Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 196 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 92 30.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 18 5.9%

• Kullanılan toplam oy
    306
Şu an Law alır gibi. Ama mangaka, Kid Big Mom'ı tek alsın diye, Law'ı harcayacak gibi hissediyorum. O zaman Kid öne geçer.

Şu an Law alır gibi. Ama mangaka, Kid Big Mom'ı tek alsın diye, Law'ı harcayacak gibi hissediyorum. O zaman Kid öne geçer.
Tek almış olmuyor işte. Doffy'nin yenilgisi Law ve Luffy'e yazıldı. Öne çıkarmak için yapabilir ama bu tek başına yensin diye değil. Kid bir şeyler göstermiş olsun diye. Bu da onu öne geçirmez.

Plancı çok fazla küçük hesap yapıyor. Rosa da balığa harcayacağı enerjiyi hesaplıyordu. İhanet edeceği de kesin. Law gibi psikopatlar herkese ihanet edebilir, kimseye değer vermezler. Ekmek yediği yere ihanet eden herkese ihanet eder. Luffy yi de saf gördü kullanmak için, kanka oldu.
Plancılık konusunda haklısın balığın enerjisine kaldıysa senin işin sen kaybetmişsin zaten.Luffy’i saf gördü sonra oyuna geldi nakama oldu ama orası da var. :D
Ön yargılı yaklaşıyorsun. Adam kendi hareketlerini bile hesaplayan birisi, stratejik. Ne malum kendisinin kullanacağı bir saldırıyla Kid'in manyetizmasını kombinlemek istemediği. :dd.d

Doffycisin ama çok yanlış ata oynuyorsun genel konularda. :d.d
Haha yok ya onla alakalı değil.Sanki orada cidden fırsatçılık yaptı. Kid tabii güvenmiyor bunlar rakip sonuçta savaş bitsin tekrar rakip olacaklar.Kid şüphelendi yani bizim de öyle düşünmemiz normal gariplik yok bunda.

Plancılık konusunda haklısın balığın enerjisine kaldıysa senin işin sen kaybetmişsin zaten.Luffy’i saf gördü sonra oyuna geldi nakama oldu ama orası da var. :D
Meyve gücünü Rosa'da çok düşünüyordu. Orada da 1 v 1 e düşmedi hemen. Ona rağmen öyleydi. Farkı anlıyor musun şimdi? Adam, uyanışla mı alakalıdır antremanlar mı bilemem ama enerji sorununu en aza indirgemiş. Wano'da umursamıyor ne kadar kullandığını.

Haha yok ya onla alakalım değil.Sanki orada cidden fırsatçılık yaptı. Kid tabii güvenmiyor bunlar rakip sonuçta savaş bitsin tekrar rakip olacaklar.Kid şüphelendi yani bizim de öyle düşünmemiz normal gariplik yok bunda.
Yani yorumlamaya kalıyor. Zaten benim dediğim gibi kombinlemek için olsa Law o istediği saldırıyı kullanacağı sırada söyler uyanışını tekrar kullan diye. :dd.d

Tek almış olmuyor işte. Doffy'nin yenilgisi Law ve Luffy'e yazıldı. Öne çıkarmak için yapabilir ama bu tek başına yensin diye değil. Kid bir şeyler göstermiş olsun diye. Bu da onu öne geçirmez.
Hükümet açısından ikisi devirmiş olacak. Ama okuyucu gözünden nolur kestiremiyorum. Dof konusunda hala tartışma dönüyor. Luffy Dof'u tam gücünde aldı gibi yansıtıldı. BM konusunda da aynısı olursa,seni zor günler bekliyor. İşin büyük kısmını Kid yaptı derler. Ama şu an mantıklı olan, ikisinin beraber alması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık