Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoro vs. Shogun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkou'nun ineceği arcden bahsediyoruz öyle değil mi :)
Kaptan yonkou indirirse sağ koluda Amiral indirir sıkıntı yok :artiz:
Ha bana sorsan Amiral seviyesi Yonkou seviye diye bişeyde yok ama neyse...
Şimdi benim açımdan o olay şöyle, Luffy hala bir yonkou alacak seviyede değil. Big Mom'undan tut, Shanks'ina hiçbirini alamaz şuanki seviyesiyle. Yonkou indirme olayı teke tek olarak gerçekleşmeyecek diye düşünüyorum ben şahsen. Ama eğer ki Luffy'i yonkou alabilecek seviyede görseydim, yani o kadar güçlü olsaydı şuan Zoro da amiral alır der geçerdim. Ama öyle değil bana göre şuan. Daha çok yolu var gibime geliyor her nedense.

Şimdi benim açımdan o olay şöyle, Luffy hala bir yonkou alacak seviyede değil. Big Mom'undan tut, Shanks'ina hiçbirini alamaz şuanki seviyesiyle. Yonkou indirme olayı teke tek olarak gerçekleşmeyecek diye düşünüyorum ben şahsen. Ama eğer ki Luffy'i yonkou alabilecek seviyede görseydim, yani o kadar güçlü olsaydı şuan Zoro da amiral alır der geçerdim. Ama öyle değil bana göre şuan. Daha çok yolu var gibime geliyor her nedense.
Bu düşünce normal, Eniesten önce Lucci kadar Dof'un aşk adasından önce Dof kadar güçlü değildi şimdilik Kaido kadar güçlü görünmüyor olsa bile iş o vs zamanına gelinceye kadar herşey değişecek çok net bi şekilde yonkouları indirecem dedi.Hedef yonkouysa o yonkou(Bi şekilde) iner opun mantığı böyle işliyor(Yardım alıp almamasıda önemli değil Dof için koca bir ada ve 3milyarlık meyvenin sahibinden üstelik eleman D, yardım aldı ama sorsan teke tekte kazandı Dof'tan daha güçlüdür diyen bi dünya insan var forumda) ve yonkounun indiği arcden bahsediyorsak geldiğimiz nokta buysa bundan böyle amiral yukarı amiral aşşağı dememize gerek yok.

Bu düşünce normal, Eniesten önce Lucci kadar Dof'un aşk adasından önce Dof kadar güçlü değildi şimdilik Kaido kadar güçlü görünmüyor olsa bile iş o vs zamanına gelinceye kadar herşey değişecek çok net bi şekilde yonkouları indirecem dedi.Hedef yonkouysa o yonkou(Bi şekilde) iner opun mantığı böyle işliyor(Yardım alıp almamasıda önemli değil Dof için koca bir ada ve 3milyarlık meyvenin sahibinden üstelik eleman D, yardım aldı ama sorsan teke tekte kazandı Dof'tan daha güçlüdür diyen bi dünya insan var forumda) ve yonkounun indiği arcden bahsediyorsak geldiğimiz nokta buysa bundan böyle amiral yukarı amiral aşşağı dememize gerek yok.
Dediğin gibi iş vs ye gelince OP'de neler olacağı hiç bilinmiyor. Bir şekilde o yonkou iner, ben de ancak o zaman diyebilirim tamam ya Zoro da bundan aşağı kalmaz, amiral seviyesidir artık diye. Bakalım. Zaman gösterecek.

Koca bir ada? Yahu Dof'un kendi ağzından bir çok kere o tuzağa düştü şu an arenada Yeni Dünyadan gelen en tehlikeli korsanların olduğu yerde diyor. Ordan çıkamayacak tuzağa düştü felan. Şayet bunu o ara dillendiriyorduk. Yok onlar ezik deniliyordu. Şimdi aynı olay arc'ın sonunda Dof'un başına geliyor ki. Dof'un meyve yeteneği hiç enerji harcamadan onları yenmesine olanak sağlıyor olmasına rağmen bütün adaya karşı dövüşmüş oldu. Yine Chinjao'da vasıflaştırılmaya çalışıldı. He ben de Chinjao için çok güçlü demiyorum. Ama Luffy dövüşürken sıkıntı yok. Dof dövüştümü sıkıntı.:D Yine o kadar kişinin Dof'a düşman olmasının en birincil sebebi yaptığı Kafes tekniği olduğu halde? Ne bekliyordunuz? O kişilerin Dof'a saldırmalarının en birincil sebebi Luffy'e zaman yaratıp kafesten kurtulmak için Luffy'e inanmları değil mi? Aynen Dof ada ile dövüştü.:D O dediğiniz tanıma giremez Dof. O tanıma WB girer. Luffy>Dof olayında değilim. Ama ada ile savaşmış gibi dillendirmeniz öyle bir algı oluşturmanız bence yanlış. Dof'un da Law'ı Fuji ile ya da Trebol ile bariz şekilde hırpaladığı da açıktır.

@Alpamis dediklerinin kabul edilebilir olması için ilk G4'te Dof'un inmesi gerekirdi belki ancak öyle olsa söylediklerinin bi anlamı olurdu ama o ikince G4 olayı, gereken zaman, ittirmeler kaktırmalar falan bariz bi şekilde Tüm Ada vs Dof oldu ha kabul etmeyebilirsin olabilir :good:
Hem ne önemi var ki bence şuan Luffy Dof'tan daha güçlü(oldu) ve Yonkou hedefliyor şimdi tartıştığımız konu yani hedefte bi yonkou ve kimsenin kontrol edemediği bi adanın en güçlüsü varken çıkıp Amiral gücü şöyle böyle demeye ne lüzüm var :bilmem:

Konu olası Zoro vs Shogun ama yine Doflamingo yine Doflamingo tartışılıyor. Vay arkadaş.

bütün suç ODA'nın :(
:(
Forum lanetli. @gyjbsch foruma geldiğinden beri her konunun sonu Dofly'e bağlanıyor.
Hepimizin bilinçaltına işliyor yavaş yavaş.
Doflamingo tartışırken transa geçiyor. İstemsizce bişeyler yazıyor.

Zoro diğer samuraylarla uğraşırken Law Shogun ile kapışır. Bi tane de Gamma Knife çakar. Sonra staminası biter ve yere yığılır. Shogun tam işini bitirecekken Zoro kılıcı durdurur ve Shogunu tekler. gg wp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık