Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne yani, Rayleigh(hani şu "genç olsam seni harcardım" diyen Rayleigh)'e çokça benzetilen Zoro, yakında Amiral etmeyecek mi diyorsun?
İkinci cümleni okumadım, ilk cümle için yazdım onu.

Korsanlar kralının sağ kolu amiral edebilir seri sonunda belli olmaz ama mevcut yonkolar için malesef durum bu.

Mangaka Fuji'yi ezik gösterme niyetiyle çizmedi. Sadece bize adamın karakterini gösterdi. Akainu, Kuzan, Kizaru'dan zayıf biri olsa zaten o rütbeyi vermezler. Jack'i de yerçekimiyle yerden yere vurur. Rahat yener :D

İster sağ kol ister sol ne fark eder.Birisi görevinden sağlam biçimde geri döndü diğeri sargılar eşliğinde.Üstüne filden tek yedi :D
Adama bir şey olmadı arkadaş. 5 gün 5 gece kendi dengi mamushilerle kapıştı yetmedi 5 gemilik filoya kafa attı 2sini batırdı yetmedi file saldirdı yine bir şey olmadi adama. Mangaka fiziksel aćıdan olabilecek zirveyi çizmiş resmen. Yarı dev boyutunda bir balıkadam üstine mamut meyvesi yemiş. Fiziksel açıdan bana kalırsa ötesi yok. Fuji bunun üstüne meteor indirse kaşı açılır sadece. :D

Evet, kendi fikrin bu, benim fikrim ise edeceği yönünde. Bana göre Luffy Yonkou olur ise, Zoro'da pek tabii Amiral eder.
Amirali sadece tutabilecek adam değil yenebilecek gücü olan adam amiral eder. Akainu nasıl wb'i tutabiliyor diye yonko demiyorsaniz, marco veya bir başkası da amiral tutabiliyor diye amiral diyemezsiniz. Akainu en azından kalıcı hasar verebildi, diğerlerinin yaptığı sadece çizik atabilmekti buna Rayleigh de dahil (Gençliğini katmiyorum). Yani Zoro'nun o seviyelere gelebilmesi (Amirali tutması değil yenmesi) için Luffy'nin rafteli bulup korsanlar kralı olması lazım.

Amirali sadece tutabilecek adam değil yenebilecek gücü olan adam amiral eder. Akainu nasıl wb'i tutabiliyor diye yonko demiyorsaniz, marco veya bir başkası da amiral tutabiliyor diye amiral diyemezsiniz. Akainu en azından kalıcı hasar verebildi, diğerlerinin yaptığı sadece çizik atabilmekti buna Rayleigh de dahil (Gençliğini katmiyorum). Yani Zoro'nun o seviyelere gelebilmesi (Amirali tutması değil yenmesi) için Luffy'nin rafteli bulup korsanlar kralı olması lazım.
Vay babam vay! Karşısında amirali görüp sıra bende diyen adam, yer çekimine kafa atıp üzerine amiral sürükleyebilecek slashı, yerin 5-10-15 metre altından atan adam, bir amirale ''bu adam tehlikeli'' dedirten adam ben diyim 10 yıl sen de 15 yıl sonra amirali yenebilecek hemi ? He he :)

Vay babam vay! Karşısında amirali görüp sıra bende diyen adam, yer çekimine kafa atıp üzerine amiral sürükleyebilecek slashı, yerin 5-10-15 metre altından atan adam, bir amirale ''bu adam tehlikeli'' dedirten adam ben diyim 10 yıl sen de 15 yıl sonra amirali yenebilecek hemi ? He he :)
Bildirimde adını görünce okumadan anladım nasıl bir şey yazdığını. :D

Aynen dediğin gibi olacak, ya ne olacaktı. :)

Deme öyle yav o bile bir lütuf dünyanın geri kalanı için.15 sene sonra denk dövüşebilme şerefine erişirse madalya alması lazım büyük olay. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık