Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 200 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    312
Kidd ile Kaido çarpışmadı ki. Kaido direk tek attı Kidd'e Law ı hala küçük görüyorsunuz. Ve detayları da kaçırıyorsunuz. Law tayfaya bile katılabilir, Oda ters köşe yapabilir. Söz konusu seviye ise Law daha güçlü Kidd e göre... Kidd in yaptığı sadece metalleri oynatmak. Law daki zekanın birazı Kidd e olsa belki diyebilirdim.
Tek attığına dair bir sahne bile görmeden bu yargıya varmamak gerekiyor.

Law'ın tayfaya katılması demek zaten seviyesinin kid ve luffy'den aşağıda olduğunu kabul etmektir. Sen en kötü jenerasyonuun en önemli 3 korsanından biriysen, diğer ikisinden birinin emrine girip kendini onlardan küçük görmeyeceksin.

Kid'in tek yapabildiği şeyin metal oynatabileceğini düşünmek de komik gerçekten. Law'ın ilk göründüğünde yaptığı da çöplerin sadece uzuvlarının yerlerini değiştirmekti. Eğer iş zekada bitiyorsa luffy novalar içindeki en güçsüz adam derdik. Her şey sadece zeka değildir, law'ın zeki olması sadece bir artıdır, bu onu diğerlerinin güçlü yapmak için yeterli değil yani.

Son olarak Kidd değil Kid. Adamın adı Kidd olarak kalacak bu gidişle.

Trao

Tek attığına dair bir sahne bile görmeden bu yargıya varmamak gerekiyor.

Law'ın tayfaya katılması demek zaten seviyesinin kid ve luffy'den aşağıda olduğunu kabul etmektir. Sen en kötü jenerasyonuun en önemli 3 korsanından biriysen, diğer ikisinden birinin emrine girip kendini onlardan küçük görmeyeceksin.

Kid'in tek yapabildiği şeyin metal oynatabileceğini düşünmek de komik gerçekten. Law'ın ilk göründüğünde yaptığı da çöplerin sadece uzuvlarının yerlerini değiştirmekti. Eğer iş zekada bitiyorsa luffy novalar içindeki en güçsüz adam derdik. Her şey sadece zeka değildir, law'ın zeki olması sadece bir artıdır, bu onu diğerlerinin güçlü yapmak için yeterli değil yani.

Son olarak Kidd değil Kid. Adamın adı Kidd olarak kalacak bu gidişle.
Kaido ile uzunca çarpışmış olduğunu düşünmek saçma oluyor. O zaman Yonkou olmanın ne anlamı kaldı. Kid onun karşısında yusuf yusuf kalmıştı zaten. Law ın tayfaya katılma durumu ise benzerliklerden ötürü dedim. Oda böyle bişey yaparsa bize güzelce açıklar herşey aklımıza oturur zaten. Law ın aşağı çekilme gibi bi durum olmaz yani. Oda nın vardır bir bildiği bu benzerliklere...ve tayfa içindeki değişimlerine.

Ayrıca Law ın Doffy karşısındaki cesaretinide herkes yapamaz öyle. Adam tek başına yenemeyecegini bildiği halde sürekli diklendi Doffy e.. O arcta hayran bıraktığı bi çok sahne var. Zaten bu yüzden de Law fanları artış gösterdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Op'de zeki olan kaybediyor yalnız. Acı ama gerçek. 6 ay veya 1-2 seneye Law eğer çok güçlenirse sıkıntı. Hayatının anlamı Dof için 10 küsür sene bekleyip 1-2 sene mi bekleyemedi? Gerçi Dofy amiralin sivil sivil deyip bir türlü dalacak cesareti bulamadığı bir adam.

İkisi arasındaki savaşa gelirsek, Law aslında yeteneği ile ağır basıyor. Hemen hemen her karakterin antisi bir meyveye sahip. Karşısında ya logia olacaksın ya da sürekli yakına gireceksin yoksa kesmelerine dayanamazsın. Kid'in metali başka yere ışınlayıp kolsuz bırakabilir. Bir yandan Kid ise çekim gücü nedir ona bakmak lazım. Ona da uzak dövüşmek sıkıntı olur. Çevreyi sana karşı kullanabilir her an arkadan bir bilye kılıç, metal bir şey vücuduna girebilir. İki adam içinde karşılaşacak olan rakiplerinin çok iyi k. haki ve b. hakiye sahip olmak gerekir. Law'ın bir zayıflığı b. hakisi üstünü kesemiyor gibi, Vergo boşuna kafalama atlamadı. Önceden olduğu gibi kesilmeyeceğini düşündü yoksa Law'a çok sıkıntı çıkarırdı.

Law, Luffy tarzı dövüşen adamlara karşı daha avantajlı olurdu. Kid oda içinde Law'ın enerjisini harcayana kadar oyalayabilir.

Kid herhalde görmediğimizden bu kadar küçümsenirken Law da gördüğümüzden ve Luffy yancılığından bu kadar üstün kabul ediliyor.

Yetenek konusunda ise ikisinin de yeteneği muhteşem ve gelişime baya baya açık meyveler.Birisi ope ope diğeri ise bildiğin magneto.İsshonun meyve yüksek ihtimalle Kid in meyvesinin hiyerarşik üstü.Kid in meyveyi hayal ederken isshoyu düşünebilirsiniz tabi sadece demire etkiyen versiyonunu.

Haki konusunda ise Kid üstündür muhtemelen.Kid yakın dövüşe daha yatkın biri gibi gözüktüğünden B.haki konusunda iyidir lawdan.K hakileri ise ortalama ve birbirine yakındır.İş kimde h.haki çıkar kısmında saklı.Bir yanda ekibinde nova bulunan bir adam diğeri ise bildiğin çöp tayfaya hükmeden biri.Güçlü tayfayı öyle kolay toplayamazsın adama yeteneğini ve gücünü kabul ettirmen gerek.Ray in h.hakisinden ikiside etkilenmedi ve sanki h.hakinin varlığını biliyorlar.Kimde çıkarsa o alır.Fakat olaki ikisinde de çıktı veya tam yersi oldu o zaman ne zaman gösterilse Novalar arasında en çok ödüle sahip olan Kid alır diyorum.

Kid apoo hawkins ve Luffy law bu ittifakların liderleri az çok belli.Law ile Luffy arasında ise ittifak yok.Luffy var Law ise yancısı kadar anca güçlü

Sanji Winsmoke

Bu sahneye bakarak Kid ve Kaido arasında uzunca bir çarpışma olduğunu hatta bir çarpışma bile olduğunu düşünmek zorlaşıyor ama bundan normal bir şey olamaz sonuçta adam yonkou belki de şu anda yonkoular arasında bile en güçlü denilebilecek konumda henüz bilmiyoruz.

http://www.mangapanda.com/one-piece/824/13

Hala olası bir karşılaşmada Law ın alacağını düşünüyorum ama aralarındaki mücadele bir hayli sürer kimsenin rahatlıkla alacağını düşünmüyorum.

Yazdım, sildim. Düşündüm ettim ikisi de denk çıkmazsa rahat edemeyeceğim. Belki bi tık Kid önde olabilir.

Novalar içinde hiç birisi Luffynin rakibi olamaz bu saaten sonra ,hepsi çöp.
Sadece yancı olmak için varlar ama Oruç reis farklıdır. :D <3

Bu sahneye bakarak Kid ve Kaido arasında uzunca bir çarpışma olduğunu hatta bir çarpışma bile olduğunu düşünmek zorlaşıyor ama bundan normal bir şey olamaz sonuçta adam yonkou belki de şu anda yonkoular arasında bile en güçlü denilebilecek konumda henüz bilmiyoruz.

http://www.mangapanda.com/one-piece/824/13

Hala olası bir karşılaşmada Law ın alacağını düşünüyorum ama aralarındaki mücadele bir hayli sürer kimsenin rahatlıkla alacağını düşünmüyorum.
Bide şöyle bir durum var ki adam onun yonkou olduğunu bilmiyordu Luffy gibi dusunursek luffy bazen dövüşe başladığında g2 bile geçmiyor gücünü ölçüp ona göre teknik kullanıyor kidd te tanımadığı için once hafife alıp tek yemiş olabilir tüm gücünü gosteremeden.

Bide şöyle bir durum var ki adam onun yonkou olduğunu bilmiyordu Luffy gibi dusunursek luffy bazen dövüşe başladığında g2 bile geçmiyor gücünü ölçüp ona göre teknik kullanıyor kidd te tanımadığı için once hafife alıp tek yemiş olabilir tüm gücünü gosteremeden.
Adamlar Doff dustukten sonra Luffylerin Kaidonun pesinde oldugunu anladilar nasil tanimasin.Luffy gibi 3 5 gundur yeni dunyada degil bu adam 2 senedir yeni dunyada

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık