Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'nun En Balon Karakteri Kim Olacak?

En balon karakter kim olacak ?

• Kullanılan toplam oy
    140
Mihawk mı.. Bakın burdan ilan ediyorum o şıkkı oraya yazan arkadaş ve ona oy verenler çabuk bana neden oraya Mihawk yazıldığını söyleyin! Sizi deli ederim! Mihawka balon demeniz kişisel tercihiniz onla ilgilenmiyorum ama neden "WANO'NUN.." diye başlayan başlık içinde Mihawk var? Mihawk wanoya mı geldi/geliyor/gelecek? Bu konuda acil açıklama bekliyorum!

Orochi'nin %31'le zirvede olması şaşırtıcı. Kendisi balon değil, çok kaliteli bir kukla iktidar tasviridir. Hala ölmedi çünkü Hiyori tarafından öldürülecek ve hak yerini bulacak.
Wano'daki en balon karakter bana göre Queen'dir. Udon'da, Luffy'ye güç artışı yaşattı. Savaş sırasında Chopper'ın yıldızını parlattı. Bunlar da yetmezmiş gibi hiçbir işe yaramıyor olsalar da kendi tayfasındakileri ölüme yolladığını söyleyerek onlara taraf değiştirtti ve Sanji tarafından az pişmiş dino eti yemeği yapılacak kendisinden. Oda-çi boş yere balon olarak çizmiş olamaz Queen'i. Queen, Wano'nun Trebol'udur.
Sanırım Orochi shogun olduğu için arc başı amiral seviyesi bekleyenler varmış. Sebep bu herhalde.

Şuan için Forumda gördüklerime kıyasla Zoro çok balon çıktı. Her 3 konudan biri Zoronun kaidoyu indirmesi yönündeydi adam kendi ağzıyla"bu saldırıya herşeyimi koyuyorum" dedi bu tarz konuşmalar savaşın sonunda yapılır ve ne kadar kötü durumda olursa olsun onun Max gücünü gösterir. (örneğin luffy vs luccide luffy ölümün eşiğine geldi ama son saldırısı diğer saldırılarından güçlüydü aynı şekilde katakuri dövüşünde 11.50 dk dayak yedi ama son saldırısı en güçlüsüydü) ben wanoda zorodan Emma olmadan kaidoyu kesemesini ve daha büyük bir yara olmasını bekliyordum ama olan şeyi gördük. Zoronun fanı değilim ama kaido karşısında yaptığı şeylerin hiçbiri beklentimi karşılamadı daha fazla şey yapmasını beklerdim. Yok iki yonkou saldırısını durdurdu yok iyi durumda olsa daha fazla hasar verirdi diyede kimse boşuna uğraşmasın. Ha şimdi gider iyileşir king falan ile dövüşür o zaman hakkını veririz.o kadar şey yapıldı zoroya önceden ejderha kestirdi, kaidoya yara bırakan ve wanonun shogunun kılıcı verildi, Hiyori ile tanıştı, kara kılıçlar hakkında birkaç bilgi edinecek bu kadar şeye yaptığı iş şuan için çok az.

Son düzenleme:
Şuan için Forumda gördüklerime kıyasla Zoro çok balon çıktı. Her 3 konudan biri Zoronun kaidoyu indirmesi yönündeydi adam kendi ağzıyla"bu saldırıya herşeyimi koyuyorum" dedi bu tarz konuşmalar savaşın sonunda yapılır ve ne kadar kötü durumda olursa olsun onun Max gücünü gösterir. (örneğin luffy vs luccide luffy ölümün eşiğine geldi ama son saldırısı diğer saldırılarından güçlüydü aynı şekilde katakuri dövüşünde 11.50 dk dayak yedi ama son saldırısı en güçlüsüydü) ben wanoda zorodan Emma olmadan kaidoyu kesemesini ve daha büyük bir yara olmasını bekliyordum ama olan şeyi gördük. Zoronun fanı değilim ama kaido karşısında yaptığı şeylerin hiçbiri beklentimi karşılamadı daha fazla şey yapmasını beklerdim. Yok iki yonkou saldırısını durdurdu yok iyi durumda olsa daha fazla hasar verirdi diyede kimse boşuna uğraşmasın. Ha şimdi gider iyileşir king falan ile dövüşür o zaman hakkını veririz.o kadar şey yapıldı zoroya önceden ejderha kestirdi, kaidoya yara bırakan ve wanonun shogunun kılıcı verildi, Hiyori ile tanıştı, kara kılıçlar hakkında birkaç bilgi edinecek bu kadar şeye yaptığı iş şuan için çok az.
Luffye harcatacak kaidoyu ondan böyle oluyor.

Bence Yamato'dur. Yamato Luffy'nin yc3'üdür. Öyle de olacaktır. Ama sağ kol aşağısı diyen bizler forumda marjinak ve azınlık bir kitle oluverdik.

Sanırım Orochi shogun olduğu için arc başı amiral seviyesi bekleyenler varmış. Sebep bu herhalde.
Orochi'den hiçbir zaman yüksek bir beklentim olmamış olsa da makul bir sebep bu. Hem geriye dönük bir değerlendirme yapmak için açılmış bu başlık hem de seçtiğimiz şıkkı değiştiremiyoruz doğal olarak. Bu konu başlığını 8 ay önce görsem, muhtemelen Kaido'ya oy atardım. Tayfasından ötürü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık