Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes kör diye acıyor.Luffy bile ciddi dövüşmedi.Jack acımayacağı için parçalar bence.Parçalar dediğim de önce yener sonra kolunu kanadını parçalar. :)

Kedi ve köpek gibi asar bir yere kesim işlemine başlar.Hem kör hem kötürüm olur ondan sonra.Sonu Z gibi olur o yüzden hiç bulaşmasın Jack'e.Koca filo yanındayken dövüşmeye cesaret eder anca zaten.Onlar olmasa her zamanki gibi geri vites. :D

İyi işte, düşünce yapımı anlatabilmişim insanlara. :)

Ciddi yoruma gelirsek, yonkou komutanları kesinlikle amiral etmez. Çapları cidden ortada. Güzelce dövüşebilirler ama yenilirler. Komutanların amiraller karşısındaki misyonları budur.
Evet, Karasakal da yenilir, çünkü daha düne kadar kaptan bile değildi.

İyi işte, düşünce yapımı anlatabilmişim insanlara. :)

Ciddi yoruma gelirsek, yonkou komutanları kesinlikle amiral etmez. Çapları cidden ortada. Güzelce dövüşebilirler ama yenilirler. Komutanların amiraller karşısındaki misyonları budur.
Mesajının üstünde edit ile cevabını vermişim, hemen akabinde @Millennium Wizard 'da mesajının altında cevabını vermiş. Ayrıca @Siyah Ateş 'de ironik olarak cevabı yapıştırmış, düne kadar BB'de Yonkou değildi, aynı şekilde Mihawk'da değil. Amiral kolu alan Weeble'i hiç saymıyorum. Hal böyle iken, nasıl oluyor da Yonkou'nun komutanları dahi bir Amiral etmiyormuş? Eğer Jack kendine "Kaidou-sama'nın sağ koluyum" diyorsa, paşa gibi Amiral edecek ;)

@Korsanlar ''Kralı''
Beckman reise dememişim ona mı diyecem? :artiz:

@Siyah Ateş
Wb'nin gemisindeyken iki meyvesi vardı da benim mi haberim yoktu? Yami yetmedi üstüne depremi de aldı ve ona rağmen ilk etapta Akainu'dan kaçtı. Meyvesiz hali kaptan eden Teach en baba 2 meyveyi yiyerek anca amiralden güçlü oluyorsa orada bir durup düşünmek lazım.

@Kaidou
Ben laf yapıştırma değil, gereksiz bir yerden gereksiz bir örnek verme gördüm sadece. :S
Senin Kaido-sama'nın sağ kolu şamar yemekle meşgul. :/ Gelen vurdu giden vurdu. Küçük enişte bildiğin.

Son düzenleme:
@Korsanlar ''Kralı''
Beckmann reise dememişim ona mı diyecem? :artiz:

@Siyah Ateş
Wb'nin gemisindeyken iki meyvesi vardı da benim mi haberim yoktu? Yami yetmedi üstüne depremi de aldı ve ona rağmen ilk etapta Akainu'dan kaçtı. Meyvesiz hali kaptan eden Teach en baba 2 meyveyi yiyerek anca amiralden güçlü oluyorsa orada bir durup düşünmek lazım.

@Kaidou
Ben laf yapıştırma değil, gereksiz bir yerden gereksiz bir örnek verme gördüm sadece. :S Kaido-sama'nın sağ kolu şamar yemekle meşgul. :/ Gelen vurdu giden vurdu. Küçük enişte bildiğin.
lanet olsun sana.

Marco reis dememişim ben. sen bana ne anlatıyorsun. :/
Ben Backman reide da saygılar burdan.

En güçlü yonkou komutanı bence marco, o da meyvesi çok özel. Amiralle dövüşürler ama yenmeleri zor. Fuji ne kadar amiral orası tartışılır. Başlık Akainu vs Jack olsa sanırım, konu kilit derdik.:D

Buradan nereye varacağım. Jack bir amirali yenemez ama Fuji karşısında ne yapacağı belli olmaz. Denizde Fuji avantajlıydı ve saldırdı, karada ne olur bilinmez.

lanet olsun sana.

Marco reis dememişim ben. sen bana ne anlatıyorsun. :/
Ben Backman reide da saygılar burdan.
Deme de zaten. :/

Her neyse konu bir şekilde genel olarak komutanlara geldi. Sonuç benim açımdan belli olsa da diğer komutanları işin içine katmadan olaylara bakarsam gene değişen bir şey olmaz. Jack kim amiral almak kim la?

@Raiden iki meyve demişsin de daha hiç meyvesi yokken, Shanks'ı çizip, tek meyve ile de Ace'i paket yapan adamdan basediyoruz. Kaldı ki Shanks, Beyazsakal ile olan konuşmasında gözündeki çiziğe özellikle değiniyor.

Sonuç olarak, op evreninde 2+2=4 yok. Bu yüzden senin de yaptığın gibi pek çok genellemeyi tutarlı göremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık