Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahhaha la ben seni @setokaiba ile niye karıştırıyorum sürekli :hhh: kusura bakma ya dün o yazmış öyle sen sandım neyse dolaylı olarak yine @Will of D. 'nin çıkarına çalışacaksın :D bu arada dün setoya demistim bu sezon seni takdir ettim diye Everton u yönettiğini düşündüğümden ama o senin için geçerli bu sezon ilk sezon olmasına rağmen çok başarılı gidiyorsun her sezona katıl mutlaka :good:
Eyvallah, katılıcam mutlaka zevkliymiş.:)

Başkasını destekleyecek kadar düşmedim.:artiz:
Ayıp ediyon Ashi-kun. Bizler Anadolu takımları klasmanındanız. Zengin, züppe Çelsiye karşı bibirimiz desteklememiz icab etmez mi?:( :sapkali:
Yarın tüm gücünle saldır en iyi vuruşunu yap.:respect:

@GeorgeRMartin Sus lan.:artiz: Troysi ezeli rakibim oğlum hayatta beni desteklemez.:D Sen adamı burrdan kızdırdın ondan bastı. @setokaiba -kun'un nesi varmış o da gayet iyi iş çıkarıyor. Sen gibi ilk sezonunda 5 maç üst üste yenilmedi.:D

Ayıp ediyon Ashi-kun. Bizler Anadolu takımları klasmanındanız. Zengin, züppe Çelsiye karşı bibirimiz desteklememiz icab etmez mi?:( :sapkali:

@GeorgeRMartin Sus lan.:artiz: Troysi ezeli rakibim oğlum hayatta beni desteklemez.:D Sen adamı burrdan kızdırdın ondan bastı. @setokaiba -kun'un nesi1 varmış o da gayet iyi iş çıkarıyor. Sen gibi ilk sezonunda 5 maç üst üste yenilmedi.:D
Onu ( @GeorgeRMartin )nasıl yendiysem artık herkesi ben sanıyor.:D:D Gizliden gizliye benim takımı yönetmeme hayranda çaktırmıyor, biz onun gibi güçlü takım ile başlamadık. :artiz::artiz:

Bilmiyordum da futbolcuları hep ucuzdan sattım sezon başı parasızlıktan oyuncu alamadık.

Arkandayım onun üzerine bas geç.

Son düzenleme:
Gönülden desteklemek ile birine zorluk çıkartmak arasında fark var. Ayrıca en pahalı kadro Chelsea'deydi lig başladığında. O yüzden şimdi de önümde olması çok sorun değil. Ama benden daha kalitesiz takımlarla başlayıp önüme geçenler benim için sorundur. O da sen oluyosun.:D Her maça puan almaya çıkıyorum o konuda şüphen olmasın. :sapkali:Seninle de antrenman konusunda anlaşabilir miyiz acaba? :confused:

@GeorgeRMartin Sus lan.:artiz: Troysi ezeli rakibim oğlum hayatta beni desteklemez.:D Sen adamı burrdan kızdırdın ondan bastı. @setokaiba -kun'un nesi varmış o da gayet iyi iş çıkarıyor. Sen gibi ilk sezonunda 5 maç üst üste yenilmedi.:D
Ulan bana ligin en değersiz iki takımından biri olan chievo gelmişti adama southampton gelmiş ha ilk sezon için o da cok iyi gidiyor orasi ayrı ama burnley falan gelse ilk en az benim kadar zorlanırdı eminim ki :hıh:

Onu nasıl yendiysem artık herkesi ben sanıyor.:D:D Gizliden gizliye benim takımı yönetmeme hayranda çaktırmıyor, biz onun gibi güçlü takım ile başlamadık. :artiz::artiz:

Bilmiyordum da futbolcuları hep ucuzdan sattım sezon başı parasızlıktan oyuncu alamadık.

Arkandayım onun üzerine bas geç.
Aşina değilim sizin nicklere ondan oluyor aga kusura bakma :üzgünüm: o sezon bile menajer sıralamasında 2. oldum yanlız onları söylemiyor :cool: la siz buna aldanmayin bu zaman kadar kolay şampiyonluklara alışmış ondan böyle yapıyor :ehe: ben sana o kampi basacaktim hata yaptim simdi 6 puan farkla liderdim neyse 2 mac sonra şampiyonluk için cok büyük avantaj sağlamış olacağım :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık