Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack'e oy verenlerin neredeyse hepsinin Doffy fanı olması şaşırttı mı? Hayır şaşırtmadı. :(

Fuji harcar. Marco dahil bildiğimiz hiçbir yonkou yancısı amiral yenemez. Belki ileride istisna olur.

Gerçektende bir amiralleri abartma trendi var etrafta, neredeyse yokou denilecek (ki onu bile diyen gördüm). Marco, Beckman, Mihawk, Dof, Sabo, henüz tanımadığımız/belki tanıdığımız Kaido ve Mom'ın adamları, amiral alabilecek çok eleman var etrafta,

Öte yandan Jack hakkında pek ayrıntılı bir bilgimiz olmadığı için bu konuyu yorumlamak zor (tepki olarak Jack'e verdim oyu)..

Jack'e oy verenlerin neredeyse hepsinin Doffy fanı olması şaşırttı mı? Hayır şaşırtmadı. :(

Fuji harcar. Marco dahil bildiğimiz hiçbir yonkou yancısı amiral yenemez. Belki ileride istisna olur.
Ben değilim :ehe: Çok sevmem zaten kendilerini Dof'u. Jack ilk çıktığından beri çok güçlü bir adam intibası oluşturdu bende. Kararsızım seçeneği olsa iyi olurdu. Çünkü savaşmışlarsa bile görmediğimiz için kesin konuşamayız.

Tam yonkou değil ama tayfa bazında bakarsak seri sonunda bizim tayfadan kaptan olmamalarına rağmen Zoro ve Sanji belki amiral yenebilecek bi güce kavuşur. Tabi bu kesinlikle amiralden çok daha güçlü olurlar demek değil. Üç aşağı beş yukarı yakın güçte olurlar.
Jack'e gelince zaten yenemez Fujiyi. Meyvesiyle Fuji epey de üstün gelir.

Bildirimde adını görünce okumadan anladım nasıl bir şey yazdığını. :D

Aynen dediğin gibi olacak, ya ne olacaktı. :)
Yine ve yeniden :)

Fujitora kilic ustasi yav .öv onu :)
Belki meyve yemeden önce evet. Ama şu an kılıç ustası değil bana göre. Ama kılıç ustası olmasa bile övülecek bir yeteneği olduğu kesin.

Deme öyle yav o bile bir lütuf dünyanın geri kalanı için.15 sene sonra denk dövüşebilme şerefine erişirse madalya alması lazım büyük olay. :D
Valla ben anlamadım, anlatamadım. Zoro ve tayfadaki pek çok kişi yola başladığından bu yana yüzlerce kat güçlendi. Şu an Zoro'yu yonkou sağ kollarından bazılarını yenebilecek kadar güçlüdür. Bazılarına da yenilir. Ancak yonkou sağ kolu dediğimiz adamlar amirale yakın güçteki adamlar zaten. Önümüzdeki arclarda nasıl bir gelişim özürlüsü olmasını bekliyorlar Zoro'nun ki amiralle arasındaki güç farkını korumayı başarabilsin ? :)

Gerçektende bir amiralleri abartma trendi var etrafta, neredeyse yokou denilecek (ki onu bile diyen gördüm). Marco, Beckman, Mihawk, Dof, Sabo, henüz tanımadığımız/belki tanıdığımız Kaido ve Mom'ın adamları, amiral alabilecek çok eleman var etrafta,

Öte yandan Jack hakkında pek ayrıntılı bir bilgimiz olmadığı için bu konuyu yorumlamak zor (tepki olarak Jack'e verdim oyu)..
Anlatamazsın boşver uğraşma. :)

Biz amiralleri abartmıyoruz siz küçük görüyorsunuz.Akainuya ver yonkou tayfasını kim kafa tutabilir Akainuya diğer yonkoular dahil.Veya kizaruya,aokijiye.

@Densetsu no Samurai Mihawkta meyve çıkarsa eğlencenin dibine vuracağım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık