Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin Luffy ile olan kavgası değil de böyle bir durumdayken hala aşkı düşünmesi beni kendisinden soğuttu. Tamam yapacak bir şeyin yok ama neden hala gözlerin kalp oluyor, durumun ciddiyetini kavra.

Ben Teach in geleceğini düşünüyorum Marine ye hiç ihtimal vermiyordum ama şuan ihtimal sayım 2 ye çıktı Teach veya Marine Big Mam ın sonunu getirecek.
Luffylerin adadaki müttefikleriyle BigMam ı indirme şansı çok az bir ihtimal çünkü.
Teach için çok uygun bir davranış olur aynen. Ama dediğim gibi daha yeni Baltimore'daydılar. Bu nedenle Teach ihtimali zayıfladı bence.

Bir de bazı arkadaşlar ne yazmamız gerektiğine bizim adımıza karar vermişler :) Yazdığımız şeye katılmak zorunda değilsiniz bunu saygı çerçevesinde belirtirsiniz olur biter. Bu kadar ciddiye almayın. Yanılırsam benim daha çok hoşuma gider hiç de hayal kırıklığı yaşamam. Her şey tahmin ettiğim gibi çıksaydı esas o zaman zevksiz ve hayal kırıklığı olurdu. Sizler mangayı haklı çıkmak için takip ediyor olabilirsiniz ama hani bazıları da keyif almak için takip ediyor olabilir yani :)

Düzenlendi.

Son düzenleme:
arkadaşlar siz de bm'nin ilk gösterildiği zamanki -bir yonkou'ya yakıştığı gibi- o yüce, korkutucu ve epik atmosferinden geriye pek bir şey kalmadığını düşünmüyor musunuz? açıkçası ben bm'yi, arc'ı işlenmeye başladığından beri yalnızca bir yonkou olduğundan dolayı güçlü buluyorum yoksa bana o hissiyatı vermedi arc başından bu yana. oysa bir kaidou bir whitebeard tanıtıldığında böyle miydi? özellikle wb gibi bir yonkoudan sonra beklentilerimizin de yükselmesiyle kaidou'nun tanıtımı çok efsaneviydi bana göre. ama bm için aynı veya benzer şeyleri söylemek çok zor kanaatindeyim.

arkadaşlar siz de bm'nin ilk gösterildiği zamanki -bir yonkou'ya yakıştığı gibi- o yüce, korkutucu ve epik atmosferinden geriye pek bir şey kalmadığını düşünmüyor musunuz? açıkçası ben bm'yi, arc'ı işlenmeye başladığından beri yalnızca bir yonkou olduğundan dolayı güçlü buluyorum yoksa bana o hissiyatı vermedi arc başından bu yana. oysa bir kaidou bir whitebeard tanıtıldığında böyle miydi? özellikle wb gibi bir yonkoudan sonra beklentilerimizin de yükselmesiyle kaidou'nun tanıtımı çok efsaneviydi bana göre. ama bm için aynı veya benzer şeyleri söylemek çok zor kanaatindeyim.
Evet ben de senin gibi düşünüyorum. Kadın belki güçlüdür ama bir Kaido ya da Beyazsakal olmadığı aşikar. Çocuklarını evlendirerek, güçlenmeye çalışan ucuz bir kadından çok da bir şey beklememek gerekiyor.

Big Mom biraz cadıya benzetilmeye çalışılmış ama sadece görünüş olarak değil kişilik olarak da. Masallardaki cadılar gibi güçlü olsa bile kandırmacalarla da iş yapmaya çalışıyor. Bu da bizim onu zayıf algılamamıza neden oluyor. Ama aynı zamanda bu onu çok da tehlikeli yapıyor.

kapakta Smokerın arkasında samuray saçlı birisi var.Smoker Wanodamı yoksa!
Birde yıldırımlar Mamanın olmasın?Sahne açılır Brook Mamanın yanındaki herkesi indşrmiş Mamayla kafa kafaya girişiyo :flaugh::flaugh: yazarken bile güldüm ya tam trol karakter bu dediğimi yapsa Oda kimse bişi diyemez adam kaç küsür yaşında :hhh:

Son düzenleme:
Luffy'nin BM'yi bu arcta indirebileceğine inanmıyorum hala. Yonkou yahu bu. Luffy şu an Kizaru'yu alabilir mi diye sorsan herkes alamaz der misal.

Ucuz dediğiniz kadının komutanı Luffy'nin g4'ünü yiyip bitirdi, üstüne tutsak ettirdi. Luffy gitsin adada 10 yıl daha ekmek yemeye devam etsin, belki ancak o zaman yetişir. Yardım almadan yendiği karakter yok zaten. :a:

Ucuz dediğiniz kadının komutanı Luffy'nin g4'ünü yiyip bitirdi, üstüne tutsak ettirdi. Luffy gitsin adada 10 yıl daha ekmek yemeye devam etsin, belki ancak o zaman yetişir. Yardım almadan yendiği karakter yok zaten. :a:
luffy tek attı o komutana :a:
luffy için sıkıntı yok normal şavaşta sınırsız bir iradesi var .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık