Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayal etmekte mi suç kardeş öyle olsun istiyoruz sadece ne gömüyosun bu kadar :D
Ucu açık seçenekler şöyle :D

Sanji haki patlaması yaşıyor
Sanji'nin kardeşler operasyona başladi.
Luffy haki patlaması yaşıyor.
Dragon geldi.
Enel geri dönüyor
Başka biri adaya geldi.
Big Mom kızdı şimşekler çaktırıyor.
Kendi kendine gelişen bir doğa olayı.

Luffy BigMam ı teke tekte alabilecek güçte ama Luffy Cracker ve orduyla savaşırken yoruldu üstüne Sanji den tokat yedi Big Mam ın gücünüde Brook kıracak bir ölçüde öyle vs atacaklar.

Luffy BigMam ı teke tekte alabilecek güçte ama Luffy Cracker ve orduyla savaşırken yoruldu üstüne Sanji den tokat yedi Big Mam ın gücünüde Brook kıracak bir ölçüde öyle vs atacaklar.
Luffy, Bigmom'u bu sezon teke tek'te alirsa eger. One piece butun hikayesine ihanet edercesine sacmalamis olur. Oyle birsey bence mumkun degil. Eger yasanirsada, One Piece benim gozumde butun ciddiyetini kaybeder.

brook kıracak demeseydin keşke oraya kadar ilgiyle okudum çünkü :D brook BM'ye dokunamaz bile bence dokunsa brook kırılır diye düşünüyorum :good:

Luffy big mom'ı alabilecek güçte ve Brook gücünü kırabilecek güçteyse;

10.000 Brook 100 Big Mom'ı alabilir diyebilir miyiz?
100 Luffy 100 Big Mom'ı alır o zaman.

Gece gece güzel şaka yapmışsın. @İmperian

Brook koleksiyona bile katılmış olabilir şuan. Eğer bomba MontD'or un civarında patlayıp bilinci kapanırsa kurtulur daha sonra.Ortaya çıkan curcunayı fırsat bilip tüyerler adadan.

Ucu açık seçenekler şöyle :D

Sanji haki patlaması yaşıyor
Sanji'nin kardeşler operasyona başladi.
Luffy haki patlaması yaşıyor.
Dragon geldi.
Enel geri dönüyor
Başka biri adaya geldi.
Big Mom kızdı şimşekler çaktırıyor.
Kendi kendine gelişen bir doğa olayı.

Bunu deme sebebim yonkouları tanrısal hiç bir şekilde yenilmez olarak görmeniz ama biz gördük ki yenilebiliyorlarmış WB yenildi yaşlıydı,hastaydı vs orası ayrı konu sonuç olarak yenildi Luffy nin bu kadar eziklenmesi hoşuma gitmiyor açıkçası Luffy fanı felanda değilim ama Oda nın tuzağına düşüyorsunuz şuan.
5 parmağın 5 ide aynı güçte aynı işlevde değildir 5 yonkouda aynı güçte olacak diye bir kural yok bence Big Mam burada serçe parmaktır düşünün her bir Yonkou WB gücünde olsaydı organizasyonlarıda aynı güçte olsaydı 3 amiral 1 filo amirali nasıl başa çıkacaktı bunlarla.
Ben tüm yonkouların aynı güçte olduğuna inanmıyorum o yüzden karşımıza çıkardıkları ilk yonkou BM oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık