Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Salonundaki Tipler

Silinmiş Üye

Gittiğim ve internette araştırdığım için biliyorum.

Dünyanın parasını kazanıyorsun gitsene salona :(
Bizde para ne arar be hocam. :/ Evde ebru salli acip onla yapiyorum, o da internetim yeterse. :( Gerci sen surekli et yiyorsun ne anlarsin benim halimden. Ben anca 1 yumurta yiyip forma gireyim.

Silinmiş Üye

Etin tadı var tabii :D Şöyle ısırınca suyu akar mis gibi :D Etli nohuttu yemek. Hem bitkisel hem hayvansal protein almak lazım. Bir de lif var bitkilerde.
Hocam nasil da anlattiniz valla su an bayilacagim. :( Biz ailecek nohutu jelibonla yiyoruz ne bileyim ben etli oldugunu da. :/ Proteini duzenli almayinca zaten bunye bile dagiliyor ya. Ben lif'i sadece yulaftan sagliyorum desem yeridir. :D
Vega yalan söylüyor inanma!! Yemeklerini woman tablelarda yiyiyor.
Lan oglum sen nasil beni her yerde yakaliyorsun ? Yok oyle bir sey benim hakkimda yalan seyler soyleme. :(

Hocam nasil da anlattiniz valla su an bayilacagim. :( Biz ailecek nohutu jelibonla yiyoruz ne bileyim ben etli oldugunu da. :/ Proteini duzenli almayinca zaten bunye bile dagiliyor ya. Ben lif'i sadece yulaftan sagliyorum desem yeridir. :D

Lan oglum sen nasil beni her yerde yakaliyorsun ? Yok oyle bir sey benim hakkimda yalan seyler soyleme. :(
Ben de internetten yulaf aldım daha gelmedi :D 10 kilo aldım daha ucuza geldi :D

Bırak ya ıstakoz, havyar yiyorsundur bizi kekliyorsun :S

Denk geldi niye takip edeyim la seni mis gibi waifular varken. Söylediğim yalanlar bana kalsın o zaman. Ustam kandırma!!

Silinmiş Üye

Ben de internetten yulaf aldım daha gelmedi :D 10 kilo aldım daha ucuza geldi :D

Bırak ya ıstakoz, havyar yiyorsundur bizi kekliyorsun :S
O kadar buyuk paketler var mi ya ? Valla iyi yapmissin hocam ama kuru yemis kullaninca tadi cikiyor bea. Biraz kuru uzum falan ekle miss gibi gidiyor veya kuru kayisi da olabilir.

Nerdeeee, suzme peynir + domates bi de ekmek iste. :(

Denk geldi niye takip edeyim la seni mis gibi waifular varken. Söylediğim yalanlar bana kalsın o zaman. Ustam kandırma!!
Ama ben seni takip ediyorum. :utan: Milleti orgutluyorsun ama unutma hocam yarin obur gun senin gercek yuzunu gordugunde anlayacak senin kim oldugunu!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık