Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raiden iki meyve demişsin de daha hiç meyvesi yokken, Shanks'ı çizip, tek meyve ile de Ace'i paket yapan adamdan basediyoruz. Kaldı ki Shanks, Beyazsakal ile olan konuşmasında gözündeki çiziğe özellikle değiniyor.

Sonuç olarak, op evreninde 2+2=4 yok. Bu yüzden senin de yaptığın gibi pek çok genellemeyi tutarlı göremiyorum.
Bazı konularda 2+2=4'tür. (Bana göre elbette) Ben şans tanımıyorum bu arkadaşlara. Tanıyana da saygı duyarım, onun düşüncesidir.

Ayrıca Croco ve Daz Bones, iki üç çırak denizcinin, Luffy'nin tek attığı denizcilerin olduğu Denizci Gemisini ele geçiriyor, içinde Denizci Amiralinin olduğu Denizci Gemisini değil ;)
Tamam işte, o gemilerin hepsinin içinde Amiral mi var ? Jack içinde Amiral olmayan gemileri batırmış, benim bahsettiğim bu. Ace ile Jinbe'de aynısını yapabilir.

Kusura bakmada durumun bundan farklı olması imkansız bence.:D Jack'i ne sanıyorsun anlamadım.
Kaidou başgan'ın sağ kolu diyorlar kendisi için ;) (ayrıca serideki açıklanan ödülü en yüksek olan şahıs ;) )

@Korsanlar ''Kralı''
Beckman reise dememişim ona mı diyecem? :artiz:

@Siyah Ateş
Wb'nin gemisindeyken iki meyvesi vardı da benim mi haberim yoktu? Yami yetmedi üstüne depremi de aldı ve ona rağmen ilk etapta Akainu'dan kaçtı. Meyvesiz hali kaptan eden Teach en baba 2 meyveyi yiyerek anca amiralden güçlü oluyorsa orada bir durup düşünmek lazım.

@Kaidou
Ben laf yapıştırma değil, gereksiz bir yerden gereksiz bir örnek verme gördüm sadece. :S
Senin Kaido-sama'nın sağ kolu şamar yemekle meşgul. :/ Gelen vurdu giden vurdu. Küçük enişte bildiğin.
Senin kısaca "Kaidou-sama" deyip geçtiğin o zât, bizzat Oda tarafından methiyeler ile okuyucunun karşısına sunuluyor. Öyle basit bir şekilde "alın hacılar, dünyanın en güçlü adamı" demiyor, "havada, karada vede denizde, yaşayan EN GÜÇLÜ YARATIK" diyor-ki bu bahsettiğim methiyelerden sadece bir kesit-. Şimdi olayı bu şekilde değerlendirecek olursak, korsanlar evrenindeki en güçlü zât'ın sağ kolu(en güçlü adamı), bir zahmet denizcilerin üç Amiral'inden birine denk olsun. Bkz; Wb'in Marco'su da bire birde Kizaru'yu zorlar.

Senin "küçük enişte" dediğin eleman iki koca Mink-ki sen bunları çerez görüyorsundur-'i 5 gün tutuyor tek başına. Öyle dinlenmeksizin. Bu yorgun haliyle Denizci konvoyuna yürüyor. Burada bir zahmet sopa yesin. Sanki sapasağlam haliyle, iki adam atmaktan aciz Fuji'ye saldırmış gibi "gelenden geçenden şamar yedi" demişsin. Sopa yediği kişiler; Eski denizci Amirali Sengoku, Amiral Fujitora ve denizci efsanelerinden Tsuru. Tsuru ve Sengoku, Roger zamanından beri bu mevkide kürek çekiyorlar, hatırlatırım. Bu elemanlara Jack reyiz yorgun haliyle dalıyor, bir zahmet sopa yesin la :D Yemese direk Yonkou diyelim zaten. Bu sopa yemiş haliyle koca filin hortumunu yeyip de sapasağlam "beni çıkarın buradan" diyebiliyor. Sen şimdi çıkıp "küçük enişte" dersen, büyük versiyonu için ne dersin, merak ettim? Amiralleri Yonkou ile eşit görüyorsun herhalde.

Tamam işte, o gemilerin hepsinin içinde Amiral mi var ? Jack içinde Amiral olmayan gemileri batırmış, benim bahsettiğim bu. Ace ile Jinbe'de aynısını yapabilir.
Anlamıyorsun, diyorum ki bu gemileri koruyanlar, bizzat Amiraller. Orada Amiral olmasına rağmen iki gemi batıyor ise, bu adam baya güçlüdür. Sonuçta oradaki gemiler Amiral olarak bildiğimiz Fuji ve eski Amiral Sengoku ile Koramiral Tsuru'nun sorumluluğunda.

Yoksa Ace ve Jinbei'nin yaptığı gibi, üç-beş gemi ortaya koyup da parçalayınca güç gösterisi yapmış olmuyorsun.

Şu Fuji ciddi manada amirallik ititbarını sarsmış.
Jack Aokiji ile Akainuyla falan kıyaslanamazdı herhalde. Şimdi bırakın Jacki sanki herkes amiral seviyesine yakınmış gibi konuşuluyor.
Açıkçası Mihawk(düşük ihtimal birde ayıboğan) dışında güncel Amiral seviyesi bir korsan yok Yonkolar dışında. Seri sonunda belki Shillew bilemiyorum.
Ha fuji alır mı jacki derseniz alır herhalde. Fakat zor bir dövüş olur. Fujinin kendisini bile Kuzan,Kizaru seviyesinde görmüyorum.

Kaidou başgan'ın sağ kolu diyorlar kendisi için ;) (ayrıca serideki açıklanan ödülü en yüksek olan şahıs ;) )

Senin kısaca "Kaidou-sama" deyip geçtiğin o zât, bizzat Oda tarafından methiyeler ile okuyucunun karşısına sunuluyor. Öyle basit bir şekilde "alın hacılar, dünyanın en güçlü adamı" demiyor, "havada, karada vede denizde, yaşayan EN GÜÇLÜ YARATIK" diyor-ki bu bahsettiğimde sadece methiyelerden bir kesit-. Şimdi olayı bu şekilde değerlendirecek olursak, korsanlar evrenindeki en güçlü zât'ın sağ kolu(en güçlü adamı), bir zahmet denizcilerin üç Amiral'inden birine denk olsun. Bkz; Wb'in Marco'su da bire birde Kizaru'yu zorlar.

Senin "küçük enişte" dediğin eleman iki koca Mink-ki sen bunları çerez görüyorsundur-'i 5 gün tutuyor tek başına. Öyle dinlenmeksizin. Bu yorgun haliyle Denizci konvoyuna yürüyor. Burada bir zahmet sopa yesin. Sanki sapasağlam haliyle, iki adam atmaktan aciz Fuji'ye saldırmış gibi "gelenden geçenden şamar yedi" demişsin. Sopa yediği kişiler; Eski denizci Amirali Sengoku, Amiral Fujitora ve denizci efsanelerinden Tsuru. Tsuru ve Sengoku, Roger zamanından beri bu mevkide kürek çekiyorlar, hatırlatırım. Bu elemanlara Jack reyiz yorgun haliyle dalıyor, bir zahmet sopa yesin la :D Yemese direk Yonkou diyelim zaten. Bu sopa yemiş haliyle koca filin hortumunu yeyip de sapasağlam "beni çıkarın buradan" diyebiliyor. Sen şimdi çıkıp "küçük enişte" dersen, büyük versiyonu için ne dersin, merak ettim? Amiralleri Yonkou ile eşit görüyorsun herhalde.
Nope, amiral=yonkou gibi bir söylemim yok. Küçük enişteye ne derim biliyor musun? Büyük enişteden cesaret alıp millete sataşan küçük enişte derim. Amiraller yonkou ile yonkou sağ kolları arasındaki boşlukta duran isimler. Ne yonkouyu yenebilirler ne de sağ kola yenilirler.

Senin Jack için anlattıkların hiç önemli değil. Mesele Oda'nın Jack'i o durumlara sokmasıdır. Karizmasını hiç düşünmeden çizdi bildiğin. Bunu amirallere yapmıyor işte. Amiralin tekini dünyanın en güçlüsü denilen Wb yendi, diğer amirali de başka bir amiral yendi o kadar. Aynı amirallere komutanlar karşısında Mf'de şov yaptıran yine Oda'nın kendisiydi.

Neyse işte, Oda amirallerin konumunu, önemini hep göstermeye çalıştı. Bu adamlar farklı demeye çalıştı. Daha ne yapsın adam? Sen illa Jack>Fuji diyorsan sana da saygı duyarım.

Düzelteyim.Wb yenmedi tek yumrukla ezdi o yere göğe konulamayan amiralleri. :D

Ayrıca sağ kollar amiral alabilirler şansları var.Alamasalar Kuzan omuz yiyince diken üstünde Jozu diye sayıklamaz Kizaru saldırısı durdurulunca Marco için korkunç demezdi.
Kizaru iki sene önce novalara da korkunç diyordu. Adam bildiğin troll yahu, o lafını nasıl örnek gösterirsin? :/ Amiraller bu adamları yener dediysek çocuk muamelesi yaparlar demedik. Arada çok fazla fark yoksa dövüşler biraz zorlu geçiyor zaten Op'ta. Öyle -ben güçlüyüm hepinizi dakikalar içinde harcarım- durumu yok Op'ta.

Kizaru iki sene önce novalara da korkunç diyordu. Adam bildiğin troll yahu, o lafını nasıl örnek gösterirsin? :/ Amiraller bu adamları yener dediysek çocuk muamelesi yaparlar demedik. Arada çok fazla fark yoksa dövüşler biraz zorlu geçiyor zaten Op'ta. Öyle -ben güçlüyüm hepinizi dakikalar içinde harcarım- durumu yok Op'ta.
Orada trollüyor olabilir ama Magatama saldırısının hepsini Marco bloklayınca da trolleyecek hali yok sanırım. :) Adam beyazsakala ulaşamadı niye trollesin.O saldırı da biliyorsunuz epey güçlü Z kevgire çevrilmişti.

Yani alamazlar diye birşey yok bence.Amiral %55 ise sağ kolun %45 şansı vardır.Yoksa ne diye savaşta dikkatsizlik yapmalarını beyazsakalın kalbinin teklemesini beklesinler.Bunlara gerek olmazdı.Gerek olacak şekilde de çizmezdi mangaka zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık