Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Salonundaki Tipler

Yakın zamanda spor salonuna yazılıcam Şubat gibi.Tavsiyeleriniz var mı?
6 ayda 8-10 Kilo verip üzerine biraz hafif kas yapılabilir mi sizce? Kiloluyum ama kolay kilo veren bir yapım var.

24 günde 14 kilo vermiştim bi ara ama daha sonra o iradeyi sağlayamadım.
Benim gibi baştan Deadlift,Barbel Row gibi sakatlanma ihtimalin yüksek hareketleri uzman yardımı olmadan yapma.

Aşırı kaslı hiç olmadım uzun süre yapıp da aşırı kaslı olmayan insanlar var. Kas kütlesi istektir.
Var olanların çoğu uzun süredir sporunu istikrarlı bir şekilde yapıyor.Şuana kadar rastladıklarımdan hiçbiri ne yeni yıl 1 yıllık üyelik alıp 2. ay bırakanlardan ne de Mart sonu Nisan başı plaj vücudu sevdasıyla gelen tiplerden.
2 seneye yakın devam ettim kol çevrem hiç bir zaman 40 üstüne çıkmadı. En fazla 38 yaptım şutör olarak kalın bir kol kötü etkiler çünkü.

Aşırı kaslı hiç olmadım uzun süre yapıp da aşırı kaslı olmayan insanlar var. Kas kütlesi istektir.

2 seneye yakın devam ettim kol çevrem hiç bir zaman 40 üstüne çıkmadı. En fazla 38 yaptım şutör olarak kalın bir kol kötü etkiler çünkü.
Kol ölçüsü şuana kadar gözlediğim kadarıyla belli bir yerden sonra senin amacına kalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık