Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Animeler bayağı değiştiriyor insanın animasyon anlayışını. Ama Amerikan animasyonuna alışınca da duygusal sahneleri 10 dakika yapmadıkları için animeleri izlerken garipsiyor bazen insan .d
Ben hiç izlemedim başka bir Amerikan yapımı olan bir animasyon serisi. Benimde o yüzden gözüme baya batıyor izlerken. Yoksa dövüş animasyonları gayet iyi buluyorum fakat bu tarz yüzünden o duyguyu bana aktaramıyorlar.

Bir de son zamanlarda anime izlememin de etkisi var. Animelerde izleyiciye duygu aktarımı çok daha güçlü olduğu için kendi açımdan bu seriyi izlediğimde zorluk çektim.
Animasyon tarzı bilerek eski 90'lar animasyon serileri gibi yapıldığı için bir de çizgi roman havası da olduğu için bu böyle.

@Mihawk
Konuda spoiler tarzı mesajlar açık yazılırsa gördüğünde spoiler içine alabilir misin? Daha başlayacak çok arkadaş var. Spoiler yemesinler. Söylüyorum ama düzgün dikkat etmeyen üyeler var hala.

Seride olanları elmas gibi korumaya gerek yok bence. Konunun ilk yorumunda verilen bilgileri okuyup ilgisini çeken başlasın.

Normalde forumda bir tanıtım konusu açıldığında başında spoiler ibaresi olurdu ki bu seriyi takip edenler konuşuyor denilsin.

Ne zaman spoilerdan çekinmeden yazabilmeye başlayacağız? Yeni bir konu mu açmak gerekiyor böyle durumlarda?
Seride olanları elmas gibi korumaya gerek yok bence. Konunun ilk yorumunda verilen bilgileri okuyup ilgisini çeken başlasın.

Normalde forumda bir tanıtım konusu açıldığında başında spoiler ibaresi olurdu ki bu seriyi takip edenler konuşuyor denilsin.
Millet konuya ne bu diye tıklıyor. Yorumları inceliyor. Son sayfalara bakıyor hala ne durumda diye beğeniliyor mu, devam ediyor mu falan diye. Mesajı yazıp 1 saniyede spoiler içine alıyorsunuz zaten. Çok zor bir şey değil ki.

Seri yeni ve yavaş yavaş duyulmaya başladığı için bir süre dikkat edelim, aramıza da yeni arkadaşlar katılsın.

Millet konuya ne bu diye tıklıyor. Yorumları inceliyor. Son sayfalara bakıyor hala ne durumda diye beğeniliyor mu, devam ediyor mu falan diye. Mesajı yazıp 1 saniyede spoiler içine alıyorsunuz zaten. Çok zor bir şey değil ki.

Seri yeni ve yavaş yavaş duyulmaya başladığı için bir süre dikkat edelim, aramıza da yeni arkadaşlar katılsın.
Tarikat kuruyor medele ?

Daha sonradan mı açılacak yani? Merakımdan soruyorum. Forumdaki bu tip işler nasıl yürüyor @Mihawk ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık