Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Amerikan animasyonu olmasından çok paraları yetmemiş bunların. Bazı sahnelerde resmen azıcık ağız oynuyor. Bir dahaki sezon daha iyi olur sanırım bu konuda.
Paradan ziyade @H1dalg0 dediği gibi serinin animasyon tarzı bu bence. Serinin seslendirme kadrosu da baya kaliteli çünkü. J.K Simmons , Steven Yeun, Mark Hamill, Seth Rogen, Mahershala Ali vs. Seride yer alan çoğu seslendirme sanatçısı iyi dizilerde, iyi filmlerde oynamış kişiler. Oscar ödüllü kişiler bile var.

@Bavs sen izledin mi la? Konuda her mesaja tepkin var ama bir yorumun yok ya da ben kaçırdım. :D İzlemiyorsan konu yasak girip çıkma.

4 bölümünü izledim. Genelde bu tarz süper kahraman işlerinden pek hoşlanmam ama bu güzel bir seriymiş.
Yorumunu görünce şaşırdım. İzlediğine sevindim. Hadi yetiş sanırım yarın son bölüm geliyor.

Paradan ziyade @H1dalg0 dediği gibi serinin animasyon tarzı bu bence. Serinin seslendirme kadrosu da baya kaliteli çünkü. J.K Simmons , Steven Yeun, Mark Hamill, Seth Rogen, Mahershala Ali vs. Seride yer alan çoğu seslendirme sanatçısı iyi dizilerde, iyi filmlerde oynamış kişiler. Oscar ödüllü kişiler bile var.
İşte o kadar para harcayınca animasyonun bazı kısımlarını salmışlardır diyordum. Ama dediğiniz gibi kasıtlı olabilir bu.

Ben DC animasyonlarıyla kıyaslayınca bayağı farklı bulduğum için tüm Amerikan animasyonları böyle değil diye belirtmek istemiştim.

İşte o kadar para harcayınca animasyonun bazı kısımlarını salmışlardır diyordum. Ama dediğiniz gibi kasıtlı olabilir bu.

Ben DC animasyonlarıyla kıyaslayınca bayağı farklı bulduğum için tüm Amerikan animasyonları böyle değil diye belirtmek istemiştim.
Ben hiç izlemedim başka bir Amerikan yapımı olan bir animasyon serisi. Benimde o yüzden gözüme baya batıyor izlerken. Yoksa dövüş animasyonları gayet iyi buluyorum fakat bu tarz yüzünden o duyguyu bana aktaramıyorlar.

Bir de son zamanlarda anime izlememin de etkisi var. Animelerde izleyiciye duygu aktarımı çok daha güçlü olduğu için kendi açımdan bu seriyi izlediğimde zorluk çektim.

Ben hiç izlemedim başka bir Amerikan yapımı olan bir animasyon serisi. Benimde o yüzden gözüme baya batıyor izlerken. Yoksa dövüş animasyonları gayet iyi buluyorum fakat bu tarz yüzünden o duyguyu bana aktaramıyorlar.

Bir de son zamanlarda anime izlememin de etkisi var. Animelerde izleyiciye duygu aktarımı çok daha güçlü olduğu için kendi açımdan bu seriyi izlediğimde zorluk çektim.
Animeler bayağı değiştiriyor insanın animasyon anlayışını. Ama Amerikan animasyonuna alışınca da duygusal sahneleri 10 dakika yapmadıkları için animeleri izlerken garipsiyor bazen insan .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık