Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoro vs. Shogun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ezilirler, dövülürler, sonunda kazanırlar. Law gibi kılıcını gök yüzüne dikip dua edip ağlayan adamlar değil Hasırşapkalar. Ne demiş Guts: "Sakın benim yanımda dua etmeye kalkma, o ellerin kılıç tutmasına ihtiyacımız var!" Niye gaza geldim bilmiyorum.

Onu bir güzel işler zaten E. Oda eskiden yaptığı gibi. Daha düğün basılacak, araya Dragon meselesi girecek, olacak da olacak. Ben kısa da olsa ikinci bir zaman atlaması bekliyorum mesela, E. Oda'ya uyan bir şey değil ama sanki Zou arcı gibi bir arc görmüştük önce. Beklenmeyeni yapan biri E. Oda.
Dur daha erken. Şimdiden gelme gaza.:D Hele bir Kaido ile Luffy yüz yüze gelsin.:D

Roronoa Zoro

Dur daha erken. Şimdiden gelme gaza.:D Hele bir Kaido ile Luffy yüz yüze gelsin.:D
Kaido varken BB eziğinin son adam olması canımı sıkıyor yav :( Gitti dünyanın en güçlü canlısına düşman etti, saçma sapan bir şekilde yeniltmez inşallah Kaido'yu. Tek dileğim o. Yoksa hikaye bağlama konusunda güvenim tam.

Kaido varken BB eziğinin son adam olması canımı sıkıyor yav :( Gitti dünyanın en güçlü canlısına düşman etti, saçma sapan bir şekilde yeniltmez inşallah Kaido'yu. Tek dileğim o. Yoksa hikaye bağlama konusunda güvenim tam.
Benim de içim kabul etmiyor BB'yi son rakip olarak. Onda o iradeyi göremedim. O yüzden beklentimi boş yüzyıldan beri süregelen asıl düşmanların torunlarına ya da kendinelerine bağladım. Son rakip olarak BB beklemiyorum o yüzden.

Kaido'nun yenildiğini hissetirmesi lazım. Aynı Ennies Lobby'de Lucci'nin yenilişi gibi.

Shogun amiral etmez. (Nereden biliyorsun demeyin, biliyorum işte. :a:) Dolayısıyla Zoro bu adamı yer bir şekilde. Uzun bir süre sonra kan ter içinde kalacağı ilk vs olacaktır.

Öyle vs olsa Law zaten Shogun ile falan uğraşmaz sinsi planlar yapar ... Daha önemli şeyler Kaidou yavaşlatacak şeyler yapar. Zoro gitsin vs atsın Shogunla ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık