Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Imdb sayfası: https://www.imdb.com/title/tt6741278/

Şimdilik 16 bin küsür oyla 8.8 puanı var. 2. ve 3. sezonun onayını da aldı.

Konu:
Invincible, dünyanın en güçlü süper kahramanının oğlu olan Mark Grayson’ın hikayesini konu ediyor. Sıradan bir genç olan Mark’ın hayatı 17. yaşına bastığında bambaşka bir hal alır. O da artık babası gibi bir takım süper güçlere sahiptir. Dizi, The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’ın illustratörler Cory Walker ve Ryan Ottley ile birlikte hayata geçirdiği aynı adlı çizgi roman serisinden ekrana uyarlanıyor.

Şimdilik 5 bölümü çıktı. Bu tarz içerik tüketen çoğu kaliteli kanal da izlemeyi öneriyor. Şahsen ben de beğendim. Yetişkinlere hitap eden bir seri, konusu açıklamadaki kadar basit değil. Seslendirme ekibi de baya sağlam. Animasyon kalitesi de güzel. Daha da popüler olup daha çok izleneceğini düşünüyorum. Eğer bu aralar izleyecek bir şeyler arıyorsanız tavsiye ediyorum. Süper kahraman filmleri, dizileri izlemeyi seviyorsanız ve kaliteli bir şeyler arıyorsanız mutlaka bakın. Yalnız izleyecekseniz nette bir bakayım nasılmış diye bir şeyler aratıp spoiler yiyip tadını kaçırmayın!

Eğer izleyenler varsa spoiler içinde yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
İlk bölümü JL göndermesi komik olsa da oflaya puflaya izlerken bölümün son bölümlerinde sıradan bir yapım olmadığını gösterdi. Sıkılmadan 5 bölümü izletmeyi de başaran bir dizi, sezon biter bitmez çizgi romana başlamayı planlıyorum.

Güzel ama daha güzel olabilirdi. Geri kalanı spoiler
Baba karakterini yani Superman'i böyle çizmek gğzek fikir ama izlediğim 5 bölümün üçünde bebzer şekilde twist yapıldı. İyi sanılan 3 kişi kötüymüş. Omni man, robot ve son bölümdeki taş adam. Aynı şekilde anlatım biraz canımı sıktı açıkçası.

Omni man'in ilk böoümde yaptığına bayılmadım desen yalan olur tabii.

Çizimler iyi ama fazla renkli geldi bana. Parlak mı diyeyim nasıl ifade edeyim bilemedim.

Hikayenin çoğu açıdan klişe ilerlemesi de var. İyi ama daha iyi olabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık