Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 200 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 93 29.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 19 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    312
Law . Neden mi law? D. Bir diğer yanı ise meyve gücü ve zekası. Kid biraz vurdumudu indiririm düşüncesinde bir nova ama işte yer mi anadolu çocucuğu law. Bilmiyorum belkide ''Hale etkisi'' altındayımdır. Law oldu ki yenemedi ama yenilmez.

Trao

Haha, tanıtım güzel :)

Kidd'in Mingo kadar kenb. hakisi varsa Law'ın şansı yok. Shambles'lar falan işe yaramaz olur.

Law'ın zaten birçok şeyi hakisiz bölmesi sebebiyle b. Haki konusunda kendisini Kidd kadar geliştirdiğini düşünmüyorum.

Diğer yandan Law, güç olarak Luffy'nin gerisinde kaldı bile şimdiden. Kidd'in tayfası bile özel çizilmiş. Adamın farklı olduğunu belli etmiş mangaka. Diğer bir fark ise şu: Law, Kaido Mingo'yu parçalasın diye ittifak kuruyor, Kidd direkt yonkou indirmeye yönelik ittifak kuruyor. Tabi Kidd'lerin bir yonkouyu indirecek gücü yok bana kalırsa ama yine de hedefi büyük adamın aga.

Gelecekte Kidd, Luffy ve Zoro'dan başka yonkou gücünde olacak nova yok bence.

Sonuç; Kidd parçalar :)
Bak bu konuda haklısın Oda Kidd ve Hasır şapkalara göre Lawın tayfasını zayıf tutmuş. Ve ben eminim ki tayfasını zayıf tutmasının bir nedeni var :) Oda bu sonuçta nereden neler çıkartıyor. Ama şu var ki Law da power up alacak yani olduğu yerde sekmeyecek. Gelecekte kısmına Law ıda eklemelisin Ope ope meyvesi bu boru değil :)

Sanji Winsmoke

Law dövüş sırasında zekasını iyi kullanabilen bir karakter Kid bana daha çok öfkesi ve içgüdüleriyle davranan biri gibi geliyor.

Bunu dışında Law'ın meyvesinin gücünü kullanması için bir materyale ihtiyacı yok ancak gördüğümüz kadarıyla Kid'in meyvesini tam anlamıyla kullanabilmesi için metal vs gibi nesnelere ihtiyacı var. Tabi Kid'in meyvesinin yapabileceklerini daha tam görmediğimiz için çok net bir şey söylemek henüz mümkün değil.

Buna rağmen Law alır derim.

Trao

Kid law'ı poşet eder ki olmuşluğu da yok değil Law'ın.
Doffy arcı yüzünden çok küçük görüyorsunuz. Doffy den bahsediyoruz arkadaşlar. Tabi ki onun yanında güçsüz kalacaktı. Ki Luffy de güçsüz kaldı. İkisi birbirlerini kollayarak yendiler. Son arca göre Lawın gücünü yormayın lütfen... Eminim Wano da harikalar oluşturacak Law.

Kid ne ayak görmedigimizden şöyle bir cikarimda bulunuyorum.
Biri Doflamingo'dan asrın dayagini yedi.
Diğeri Kaido'dan.

Bu saçma çıkarımla Kid diyeyim bari.

Doffy arcı yüzünden çok küçük görüyorsunuz. Doffy den bahsediyoruz arkadaşlar. Tabi ki onun yanında güçsüz kalacaktı. Ki Luffy de güçsüz kaldı. İkisi birbirlerini kollayarak yendiler. Son arca göre Lawın gücünü yormayın lütfen... Eminim Wano da harikalar oluşturacak Law.
Law'ın misyonu tamamlandı, bundan sonra yancı olur anca tayfaya. Güçsüz biri değil ama seviyesi belli.

Law dofu indirebilmek için luffy'e yamanip kırk takla atarken, reis aslanlar gibi kaido'yla çarpışıyordu. Aradaki fark bariz yani.

Trao

Law'ın misyonu tamamlandı, bundan sonra yancı olur anca tayfaya. Güçsüz biri değil ama seviyesi belli.

Law dofu indirebilmek için luffy'e yamanip kırk takla atarken, reis aslanlar gibi kaido'yla çarpışıyordu. Aradaki fark bariz yani.
Kidd ile Kaido çarpışmadı ki. Kaido direk tek attı Kidd'e . Mantıklı düşünmeye davet ediyorum seni. Kaido nun kükremesi yeter Kidd i devirmeye..Law ı hala küçük görüyorsunuz. Eminim Oda Wano da Lawın aslını ortaya koyacaktır. Söz konusu seviye ise Law daha güçlü Kidd e göre... Law dan power up bekleniliyor. Kidd in yaptığı sadece metalleri oynatmak. Law daki zekanın birazı Kidd e olsa belki diyebilirdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık