Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 199 64.0%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    311
:hhh:Konuyu hortlattım sana mesai yaptıracağım yarına kadar sana uyku yok biraz da Zoro katalım işin içine Dns de girsin tam olur. :p
Cevabı belli ki. Ben Law için kral hakiye de takılmıyorum. Adam kral hakili saldırıları yiyip kalktı. Aşılmaz deriyi aşıp ilk defa Mom'dan kan akıttı. Kaido'nun sert derisini bile aştı. Bunları kral haki kullanmadan yapıyor. Koka meselesine değinmiyorum bile. Koluna ve bacağına kullandığını görmemize rağmen gücüne/kılıcına eklemek için kullanmıyor.

Cevabı belli ki. Ben Law için kral hakiye de takılmıyorum. Adam kral hakili saldırıları yiyip kalktı. Aşılmaz deriyi aşıp ilk defa Mom'dan kan akıttı. Kaido'nun sert derisini bile aştı. Bunları kral haki kullanmadan yapıyor. Koka meselesine değinmiyorum bile. Koluna ve bacağına kullandığını görmemize rağmen gücüne/kılıcına eklemek için kullanmıyor.
Doğru kral haki ryou gibi meyve vermiş mangaka.Konuyu Luffy vs görünce aklıma geldi ama hortlaması senin için daha iyi olacak gibi şu an Law daha güçlü görülüyor bir yoklayayım dedim öyle mesajlar geldi.Gerçi sitede Kid fanı da kalmadı hepsi gitti o da var hehehe xD

Hikayede bugün law, kid ve luffy sabondy yerlerini okudum. Kid gerçekten özel, tasarlanmış. Luffy'den fazla ödülü geçtim. Zoro gibi yanında 1 tane de nova var. Law'ı yancı yapmaya çalıştı önce, hçhaki de yok ama yeteneği de çok sağlam.

Doğru kral haki ryou gibi meyve vermiş mangaka.Konuyu Luffy vs görünce aklıma geldi ama hortlaması senin için daha iyi olacak gibi şu an Law daha güçlü görülüyor bir yoklayayım dedim öyle mesajlar geldi.Gerçi sitede Kid fanı da kalmadı hepsi gitti o da var hehehe xD
İşlenmemiş bir karakter olduğu için Kid'in arkasında bırakır sanıyordum. Adam hakisi dışında uyanışına kadar her şeyini kullandı. Şimdiye kadar Oda beni yanılttı. Ama hala korkum geçmiş değil. Evet şu an kesinlikle daha iyi, Kid'i yener. Dövüşün sonuna doğru Kid'i öne çıkarmak için Law'ı meze yapmasını asla istemiyorum. Öne çıkarmak istiyorsa yapsın ama Law'ı kurban etmesin. Ana karakterde yaşadım bunu yeter. ://

Hikayede bugün law, kid ve luffy sabondy yerlerini okudum. Kid gerçekten özel, tasarlanmış. Luffy'den fazla ödülü geçtim. Zoro gibi yanında 1 tane de nova var. Law'ı yancı yapmaya çalıştı önce, hçhaki de yok ama yeteneği de çok sağlam.
Sen birşeyi farkettin mi ? Law çok çakal uyanışın menzilini soruyor hemen Kid çekiniyor söylemem sana diyor niye söyleyeyim yapıyor. :D Law da kendi içinden çıkarım yapıyor bunun uyanışı da enerji götürüyor olmalı diye adamı çözmeye çalışıyor.Savaşta bile rakiplerini ekarte etmenin derdinde.Kid’e gelince bilgi verirsem bir dövüşte beni indirir diye fazla da güvenemiyor kendine.

Sen birşeyi farkettin mi ? Law çok çakal uyanışın menzilini soruyor hemen Kid çekiniyor söylemem sana diyor niye söyleyeyim yapıyor. :D Law da kendi içinden çıkarım yapıyor bunun uyanışı da enerji götürüyor olmalı diye adamı çözmeye çalışıyor.Savaşta bile rakiplerini ekarte etmenin derdinde.Kid’e gelince bilgi verirsem bir dövüşte beni indirir diye fazla da güvenemiyor kendine.
Plancı çok fazla küçük hesap yapıyor. Rosa da balığa harcayacağı enerjiyi hesaplıyordu. İhanet edeceği de kesin. Law gibi psikopatlar herkese ihanet edebilir, kimseye değer vermezler. Ekmek yediği yere ihanet eden herkese ihanet eder. Luffy yi de saf gördü kullanmak için, kanka oldu.

Ön yargılı yaklaşıyorsun. Adam kendi hareketlerini bile hesaplayan birisi, stratejik. Ne malum kendisinin kullanacağı bir saldırıyla Kid'in manyetizmasını kombinlemek istemediği. :dd.d

Doffycisin ama çok yanlış ata oynuyorsun genel konularda. :d.d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık