Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugünü de kayıpsız atlattık çok şükür şimdi geldik dananın kuyruğunu koparmaya :alkis: Lig yeniden mi başlayacak yoksa zirvede yalnız mı kalacağım @Will of D. hazır mısın biraderim kelimelerin bittiği yerdeyiz iyi olan kazansın :D

Sana basmayı hiç düşünedim zaten.
Bide bugünkü taktiğin olmamış.
5-3-1-1 de ne=?
Beş ortasaham var. Birisi cezalı biri 90'lık olunca mecburen üç orta saha çıktım. 4-3-3 çıksam zaten kesin yenilirdim. Saha avantajı full, her mevkide daha iyi. Kontra oynatayım dedim en azından beraberlik alırım diye ammaaa olmamış. Sen de yenil bari de aramız açılmasın. :oleyo2:

Önce gitmiş penaltı kaçırmışım.Sonra forvetim sakatlanınca yedek olarak forvete defans oyuncusu almış :D sonra da kırmızı görmüşüm.Hakemin sertlik derecesi düşük ve oyun sistemim sakin iken nasıl kırmızı görüyorum ilginç cidden.Peşpeş4 4. Maç bu kırmızı gördüğüm.

Önce gitmiş penaltı kaçırmışım.Sonra forvetim sakatlanınca yedek olarak forvete defans oyuncusu almış :D sonra da kırmızı görmüşüm.Hakemin sertlik derecesi düşük ve oyun sistemim sakin iken nasıl kırmızı görüyorum ilginç cidden.Peşpeş4 4. Maç bu kırmızı gördüğüm.
Bir ara bende de sürekli oyuncu sakatlanıyordu. Zaten oyuncum az. Gidince 2 maçta oynamıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık