Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
İşte buna rağmen zamanında halkın karaktere tapması, özenip taklit etmesi ironinin kralı değil midir Bushi?
Halkın tapmasını geçtim bir mafya olmayıp mafyayı bitirmek için içine sızan Polat bile tapıyordu herife. Ulan bu adam az kalsın Elif'i öldürecekti. Eğer Polat o an başka yerde olsa gitmişti kız.

Zaten vadiinin sıkıntısı da bu. Bir sürü suçluların ana karakter olduğu batılı eser var. Ama hiçbirisinde Kurtlar Vadisi suçlu övücülüğü görmedim. Karakterler hem kendileri hem de çevreleri tarafından devamlı sorgulanırlar. Burada gizli bir ajan/polis pislik adamın tekini kardeşi olarak görüyor, yaptığı şeylere karşı en azından izlediğim yerlere kadar en ufak sorgulama görmedim.

@Gutts o Elife de ayrı delirmiştim. Sonrasında ne kadar hafiye dizisi olduysa hepsine kötü örnek oldu. Anladık zoruna gitti ama adam belli ki casus, ölüm riski yüksek bir işe girmiş. Yüzü değişmiş vs., ne halt yemeye cümle aleme ilan ediyorsun? En son teşkilat diye bir dizi var orada gördüm benzeri bir şeyi. İstihbarat üyelerinin hele bir de eşi falan işini biliyorsa böyle bir durumda kalmasını aileleri içerleyip cümle aleme ifşa etmezler bence. Belli yani adam vatan görevinde ve ailesinden uzaklaşması gerekmiş. "Hayır kocam ölmedi, istihbarat onu gizli göreve soktu" diye ilan etmeye çalışmak kaç iqnun eseridir bilemiyorum.

Boş olduğum bir zaman bunun ilk 72 bölümünü izliyicem ama ne zamana kısmet olacak emin değilim. Umarım bu kadar yükselmem boşa gitmez. Gerçi o zaman neden yükseldiğimi dahi unuturum. .dd

@Gutts o Elife de ayrı delirmiştim. Sonrasında ne kadar hafiye dizisi olduysa hepsine kötü örnek oldu. Anladık zoruna gitti ama adam belli ki casus, ölüm riski yüksek bir işe girmiş. Yüzü değişmiş vs., ne halt yemeye cümle aleme ilan ediyorsun? En son teşkilat diye bir dizi var orada gördüm benzeri bir şeyi. İstihbarat üyelerinin hele bir de eşi falan işini biliyorsa böyle bir durumda kalmasını aileleri içerleyip cümle aleme ifşa etmezler bence. Belli yani adam vatan görevinde ve ailesinden uzaklaşması gerekmiş. "Hayır kocam ölmedi, istihbarat onu gizli göreve soktu" diye ilan etmeye çalışmak kaç iqnun eseridir bilemiyorum.
Valla oraya kadar izlemedim. Ama Elif'in Çakır'a iyi çocuk da çevresi kötü muamelesi yapması da çok sağlam kaya olmadığının işareti.

İskender de ayrı efsaneydi. Aslan akbeye bile, o yanında çömez gezdirirdi ben yapmam öyle şeyler diye küçük görmüşlüğü olan ensesi kalın biriydi.

Profesör Abuzer ve Lan İt lakaplı Erdal farkıyla gelmiş geçmiş en iyi dizi bence. Breaking Bad falan hikaye. Walter White vadide olsa, sabun kokulu eroin yapar, Abuzer reyizden azar işitirdi. :)

Polat Alemdar ise bizim Luffy'e benziyor. Vadideki bütün kızlar adama hasta ama o pas vermez, iradesi yüksek, bedeni lastik değil ama mermi, fişek ve füzeden etkilenmez. :)

Anlatıldığına göre Osman Sınav farklı bir çekim tekniği kullanmış. Ozellikle Mehmet Karahanlı sahnelerinde kamera herzaman alt acıdan çekerdi. Bu Mehmet Karahanli daha görkemli azametli ve güçlü demekti. Ama hikaye ilerledikçe ve Mehmet Karahanlı güç kaybettikçe acıda yavaş yavaş yukarı kaymıştı. Zaten olurkende artık kamera ona yukarıdan böcekmis gibi bakıyor ve hayatını kaybediyordu. Bu sadece tek örnek ne zaman iki karater racon kesse daha güçlü olani alt acıdan çekiyordu kamera.

Profesör Abuzer ve Lan İt lakaplı Erdal farkıyla gelmiş geçmiş en iyi dizi bence. Breaking Bad falan hikaye. Walter White vadide olsa, sabun kokulu eroin yapar, Abuzer reyizden azar işitirdi. :)

Polat Alemdar ise bizim Luffy'e benziyor. Vadideki bütün kızlar adama hasta ama o pas vermez, iradesi yüksek, bedeni lastik değil ama mermi, fişek ve füzeden etkilenmez. :)
Efsaneyi atalım şuraya o zaman. :D

Ne pas vermemesi ya? Polatın uçkur açmadığı bir Seyfo Dayı kaldı. O da ölmüştü garibim. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık