Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'nun En Balon Karakteri Kim Olacak?

En balon karakter kim olacak ?

• Kullanılan toplam oy
    140
Mihawk'la Zoro'Ya nasıl o kadar oy çıkabilir ne oldu kılıç virüsümü var forumda alerjimi oldu herkes.Mihawk'ın konu ile alakası yok zaten Zoro dediğimiz adam Kaido'yu yarmış kaptanını birkaç kere kurtarmış Kaido ile BM'nin aynı anda yaptığı saldırıyı da tanklayıp ölmemiş meyvesi olmayan bir adam ne yapacak bu adam gözünüze girmek için bu ne uçsuz bucaksız haterlık.

Orochi'nin %31'le zirvede olması şaşırtıcı. Kendisi balon değil, çok kaliteli bir kukla iktidar tasviridir. Hala ölmedi çünkü Hiyori tarafından öldürülecek ve hak yerini bulacak.
Wano'daki en balon karakter bana göre Queen'dir. Udon'da, Luffy'ye güç artışı yaşattı. Savaş sırasında Chopper'ın yıldızını parlattı. Bunlar da yetmezmiş gibi hiçbir işe yaramıyor olsalar da kendi tayfasındakileri ölüme yolladığını söyleyerek onlara taraf değiştirtti ve Sanji tarafından az pişmiş dino eti yemeği yapılacak kendisinden. Oda-çi boş yere balon olarak çizmiş olamaz Queen'i. Queen, Wano'nun Trebol'udur.

Orochi'nin %31'le zirvede olması şaşırtıcı. Kendisi balon değil, çok kaliteli bir kukla iktidar tasviridir. Hala ölmedi çünkü Hiyori tarafından öldürülecek ve hak yerini bulacak.
Wano'daki en balon karakter bana göre Queen'dir. Udon'da, Luffy'ye güç artışı yaşattı. Savaş sırasında Chopper'ın yıldızını parlattı. Bunlar da yetmezmiş gibi hiçbir işe yaramıyor olsalar da kendi tayfasındakileri ölüme yolladığını söyleyerek onlara taraf değiştirtti ve Sanji tarafından az pişmiş dino eti yemeği yapılacak kendisinden. Oda-çi boş yere balon olarak çizmiş olamaz Queen'i. Queen, Wano'nun Trebol'udur.
Queen'in boş olduğunu düşünmüyorum. Boş olsa Sanji onunla vakit kaybetmez.

Ben o kadar negatif değilim Yamato'ya karşı. Karakteri falan sempatik geldi hatta bana :D Ama seninde dediğin gibi aşırı güçlü yansıtıldı ve beni rahatsız eden asıl şey bu. Yamato'ya güç devşirilebilecek iki konu, Kaido'nun kızı olması ve Oden takıntısı. Onun dışında güçlü olması için bir sebep yok. Bu sebepler bu kadar güçlü olmasına yetmemeli normalde. Yani aşırı insiyatif kullanılmış bi karakter gibi geliyor bana. Öyle birden çıkıp Zoro, Sanj, Jinbei seviyesindeymiş gibi lanse edilmesi beni rahatsız etti.
Eğer Arc sonuna kadar patlamazsa sempatimi kaybedeğim kendisine. Ve patlayacak gibi de gözükmüyor.
Ya işte one piece serisine uygun çizilmiş fiziksel özelliklere sahip bir KADIN karakter. Kaido'nun kızı olması etkilidir zaten o yüzden yc2 derim hani kral hakisi de vardır. Benim itiraz noktam hem güç hem de zaman konusunda. Bu arcta sanji ve zoro'yu geçebilir belki ama az farkla seri sonuna yanlarında bile belirmemesi lazım ve zaman konusunda da 20 yıldır sürdürdüğün karakterlerin önüne gelir yamato'yu koyar ona çizimleri daha çok ayırır, ön plana çıkartırsan işte o zaman batırırsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık