Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'nun En Balon Karakteri Kim Olacak?

En balon karakter kim olacak ?

• Kullanılan toplam oy
    140
Orochi neden listede? O kadar abartıldığını hatırlamıyorum.

@Densetsu no Samurai ufak da olsa tutturmuşun. Tutanlar listesine ekle ?

Wano arc'ına kadar bırakın kendisini görmek, adını duymadığımız ama ne hikmetse yc1 seviyesi ve üstü görülen yamato karakteri balon olarak patlar diye düşünüyorum.

Kaido Luffy ile dövüştü, sonra Big Mom ile birbirlerine girdiler. Sonra sürpriz saldırıyla 9 Kın (Komutan seviyesi çoğu) bunu deşti, onları da parçalayıp attı. Sonra 5 nova ile kapıştı, hâlâ gezip terör estiriyor. Kinemon'a haki taşıra taşıra bir gürz sallayıp karnına sapladı. Şimdi de YC1+ dediğimiz Yamato ile savaşacak, bunu da yenerek dinlenmiş Luffy ile bir daha savaşacak. Adam daha ne yapsın istiyorsunuz anlamıyorum, nasıl balon olabilir?

Kaido Luffy ile dövüştü, sonra Big Mom ile birbirlerine girdiler. Sonra sürpriz saldırıyla 9 Kın (Komutan seviyesi çoğu) bunu deşti, onları da parçalayıp attı. Sonra 5 nova ile kapıştı, hâlâ gezip terör estiriyor. Kinemon'a haki taşıra taşıra bir gürz sallayıp karnına sapladı. Şimdi de YC1+ dediğimiz Yamato ile savaşacak, bunu da yenerek dinlenmiş Luffy ile bir daha savaşacak. Adam daha ne yapsın istiyorsunuz anlamıyorum, nasıl balon olabilir?
Olay öldürmemesinde.
Mihawk da Luffy'i öldüremedi diye balon olmuştu, olur öyle şeyler.

Wano arc'ına kadar bırakın kendisini görmek, adını duymadığımız ama ne hikmetse yc1 seviyesi ve üstü görülen yamato karakteri balon olarak patlar diye düşünüyorum.
"Balon olduğu" kısmına kadar katılıyorum, ama patlayacağını düşünmüyorum. Mangaka koruması var üstünde.

"Balon olduğu" kısmına kadar katılıyorum, ama patlayacağını düşünmüyorum. Mangaka koruması var üstünde.
Yok şimdi roger'ın tayfaya oden katıldığı için yamato ya da momo tayfaya bu statüden girecek diye bekleniyordu ki ben iki karakteri de sevmiyorum. Momo, klasik sapık çocuk ileride güçlü olacak karakter, yamato ise biraz değişik babasından çok çekmiş ama ben oden'im diyen şu ana kadar okuduğum tüm mangalardaki en karaktersiz karakter. Ben oden'im ne demek sen yamato'sun kimlik bunalımında resmen kızcağız ya da erkek onda da kafası karışık. Kaido'nun çocuğu olması, oden statüsünde luffy'e yamanıp tayfaya katılacak olmasından dolayı haklısın kesinlikle balon yani ben yc2 diyorum maksimum güç olarak o da seri sonundaki görüntü açısından ama statüsü gereği manga bitene kadar tayfada olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık