Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Ben de ilk başta baba figürü sanıyordum. Ama oğlanın güçleri açığa çıkınca değişti. Kendisine denk güçte birisini istemiyor olabilir. Ya da bir gezegende iki tane aynı o ırktan (elemanın geldiği yeri unuttum) olmuyordur. Koruyucular için zayıflardı demesi bile ego sorunları olduğunu gösteriyor.
Galakside iki grup var. Sonra da her gezegenin bir koruyucusu muhabbeti var. Dıştan bir tehdit varsa anca bu yaptığı mantıklıydı diyebiliriz.

Fakat işin mantık yanını öldüren şey Bıyıklının insanlara karşı sevgisinin olmadığının açık ve net görülmesi. İnsanları acımasızca öldürüyor, insanlara iyi yaklaşmıyor, insanları umursamıyor. Bu işi dış tehdit yüzünden yapmışsa bile büyük ihtimalle kendi çıkarı veya ufak bir grubun(sadece kendi ailesinin) çıkarı var.
Çocuğu kendine en büyük tehdit konumunda. Şu serbest bırakılan ahtapotlu canavarı saymazsak, ilerisi için bir potansiyel tehdit diye görmüş olabilir güç kazanıp gücünü katlanmasina. Çocuğu olmasa da karısına sevgisi var diye düşünüyorum.

Kendini aklamak için yalan uydurma seyansina da girmiş olabilir ama o tek kaldığında kendini açıklamaya çalışan hali bir acaba dedirtiyor. Niye bir vicdanen açıklamaya girsin ki kendi başına kalan bir insan, açıklaması olmayan bir işe.

Süper egolu, sadece kendini düşünen bir insan olsa da karısına bağlı gibi sanki ya :T En azından onun çıkarına bir düşünceye girmiş gibi

İşin sonunda o kostümü karısının bulması için sakladığı olayına bile getirebilir. :bilmem:

0.45'ten itibaren baksanıza. Anlık bir dalga gibi bir şey yayılıyor. Düşmanların tepkisi bir değişik hepsi birden duraksıyor. Battle beast o neydi lan der gibi bakıyor. Var bi iş. :D Oda kral hakiyi burdan çalmış. :p

Baktım, yine aynı şey olduğunu düşünüyorum. Sonuçta güçlerini yeni kazandı. Bu şekildeki duygusal durumlar insanın anlık gücünü yükseltebiliyor. Hatta bu söylediğimden yola çıkarak Omni'nin Koruyucularla güçlenmek için savaştığı teorisini de atıyorum. :d

Bence Omniman dünyayı kendi ırkının kolonisi haline getirmek istiyor bu yüzden kendine tehdit oluşturabilecek tüm dünyalıları öldürdü ve böylece bu gezegen benim bölgem diyecek ve gezegeni halkına hediye edecekti. İşi bozan şey ise oğlunun güçlerinin uyanması oldu çünki oğlu dünyalı ve eğer bir gezegenin kendini koruyacak güçte bir yerlisi olursa onu sahiplenemiyor olabilir. Omniman eğer oğlunun güçlerini çocukluğundan bilseydi onun beynini yıkayıp kendi tarafına çekecekti fakat oğlunun güçleri geç uyandı ve o zayıf bir dünyalı olarak yetişti buda zayıfları koruma duygusunu geliştirdi. Bu durumda omniman ya oğlunu fazla güçlenmeden öldürecek yada dünyadan vazgeçmek zorunda kalacak, omnimanin gezegenide zor bir durumda olabilir o yüzden halkına ihanetle ailesine ihanet arasında kaldı bence. :good:

Bence Omniman dünyayı kendi ırkının kolonisi haline getirmek istiyor bu yüzden kendine tehdit oluşturabilecek tüm dünyalıları öldürdü ve böylece bu gezegen benim bölgem diyecek ve gezegeni halkına hediye edecekti. İşi bozan şey ise oğlunun güçlerinin uyanması oldu çünki oğlu dünyalı ve eğer bir gezegenin kendini koruyacak güçte bir yerlisi olursa onu sahiplenemiyor olabilir. Omniman eğer oğlunun güçlerini çocukluğundan bilseydi onun beynini yıkayıp kendi tarafına çekecekti fakat oğlunun güçleri geç uyandı ve o zayıf bir dünyalı olarak yetişti buda zayıfları koruma duygusunu geliştirdi. Bu durumda omniman ya oğlunu fazla güçlenmeden öldürecek yada dünyadan vazgeçmek zorunda kalacak, omnimanin gezegenide zor bir durumda olabilir o yüzden halkına ihanetle ailesine ihanet arasında kaldı bence. :good:

Kendi ırkı zaten çok güçlü. Omniman gibi bir tane daha gelse zaten oğlunu parçalarlar.

Ben kostümü saklamasının dedektif şeytanla alakası ne anlamadım. :T
Dedektif'in kağıdından kadın bilgilere ulaştı ve kostümü buldu. Ulaşmasa sanırım bulamayacaktı.

Omniman niye kıyafeti yıkamadı ve saklıyor bunun bir sebebi vardır mutlaka. Acaba yaptığı işin kanıtı olarak mı saklıyordu? Bu işi ben yaptım diyebilmek için? Hadi kıyafeti buldun niye temizlemezsin ki? Bir açıklaması var deniyor internette. Bir mantık hatası değilmiş yani.
Gezegenini ve ırkını anlattığı sahneler ben yalanım diye bağırıyordu zaten. Var bir şeyler dediğin gibi. :D

@Monkey D. Luffy
Bu omni dünyanın tek koruyucusuysa diğer süper kahramanlar nereden cıktı ?

Tek koruyucusu değil. Özel güçlere sahip başka insanlar da var.

Dedektif'in kağıdından kadın bilgilere ulaştı ve kostümü buldu. Ulaşmasa sanırım bulamayacaktı.

Omniman niye kıyafeti yıkamadı ve saklıyor bunun bir sebebi vardır mutlaka. Acaba yaptığı işin kanıtı olarak mı saklıyordu? Bu işi ben yaptım diyebilmek için? Hadi kıyafeti buldun niye temizlemezsin ki? Bir açıklaması var deniyor internette. Bir mantık hatası değilmiş yani.

Gezegenini ve ırkını anlattığı sahneler ben yalanım diye bağırıyordu zaten. Var bir şeyler dediğin gibi. :D

Oraya ben koşulsuz inanmıştım. Sen inanmamışsın demek ki. :d Ayrıca o kan kokmadı mı arkadaş ya?. :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık