Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi bu anketlerde amiraller hep zirveyi oynar. Anca Marco işte Ben backman veya Shiliew olacak ki karşısında bi ama diyebilelim.
İnanılmaz Marco fanıda olsam Mf de alayına şeklini de yapmış olsa reis, yani ıhhh çok zor gider Marcoya oy benden. Amiralin ağzına eder reiste ilk yerede o yapışır hissi var bende.
Ha Shiliew güveniyorum ve şaşırtmasını bekliyorum.

Burda Fuji reis alır.

Bunlar zaten daha önce karşılaştılar, lakin Sengoku'dan ne kadar yardım geldi bilmiyoruz, büyük ihtimalle çok büyük bir yardım gelmemiştir. Fujitora kazanır.

Benim bildiğim 3-4 denizci büyüğünün karşısına çıkan Jack-sama, bir iki sargı ile geri dönüyor. Fuji daha elindekilere rağmen öldürememiş ise Jack'i, bire birde imkan vermiyorum.

Jack Fujitora ile Sengoku (ki büyük bir güç her ne kadar ws attığını görmesekte) nun olduğu gemiye yanında işe yaramayan çapulcular ile saldırdı ve 2 gemi batırdı. Kendisinde ise adam gibi bir yara göremedik bu da demektir ki 1v1de kolaylıkla olmasada Fujiyi alabilir.

Bunlar zaten daha önce karşılaştılar, lakin Sengoku'dan ne kadar yardım geldi bilmiyoruz, büyük ihtimalle çok büyük bir yardım gelmemiştir. Fujitora kazanır.
Ne kadar yardım alıp, almadığı senin kendi görüşün. Gördüğümüz üzere; Karşı tarafta Sengoku, Fujitora ve Tsuru varken, Korsanlar cephesinden sadece Jack'i görüyoruz. Doflamingo gibi önemli bir tutsağı kaybetme pahasına, elbet riske girmemişlerdir. Üstelik Jack gibi dayanıklılığı ile ön planda olan bir elemanı, sadece Fuji mi bu hale getirdi sence? Fuji tek başına bu hale getirdi ise, Sengoku ve Tsuru ikilisi ne yapabilir sence? Bana sorarsan, tek bir korsanı sağ bırakıp da denizcilerin adını kirletmek pahasına Fuji'yi tek göndermezler. Jack'i ortaya alıp, denizcileri de çöplerle eşlemeleri en büyük olasılık bu durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık