Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'nun En Balon Karakteri Kim Olacak?

En balon karakter kim olacak ?

• Kullanılan toplam oy
    140
Yok şimdi roger'ın tayfaya oden katıldığı için yamato ya da momo tayfaya bu statüden girecek diye bekleniyordu ki ben iki karakteri de sevmiyorum. Momo, klasik sapık çocuk ileride güçlü olacak karakter, yamato ise biraz değişik babasından çok çekmiş ama ben oden'im diyen şu ana kadar okuduğum tüm mangalardaki en karaktersiz karakter. Ben oden'im ne demek sen yamato'sun kimlik bunalımında resmen kızcağız ya da erkek onda da kafası karışık. Kaido'nun çocuğu olması, oden statüsünde luffy'e yamanıp tayfaya katılacak olmasından dolayı haklısın kesinlikle balon yani ben yc2 diyorum maksimum güç olarak o da seri sonundaki görüntü açısından ama statüsü gereği manga bitene kadar tayfada olur.
Ben o kadar negatif değilim Yamato'ya karşı. Karakteri falan sempatik geldi hatta bana :D Ama seninde dediğin gibi aşırı güçlü yansıtıldı ve beni rahatsız eden asıl şey bu. Yamato'ya güç devşirilebilecek iki konu, Kaido'nun kızı olması ve Oden takıntısı. Onun dışında güçlü olması için bir sebep yok. Bu sebepler bu kadar güçlü olmasına yetmemeli normalde. Yani aşırı insiyatif kullanılmış bi karakter gibi geliyor bana. Öyle birden çıkıp Zoro, Sanj, Jinbei seviyesindeymiş gibi lanse edilmesi beni rahatsız etti.
Eğer Arc sonuna kadar patlamazsa sempatimi kaybedeğim kendisine. Ve patlayacak gibi de gözükmüyor.

Wano'nun tamamı balon. Şu Kaido ilk gösterildiğinde ne kadar heyecanlanmıştım ya... Bu adamın arcı net ilk 3'e girer diyordum. Kendisini de Zaraki gibi bir manyak bekliyordum. Hayaller hayatlar oldu.

Bigmom hakkında konuşmaya bile gerek yok. Bu arc geberir umarım.

King şuana kadar sağ kol gücünü gösteremedi ama daha arc kapanmadı. Hala şansı az da olsa var. Queen ise King'den çok daha beter durumda. Vasat bir kötü.

Kid'i, Luffy'nin rakibi olabilecek tek kişi olarak görüyordum. (BB hariç) Ama Luffy'nin rakibi olabilecek çapta çıkmadı. Yine de L*w'dan iyidir.

Hawkins hakkında herhangi bir beklentim hiç olmadı. İlk 4 süpernova dışındakileri güçlü beklemiyordum zaten. Şaşırtmadılar. Yine de biraz zeki bir karakter olmasını beklerdim.

Cevabımsa Orochi. Kendisini görmeden herhangi bir beklentiye girmemiştim ama Oden tarzı bir şey bekleyenler için baya hayal kırıklığı olmuştur.

@Densetsu no Samurai ufak da olsa tutturmuşun. Tutanlar listesine ekle ?
38. Sıraya ekliyorum. Teşekkürler :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık