Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 95 85.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 16 14.4%

• Kullanılan toplam oy
    111

Yayınlayan Kanal: Show TV
Sezon Sayısı: 4
IMDb Puanı: 7.8
Türü: Aksiyon, Suç, Dram
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Gürkan Uygun

Aslan Akbey adında bir Kamu Güvenliği Teşkilatı (KGT) ajanı silah, uyuşturucu, para, insan, kumar ve vergi kaçakçılığı yapan bir konseyin başında bulunan Mehmet Karahanlı adındaki baronun oğlunu küçük yaşta kaçırır. Adı Efe Karahanlı olan çocuğu daha sonradan yakın dostları olan Candan ailesine evlatlık verir. Candan ailesi çocuğa Ali Candan adını verir. Ali büyüyünce bir diplomat olur ve Aslan Akbey'in denetimi altında sürekli ajanlık eğimi alır ve görevlere gider. Daha sonra Aslan Akbey, Ali'nin bilmediği babasının başında bulunduğu konseyi yok etmesi için yüz ameliyatıyla onu değiştirerek öldü süsü verir ve Polat Alemdar kimliği ile mafyaya girmesini sağlar. Duran Emmi adında bir kabadayının yeğeni olarak mafyaya giren Polat, Süleyman Çakır adında bir mafya babasının yakın dostu olarak mafyaya tam anlamıyla girer ve Çakır ile birlikte mafya aleminde isimlerini duyurmaya başlarlar. Çakır'ın sağ kolu Memati, Aslan Akbey'in Polat'ın yanına onu koruması için yerleştirdiği Abdülhey ve Duran Emminin sağ kolu Seyfo ve yeğeni Erhan ile birlikte bir ekip olurlar. Süleyman Çakır'ın pusuya düşürülüp ölmesinin ardından Polat Alemdar ve ekibi mafyayı bitirmek için birçok olayın içine girerler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Efsane dizidir.

Özellikle konseyde ki racon muhabbeti çok hoştu. Laz Ziya ve Hüsrevin kestiği raconlar Türk dizi tarihinin en iyi raconlarıdır. Onlar dışında Aslan amca, Doğu Eşrefoğlu, Pala ve ekibi de kalitelidir.

Erhan'ın tecavüz ettiği kıza aşıktım ben. Hüsrev Ağa'nın kızı.
Erhan değil Erdal. Erhan Güllü olan Seyfo'nun yiğen. Gül gibi çocuktur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık