Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O jöle gibi şey nasıl Reiju'yu zapt ediyor. Kız 5 yaşında demir parmaklıkları büküyordu. Puding gücünü kabul ettirmiş sanırım. Reiju çok soğukkanlı yalnız serideki en asil prenses, bence.

Sanjide kafa çalışıyo. İyi bir plan yapıp durumu tersine çevirebilir. En basiti yemeklere zehir sürse düğün günü avantaj sağlayabilir.

Biraz düşündüm de Zeus ve Prometheus meselesi Advence Haki kullanamayan BigMom için bir avuntu gibi. Mesela sırf devler adasında yok diye ya da başka bir olayla ilinti fark etmez; dünya kadar para baymış Ceasar'a. Boa Hancock'ta olup onda olmaması bana komik gelir ama Advence olmadığı kesin. İleride görülür nasıl olsa.

mrso

Önümüzdeki manga yada ondan sonraki manga güzel bi sayı olacak sanji power up bekliyorum.Sanji ailesini kurtarır. Reiju 'u lufy kurtarır hayatını kurtardığı için :)Jimble bir yerden çıkacak ama nerden çay partsinde ana yemek mi olur artık :)

BM'nin inmesi kaçınılmaz oldu. Her ne kadar Yonkou olsa da bu işin başka bir çözümü yok. Şu an BM zaten Hasır Şapkaları ve Germa'yı öldürmeyi kafasına koymuş. Law'ın da dediği gibi 'ya himayesine giriceksin, ya da kafa tutucaksın'. Kaçarak olmaz bu iş. NW'de barınamassın böyle. BM'nin 2 komutanını kaybetmesi ve bir çok adamının Brook Pedro Chopper Carrot tarafından harcanması organizasyonunun yavaş yavaş çatladığını gösteriyor. Üstüne bir de Bege ihaneti söz konusu. Supernovalar'ı güç konusunda komutanlardan üstün görmeye başladım ben. Genelleme yapamayız ama onlara yakın ya da denk bir gücü vardır en azından diyebiliriz. Oruc'un 4.yü indirmesi örneği gibi. Jimbei ve balıkadam tayfası zaten bizimkilerin yanında. Germa bile kısa bir ortaklık kurabilir bizimkilerle. Ve daha bilmediğimiz kitaptan ve davetlilerden isimler. Aynı zamanda bana göre BM tayfasının beyni olan Tamago harcandı harcanıcak. Zaten Pedro bu arc baya iş yapacak gibi duruyor. Tamago ile denk diye düşündük ama baya üstün olduğu aşikar. Göz kaybını da kendisi 'göze göz dişe diş' mantığıyla yapmış. Güzel şeyler görebiliriz Pedro'dan. Ne kadar Sanji'den beklemesem de o da ciddi bir power up ile Katakuri'yi alabilicek seviyeye gelicek bence. Belki bi Bege Luffy vs BigMom görürüz ya da olaya sonradan başkaları dahil olur ama BM bu arc iner buna eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık