Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
 1. One Piece 852 Türkçe İndir
  Duyuruyu Kapat
 2. Bu hafta One Piece yok.
  Duyuruyu Kapat
 3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
  Duyuruyu Kapat
 4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
  Duyuruyu Kapat
 5. One Piece Film Gold ile ilgili son bilgiler ve sohbet başlığı için Tıklayınız
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz.

Forum Kuralları

'Korsanfan' forumunda brook tarafından 16 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. brook Robin ve Zoro Fan Site Yetkilisi

  brook (Robin ve Zoro Fan)
  Mesaj Sayısı 187
  Üyelik Tarihi10 Aralık 2008
  Genel Kurallar

  1. Türkçe yazım ve noktalama kurallarına dikkat ediniz. Kasıtlı olarak Türkçe kullanımına aykırı yorumlarda bulunmak, ısrar etmek yasaktır. Genel sohbet harici bir konuda İngilizce kullanımı yasaktır.
  2. Aşırı ifade kullanımı, sadece ifade ile mesaj atmak, mesajları tamamen büyük harflerle ve kalın harflerle yazmak, flood, gereğinden fazla boşluklu mesajlar yazmak yasaktır!
  3.
  Dini konularda paylaşımlar yapmak, tartışmak yasaktır. Spor ile ilgili fanatik yorumlar yasaktır.
  - Üyelere karşı küfür kullanımı sınırsız ban sebebidir.
  - Yorumlarda kasti olarak argolu, hakaret içerikli cümleler, kelimeler kullanmak yasaktır.
  - Argo ve küfür içerikli manga ve anime paylaşımlarında üyeleri rahatsız etmeyecek şekilde paylaşımlar abartılmadığı sürece serbesttir. Üyeleri tahrik edecek yada rahatsız edecek paylaşımlar yasaktır. Spoiler butonu kullanımına dikkat ediniz.
  - Karikatür ve gif paylaşımında kasti, abartılı argo içerikli paylaşımlar yasaktır. Üyeleri tahrik etmeyecek seviyedeki paylaşımlarda, +18 yazılmakla birlikte spoiler butonu kullanılmalıdır.
  4. Birden fazla üyelik yasaktır.
  5. Profil resimlerinde hentai (cinsel içerik resimler) yasaktır.
  6. Başlıklarda konu dışı yorumlarda ısrar edenlere tolerans gösterilmeyecektir.
  7. Kullanıcı adı değişimi yıllık 1 defaya mahsus değiştirilecektir. Kullanıcı adı değişiminde eski kullanıcı adı parantez içinde makul bir süre yazılı olarak kalacaktır.
  8. Spoiler butonu; spoiler paylaşımı ve uzun, fazlaca yer kaplayan paylaşımlarda arkadaşlara kolaylık sağlanması için getirilmiş bir eklentidir. Üyeler güncel film, dizi, manga, anime, çeşitli seriler vs gibi konularda spoiler butonuna dikkat etmelidirler. Aksi hareketler yasaktır. İlgili olmayan başlıklarda spoiler paylaşımı şu şekilde olacaktır;

  - Güncel olmayan film, dizi, manga, anime, çeşitli seriler vs'de spoiler paylaşımı üyelerin takdirindedir. Diğer üyelerin de haklarını, zevklerini göz önünde bulundurarak paylaşabilirler.
  - One Piece manga spoiler paylaşımında 8. kural geçerli değildir. Genel sohbet ve ilgili olmayan başlıklarda One Piece spoiler paylaşımı yasaktır.

  9. Siyaset ile ilgili paylaşımlarda 'Gündem' başlığı dışında konuşmak yasaktır. Başlıkta gif yada resim paylaşımında bulunurken; devlet büyüklerini rencide etmeden, paylaşımları spoiler butonu içerisine koyarak üstüne de uyarı verilerek paylaşmak serbesttir. Kasıtlı ve abartı paylaşımlar yasaktır.

  One Piece Kuralları


  1. Sunumlarınızı (film, anime) Kurala göre yapınız.
  2. Kütüphaneye konu açarken Smoker yetkilimizden izin alınız. (Başkasının çevirdiğini kendi yapmış gibi olayların önüne geçmek adınadır.)
  3. Teori, inceleme konularında konuya her ne şekilde olursa olsun teorin saçma, vb gibi aşağılayıcı mesaj yazılamaz. Teori, incelemeyi vb. aksini gösteren sahne, bilgi ile aksini gösteriniz. Teori yazanlara karşı yersiz tutumlardan dolayı teori yazmaktan vazgeçiliyor, iyi niyet ile aksini ispatlarsanız iyi olacaktır.

  Bilgilendirme


  - Bir üye herhangi konuda hata yaptı ise, üyeyi özel mesajla uyarabilir veya aktif yetkili kişi (mod) durumdan haber edilir.
  - Yeni üye konu açtığında veya mesaj attığında, eğer konu önceden açılmış ise üyeyi sert bir şekilde eleştirmek yerine önceden açılmış konu/mesajın linkini iyi niyetle bildiriniz.
  - Forum adına herhangi öneri, istek durumlarında bana özel mesaj atabilirsiniz.
  Buradaki kurallar temiz bir ortamda temiz bir sohbet içindir.
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık