Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkou komutanları amiralleri oyalayabilir ama yenemez gibi gözüküyor. Zarar verebilirler ama galip Amiraller olur. Fuji kazanir.

Ne kadar yardım alıp, almadığı senin kendi görüşün. Gördüğümüz üzere; Karşı tarafta Sengoku, Fujitora ve Tsuru varken, Korsanlar cephesinden sadece Jack'i görüyoruz. Doflamingo gibi önemli bir tutsağı kaybetme pahasına, elbet riske girmemişlerdir. Üstelik Jack gibi dayanıklılığı ile ön planda olan bir elemanı, sadece Fuji mi bu hale getirdi sence? Fuji tek başına bu hale getirdi ise, Sengoku ve Tsuru ikilisi ne yapabilir sence? Bana sorarsan, tek bir korsanı sağ bırakıp da denizcilerin adını kirletmek pahasına Fuji'yi tek göndermezler. Jack'i ortaya alıp, denizcileri de çöplerle eşlemeleri en büyük olasılık bu durumda.
Ace tek başına 5 gemiyi indiriyordu, Jinbe yine tek hamlede denizci gemisini yamultuyordu, Crocodile ile Daz Bones rahatça gemiyi ele geçirebiliyordu, ezik denizcilerin onların dövüşüne etki edeceğini zannetmiyorum. Sengoku ile Tsuru'da emekli kişiler, Tsuru'nun zaten etki etmesi bence ihtimal dışı, Sengoku'da işler sapa sarmadan dövüşmez Amiral Fujitora'nın dövüşüne karışmaz bence, Filo Amirali iken dahi pek müdahil olmuyorken emekli bir denetçi durumunda kalkıpta Jack ile güreşecek konumda değildir, Law'a dediği gibi artık emekli, korsanlarla çok acil bir durum olmadığı sürece dövüşmez.

Aktif bir Amiral olan Fujitora ağırlığını hissetirip Jack'i o hale sokmuştur.

Ace tek başına 5 gemiyi indiriyordu, Jinbe yine tek hamlede denizci gemisini yamultuyordu, Crocodile ile Daz Bones rahatça gemiyi ele geçirebiliyordu, ezik denizcilerin onların dövüşüne etki edeceğini zannetmiyorum. Sengoku ile Tsuru'da emekli kişiler, Tsuru'nun zaten etki etmesi bence ihtimal dışı, Sengoku'da işler sapa sarmadan dövüşmez Amiral Fujitora'nın dövüşüne karışmaz bence, Filo Amirali iken dahi pek müdahil olmuyorken emekli bir denetçi durumunda kalkıpta Jack ile güreşecek konumda değildir, Law'a dediği gibi artık emekli, korsanlarla çok acil bir durum olmadığı sürece dövüşmez.

Aktif bir Amiral olan Fujitora ağırlığını hissetirip Jack'i o hale sokmuştur.
Ace kalas gemileri, ateşiyle parçalıyor. Jack reyiz ise, son derece önlemler alınmış, Amiral gemilerinin ikisini batırıyor.
aynı mı sence?

Ayrıca Croco ve Daz Bones, iki üç çırak denizcinin, Luffy'nin tek attığı denizcilerin olduğu Denizci Gemisini ele geçiriyor, içinde Denizci Amiralinin olduğu Denizci Gemisini değil ;)

Son olarak şunu da belirtelim; İsterse denizciliği kökten bıraksın, hatta adını dahi unutsunlar, adam o makamda bulunmuş vede oraya bir amaç için gönderilmiş. Amacı ise Doflamingo'yu her türlü tehdit karşısında koruyup, sağ salim Impel Down'a ulaştırmak. Burada tehdit Jack, elbette ona karşı dövüşmesi pek olası. Tıpkı Ace'in kaçmasını önlemek için Garp'ın Marco'ya yumruk atması vede Luffy'nin Ace'i kaçırmaya çalışır iken Sengoku'nun yeteneğini kullanması gibi.

Hea. :( Jack=3 amiral, Kaido=300 amiral.
Ahahah, böyle bir örnek verileceğini biliyordum :hhh:

Öhm,öhm. Açmak gerekirse; Orada Sengoku, Fuji ve Tsuru var. Bu üç elemana kısaca "Amiral" diyorum. Ha ek olarak Tsuru'nun bir Amiral etmeyeceğini ekliyorum. Sengoku'nun zaten Amirallik tecrübesi var, Fuji'yi söylemeye gerek yok. Orada önemli bir görevleri bulunan iki şahsın, bu görevi riske atarak Fuji'yi tek göndereceklerini hiç mi hiç zannetmiyorum. Ne kadar Amiral desek de, en nihayetinde bazı hatalar yapabilir, ayağı kayıp da denize düşebilir, bunun akabinde Doflamingo'nun tutsaklığı tehlikeye düşmesi ile işler sarpa sarabilir. Bunu düşündüklerini zannediyorum ki, sonuç olarak yılların tecrübesine sahipler.

Son düzenleme:
Ahahah, böyle bir örnek verileceğini biliyordum :hhh:
İyi işte, düşünce yapımı anlatabilmişim insanlara. :)

Ciddi yoruma gelirsek, yonkou komutanları kesinlikle amiral etmez. Çapları cidden ortada. Güzelce dövüşebilirler ama yenilirler. Komutanların amiraller karşısındaki misyonları budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık