Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Issho (Isshō), daha çok lakabı olan Fujitora adı ile bilinen Denizciler'in üç Amiral'inden biridir.

Adından ilk kez Sakazuki, Monkey D. Luffy ve Trafalgar D. Water Law ile ilgili yapılan planları anlatırken bahsetmiştir.

Issho, tıpkı yerine geldiği eski Amiral Kuzan gibi, Denizciler'in dogmatik düşüncesi olan "Mutlak Adalet" kavramına karşıdır. Dünyadaki yozlaşma ve kötülükten o kadar tiksinmiştir ki, bunları bir daha görmemek için kendini kör etmiştir. Zaten sevmediği Shichibukai unvanından, Donquixote Doflamingo'nun Dressrosa'ya yaptıklarını öğrendikten sonra iyice nefret etmiştir. Kral Riku ve Dressrosa halkının önünde askerleri ile diz çöküp özür dilemiştir. Bunun neticesi olarak, Sakazuki tarafından herhangi bir Denizci üssüne girişi yasaklanmıştır.

Jack (Jakku), Canavar Korsanları'nın bir üyesidir ve Kaido'nun sağ kolları olarak bilinen üç Yıkımcı'dan biridir. Aynı zamanda Mamut kaptanıdır. Yeraltı dünyası ile bağlantıları bulunmaktadır. Yaptıklarından dolayı Zo Arkı'nın baş kötüsüdür ve Yonko Saga'nın merkez karakterlerinden biri olma özelliklerini taşımaktadır.

Kendisinden ilk olarak Punk Hazard olayında Caesar Clown'ın yakalanmasının ardından bahsedilmiştir.

Issho Dresrosa da yaptıklarından dolayı eziklenen bir karakter durumuna geldi. Denizci filosuna saldırdığında Fujitora'nın Jack'i ezdiğini düşünüyorum. İlerde fb ile göreceğimiz bir vs olabilir yani. Konu'yu da ondan açtım zaten. İlerde çok mesaj sildirebilir :D

Yami

Herhalde artık konu çizgisi VS şeklinde ilerliyor. Başka konu türü kalmadı herşey açıldı galiba :D

Neyse Fujitora alır.

Fujitora dayak manyağı yapar.

Zaten o yedigi dayagi da Fuji'den yemiş olabilir. Fuji, Sengoku'dan yardım isteyecek biri değil. Bu adam Dof, Law ve Luffy'nin oldugu yere yollanmış yanında iki koramiral ile.

İssho'nun Sabo karşısında ciddileşmeden bile bariz üstünlüğü ortadaydı.
Acımaz,affetmez,zorlanmaz ezer geçer.

Yahu sevgili @kadir t. :)

Vs. ler çok güzel ama erken açılıyor hep. Madem açılıyor, ilerde bu vs. lere etki edecek olaylar yaşanırsa anketin yenilenmesini talep ediyorum. Mümkün müdür ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık