Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Bu konuda konuşuluyor. 7. bölüm için yorum yazacaksan Spoiler ibaresi içine almaya özen göstereceğiz.
Tabi başlıkta spoiler yazmadığı için dikkat ederek yazıyorum elimden geldiğince. Sadece acaba başlığa ne zaman spoiler ibaresi konur onu merak ediyorum.
Spoiler’a alınca yazmamış olmuyorsun reis. Okunuyor merak etme.
Farkındayım. Bununla ilgili bir şikayetim yok. Sadece forumdaki bu spoiler işi nasıl yürüyor onu merak ettim.

Tabi başlıkta spoiler yazmadığı için dikkat ederek yazıyorum elimden geldiğince. Sadece acaba başlığa ne zaman spoiler ibaresi konur onu merak ediyorum.

Başlığın başına eklenen Spoiler, sizi uyarıyor spoiler alabileceğinize dair. Yine de yazarken buna özen göstermemiz daha iyi olur.

Mark olgun çocuk, babasının kararını anlayacaktir. ? Tabii şu Eve ölürse problem olur. Yine de her türlü Omni-Man reisin izindeyiz, vardır bir bildiği bıyık reisin

Ortada mantıklı sayılabilecek bir karar olabileceğini düşünüyor musun? Benim aklıma hiçbir şey gelmiyor.

Tarikat kuruyor medele ?
İzleyeceğim diyenler vardı daha izlemediler. Bir de finalden sonra konuda finali verdiğini görüp yeni izlemeye karar verenler de olacaktır.

Sayımız artacak. ?

Bu arada bilenler spoiler vermesin geçen bir şey yazacaktım şimdi aklıma geldi.
Mark 2-3 kere zor durumdayken anlık patlamalarla güç artışı yaşamıştı. Robotlarla dövüşürken de oldu, Battle Beast sahnelerinde de oldu. Efekt gibi bir şey yayıyor kral haki gibi. :D Hatta Battle Beast bile bi şaşkın bakıyordu ama sonra güç artışına rağmen tokatlamıştı.

Bakalım bunun altından ne çıkacak. İnsan ve o gezegenin bir parçasının karması diye olabilir belki. :D

İzleyeceğim diyenler vardı daha izlemediler. Bir de finalden sonra konuda finali verdiğini görüp yeni izlemeye karar verenler de olacaktır.

Sayımız artacak. ?

Bu arada bilenler spoiler vermesin geçen bir şey yazacaktım şimdi aklıma geldi.
Mark 2-3 kere zor durumdayken anlık patlamalarla güç artışı yaşamıştı. Robotlarla dövüşürken de oldu, Battle Beast sahnelerinde de oldu. Efekt gibi bir şey yayıyor kral haki gibi. :D Hatta Battle Beast bile bi şaşkın bakıyordu ama sonra güç artışına rağmen tokatlamıştı.

Bakalım bunun altından ne çıkacak. İnsan ve o gezegenin bir parçasının karması diye olabilir belki. :D

Öfkeye ve zor duruma bağlı güç artışı her insanda olmuyor mu? :/

Ortada mantıklı sayılabilecek bir karar olabileceğini düşünüyor musun? Benim aklıma hiçbir şey gelmiyor.
Bu gezegeni koruyacak bir kişi olmalı muhabbetti vardı en başlarda. Bu Mark'ın uzayda savaştığı tek gözlü söylemişti. Oradan yürür mü diye düşündüm, gezegeni kendi tekeline bağlama anlamında.

Rol olarak karısına ve çocuğuna açıklama yapmaya uğraşıyordu. Sırf katliam olsa böyle şeylere girmez sanırım, umursayan bir eş ve baba figürü gözüktü gözüme. Cecil de soyleyemedigi bir sebebe bağladı. Veya sırf zevkine yapmıştır bilemiyorum. Hoşuma gidiyor karakter tasarım olarak.

Mark olgun çocuk, babasının kararını anlayacaktir. ? Tabii şu Eve ölürse problem olur. Yine de her türlü Omni-Man reisin izindeyiz, vardır bir bildiği bıyık reisin
Galakside iki grup var. Sonra da her gezegenin bir koruyucusu muhabbeti var. Dıştan bir tehdit varsa anca bu yaptığı mantıklıydı diyebiliriz.

Fakat işin mantık yanını öldüren şey Bıyıklının insanlara karşı sevgisinin olmadığının açık ve net görülmesi. İnsanları acımasızca öldürüyor, insanlara iyi yaklaşmıyor, insanları umursamıyor. Bu işi dış tehdit yüzünden yapmışsa bile büyük ihtimalle kendi çıkarı veya ufak bir grubun(sadece kendi ailesinin) çıkarı var.

Bu gezegeni koruyacak bir kişi olmalı muhabbetti vardı en başlarda. Bu Mark'ın uzayda savaştığı tek gözlü söylemişti. Oradan yürür mü diye düşündüm, gezegeni kendi tekeline bağlama anlamında.

Rol olarak karısına ve çocuğuna açıklama yapmaya uğraşıyordu. Sırf katliam olsa böyle şeylere girmez sanırım, umursayan bir eş ve baba figürü gözüktü gözüme. Cecil de soyleyemedigi bir sebebe bağladı. Veya sırf zevkine yapmıştır bilemiyorum. Hoşuma gidiyor karakter tasarım olarak.

Ben de ilk başta baba figürü sanıyordum. Ama oğlanın güçleri açığa çıkınca değişti. Kendisine denk güçte birisini istemiyor olabilir. Ya da bir gezegende iki tane aynı o ırktan (elemanın geldiği yeri unuttum) olmuyordur. Koruyucular için zayıflardı demesi bile ego sorunları olduğunu gösteriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık