor falan yapmayın troll olmuyor bu güldürmeyin kendinizi.
hayal etmekte mi suç kardeş öyle olsun istiyoruz sadece ne gömüyosun bu kadar :D

Beyler, Hatam varsa uyarin lutfen. Niyeyse Pudding; Reijuy'la konsurken. Onu bir cesit hipnoz dunyasina hapsetmis hissine kapildim. Bu neden'den dolayi Reiju'ya karsi bu kadar rahat konusabildigini hissettim. Sizcede oyle degilmi ? Onun disinda bana tek aciklama olarak Pudding, Monetin en az 2 3 kati guclu oldugu icin o kadar rahat konusabildigi izlenimi verdi. ( Big mom'un coplugundeler, O yuzden'de bu kadar rahat oldugu dusunulebilir ama Reiju bence o kadar cop bir karakter degil, Onu bu denli hapsedilmesi icin bence cok buyuk bir guce ihtiyac var. )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık