Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoro vs. Shogun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca bir ada? Yahu Dof'un kendi ağzından bir çok kere o tuzağa düştü şu an arenada Yeni Dünyadan gelen en tehlikeli korsanların olduğu yerde diyor. Ordan çıkamayacak tuzağa düştü felan. Şayet bunu o ara dillendiriyorduk. Yok onlar ezik deniliyordu. Şimdi aynı olay arc'ın sonunda Dof'un başına geliyor ki. Dof'un meyve yeteneği hiç enerji harcamadan onları yenmesine olanak sağlıyor olmasına rağmen bütün adaya karşı dövüşmüş oldu. Yine Chinjao'da vasıflaştırılmaya çalışıldı. He ben de Chinjao için çok güçlü demiyorum. Ama Luffy dövüşürken sıkıntı yok. Dof dövüştümü sıkıntı.:D Yine o kadar kişinin Dof'a düşman olmasının en birincil sebebi yaptığı Kafes tekniği olduğu halde? Ne bekliyordunuz? O kişilerin Dof'a saldırmalarının en birincil sebebi Luffy'e zaman yaratıp kafesten kurtulmak için Luffy'e inanmları değil mi? Aynen Dof ada ile dövüştü.:D O dediğiniz tanıma giremez Dof. O tanıma WB girer. Luffy>Dof olayında değilim. Ama ada ile savaşmış gibi dillendirmeniz öyle bir algı oluşturmanız bence yanlış. Dof'un da Law'ı Fuji ile ya da Trebol ile bariz şekilde hırpaladığı da açıktır.
Doflamingo nasıl enerji harcamıyor.Bu senin uydurduğun birşey kusura bakma. :D Şu dünyada enerji harcamadan yapılabilecek birşey var mı Allah aşkına ? En basitinden nefes almak bile kalori yakıyor.

Doflamingo buyrun gelin yerim belli yurdum belli kaçmıyorum indirebilen indirsin dedikten sonra bütün adayı karşısına aldı zaten.Nasıl adadakilerle dövüşmüş olmuyor.

Roronoa Zoro

Luffy Roger'ın seviyesine çıkmayacak, onu geçecek. Onun yapamadıklarını yapacak. Zoro'nun da Ray denen basiretsizi geçeceğini tahmin etmek zor değil. Serinin bitmesine şurada kalmış 6-7 sene. Ne zaman olacak bunlar? Böyle böyle olacak tabii. Güçlene güçlene geçecekler bu saydığınız adamları. 2 senelik aradan önceyi ele alalım, Luffy 10 milyonluk adamdı 10. Arlong'u zor yeniyordu. Rob Lucci'yi indirmeye başladı bir kaç ay sonra. Adasında senelerce sürekli çalışarak anca 10 milyonluk adamı zor deviren biri oldu. Zoro'ya bakalım, East Blue'nun 3-5 milyonluk adamlarını indire indire kendini canavar sandı, Sonra ne oldu? Canavar Zoro oldu, aldığı eğitimle değil; tecrübeyle oldu. Eğer hikaye güzel anlatılırsa önümüzdeki arc Amiral indirse zoro bu serinin mantığına aykırı olmayacak, bu forumda senelerdir empoze edilen bir güç dengesine uymamış olacak sadece. Bu karakterlerde bunları başarabilecek irade gücü var, sadece sizin fantazi dünyanızda yok.

Tayfa şu ana kadar Luffy'siz çok ama çok büyük işler yapabildi mi?Hayır.Luffy vardı illaki yanlarında.Yani etkisi,katkısı olsun olmasın Luffy varken gelişiyor olaylar.Şimdi siz düşünüyormusunuzki Luffy Sanji ile döndüğünde Wano'da Zoro-Law Shogun'u paketlemiş ve Luffy'yi bekliyor olacak?Hiç sanmıyorum.Eee Zorolar Wano'ya gidiyor???Shogun dur kaptanınızı bekleyelim sonra dövüşelim diyecek değil herhalde :/ Muhtemelen Zoro'lar esir düşmüş bi halde olacak Luffy Wano'ya vardığında :)

Luffy Roger'ın seviyesine çıkmayacak, onu geçecek. Onun yapamadıklarını yapacak. Zoro'nun da Ray denen basiretsizi geçeceğini tahmin etmek zor değil. Serinin bitmesine şurada kalmış 6-7 sene. Ne zaman olacak bunlar? Böyle böyle olacak tabii. Güçlene güçlene geçecekler bu saydığınız adamları. 2 senelik aradan önceyi ele alalım, Luffy 10 milyonluk adamdı 10. Arlong'u zor yeniyordu. Rob Lucci'yi indirmeye başladı bir kaç ay sonra. Adasında senelerce sürekli çalışarak anca 10 milyonluk adamı zor deviren biri oldu. Zoro'ya bakalım, East Blue'nun 3-5 milyonluk adamlarını indire indire kendini canavar sandı, Sonra ne oldu? Canavar Zoro oldu, aldığı eğitimle değil; tecrübeyle oldu. Eğer hikaye güzel anlatılırsa önümüzdeki arc Amiral indirse zoro bu serinin mantığına aykırı olmayacak, bu forumda senelerdir empoze edilen bir güç dengesine uymamış olacak sadece. Bu karakterlerde bunları başarabilecek irade gücü var, sadece sizin fantazi dünyanızda yok.
Orası öyle ama şöyle bir şey de var. Çok kısa zaman dilimlerinden bahsediyoruz. Senin bahsettiğin aylardan bile daha kısa. Elbette ki potansiyelleri var, ama bence rahat birkaç ay geçmeden gidip direk yonkou amiral seviyesi adamları indirmeleri bir yerde bir soru işareti yaratacak..

Aynen. Tek gereken hakiyi öğrenmeleriydi. Ve azıcık tecrübe etmeleriydi. Bu saatten sonra yenilseler bile ezilme durumu olmaz eskisi gibi. Yani karşıdakine ulaşabilecek yenebilecek olan o etmene sahipler.

Roronoa Zoro

Aynen. Tek gereken hakiyi öğrenmeleriydi. Ve azıcık tecrübe etmeleriydi. Bu saatten sonra yenilseler bile ezilme durumu olmaz eskisi gibi. Yani karşıdakine ulaşabilecek yenebilecek olan o etmene sahipler.
Ezilirler, dövülürler, sonunda kazanırlar. Law gibi kılıcını gök yüzüne dikip dua edip ağlayan adamlar değil Hasırşapkalar. Ne demiş Guts: "Sakın benim yanımda dua etmeye kalkma, o ellerin kılıç tutmasına ihtiyacımız var!" Niye gaza geldim bilmiyorum.

Orası öyle ama şöyle bir şey de var. Çok kısa zaman dilimlerinden bahsediyoruz. Senin bahsettiğin aylardan bile daha kısa. Elbette ki potansiyelleri var, ama bence rahat birkaç ay geçmeden gidip direk yonkou amiral seviyesi adamları indirmeleri bir yerde bir soru işareti yaratacak..
Onu bir güzel işler zaten E. Oda eskiden yaptığı gibi. Daha düğün basılacak, araya Dragon meselesi girecek, olacak da olacak. Ben kısa da olsa ikinci bir zaman atlaması bekliyorum mesela, E. Oda'ya uyan bir şey değil ama sanki Zou arcı gibi bir arc görmüştük önce. Beklenmeyeni yapan biri E. Oda.

Ezilirler, dövülürler, sonunda kazanırlar. Law gibi kılıcını gök yüzüne dikip dua edip ağlayan adamlar değil Hasırşapkalar. Ne demiş Guts: "Sakın benim yanımda dua etmeye kalkma, o ellerin kılıç tutmasına ihtiyacımız var!" Niye gaza geldim bilmiyorum.

Onu bir güzel işler zaten E. Oda eskiden yaptığı gibi. Daha düğün basılacak, araya Dragon meselesi girecek, olacak da olacak. Ben kısa da olsa ikinci bir zaman atlaması bekliyorum mesela, E. Oda'ya uyan bir şey değil ama sanki Zou arcı gibi bir arc görmüştük önce. Beklenmeyeni yapan biri E. Oda.
Umarım düşündüğün gibi olur. Dediğin gibi açığa çıkması gereken bir dünya olay var şuan. Onları işlemeden Yonkou indirme olayına girmez zaten. Minik bir time skip'in ise hiçbir zararı olmazdı gereken yerde tabii ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık