Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 199 64.0%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    311
Bende Kid az bir farkla alır diyorum. ilk supernovalar gösterildiğinde en tehlikeli o gelmişti gözüme ama meyve olarak Law avantajlı gibi sorunun cevabını asla öğrenemeyebiliriz.

Law alır kid uyanış aça dursun. Enjeksiyona gerek kalmaz şuan ki gamma knife güçlenmiştir malum law da eskisi gibi öldüm yetenek kullanamam demiyor, kid çer çöp toplayana kadar hür türlü ameliyatı yapar...
Law 1 vs 1 kapışmaya girmiyor çünkü gücümü harcayamam demiyor olması normal adam resmen takviye olarak takıldı çatıda.Ne zaman açık bulursa da saldırdı.

Law 1 vs 1 kapışmaya girmiyor çünkü gücümü harcayamam demiyor olması normal adam resmen takviye olarak takıldı çatıda.Ne zaman açık bulursa da saldırdı.
Luffy zoro durur iken bende law'a vurma derim yetenekleri yardımcılığa daha müsait. Lakin eskisi gibi değil yorulmuyor. Vurdu mu organ alıyor :D Yonkou lara işlememesi normal onlar zaten cenevar, amiral-yonkou altı kişileri fena hırpalar şu anlık. Az zaman sonra law daha tehlikeli olacaktır. Kid den ben bir cacık beklemedim beklemem de mangaka nın sayı takıntısı var(3 ve 4) o koltukta ona yer verdi şişirip duruyor...

Tabi çatıda Kaido'yu Gamma takviyesi ile inletti Enjeksiyon takviyesi ile kan kusturdu. Kaido meyve gücünü sinir bozucu buldu. Mom'ı da 2 kez Counter takviyesi ile inletti. Kroom takviyesi ile hematemez uyguladı. Ne güzel takviyeler bunlar. :dd.d

Son düzenleme:
Tabi çatıda Kaido'yu Gamma takviyesi ile inletti Enjeksiyon takviyesi ile kan kusturdu. Kaido meyve gücünü sinir bozucu buldu. Mom'ı da Counter takviyesi ile inletti. Kroom takviyesi ile hematemez uyguladı. Ne güzel takviyeler bunlar. :dd.d
:hhh:Konuyu hortlattım sana mesai yaptıracağım yarına kadar sana uyku yok biraz da Zoro katalım işin içine Dns de girsin tam olur. :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık