Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 195 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 92 30.3%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 17 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    304
Savaşma alanı shabondy merkez patlıyo herkes.

D. nin iradesine sahip
Amiralmiş , Schibuakimiş kesinlikle R vites yapmaz son derece zekidir ve ölümüne dövüşür. Kolu bacağı bile kopsa , vücudu kevgirede dönse ölmez.

O tam bir piskopat.
Yonkou indirmeyi düşünücek kadar cesareti vardır gözü karadır.
Bizim tayfanın aksine eğitim vs almadan direk yeni dünyaya dalmış vergisini koluyla ödemiş banamısın bile dememiş.

Haha, tanıtım güzel :)

Kidd'in Mingo kadar kenb. hakisi varsa Law'ın şansı yok. Shambles'lar falan işe yaramaz olur.

Law'ın zaten birçok şeyi hakisiz bölmesi sebebiyle b. Haki konusunda kendisini Kidd kadar geliştirdiğini düşünmüyorum.

Diğer yandan Law, güç olarak Luffy'nin gerisinde kaldı bile şimdiden. Kidd'in tayfası bile özel çizilmiş. Adamın farklı olduğunu belli etmiş mangaka. Diğer bir fark ise şu: Law, Kaido Mingo'yu parçalasın diye ittifak kuruyor, Kidd direkt yonkou indirmeye yönelik ittifak kuruyor. Tabi Kidd'lerin bir yonkouyu indirecek gücü yok bana kalırsa ama yine de hedefi büyük adamın aga.

Gelecekte Kidd, Luffy ve Zoro'dan başka yonkou gücünde olacak nova yok bence.

Sonuç; Kidd parçalar :)

Law'un meyvesi bana çok güçlü geliyor. En azından Kid'e karşı bir üstünlük kurabilir. Zor da olsa yener Law.

Kid'i önce Law'ın tayfasının karşısına koyun.Kid onları bi güzel düzer sonra karşına gelen Law'ı da yener.Tayfası ezik zaten adamın .Law bu seride dost iken Kid Luffy'nin gelecek rakiplerinden bence.E. Oda çok önem veriyor çünkü Kid'e.Önce güzel,aptal olmayan kendisine yakışan bi sağ kol veriyor (Killer) sonra adama kol verdiriyor,Gidiyor yonkonun bi gemisini batırttırıyor.Sonra diğer bi yonkoya karşı göz düktürüyor.Law ise hayatını Doffy'ye bağlamış biri.Onun mühimliği Dof'tan kaynaklanıyordu.Ama Kid'in önemli olmasının sebebi yine kendisi. Kid,Hawkins ve Apoo gibilerle Shanks'a göz dikerken Law yanında Luffy gibi biriyle anca Dof'u indirmek istiyor. (Asıl amacın Kaido değil de Doffy olduğunu da ekleyeyim) Daha da diyeceğim yok :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık