Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Ben yanlış mı anladım yoksa Cecil, bir nevi oğlunun cinayetine teşebbüs ederken Debbie şu şekilde durup sakin bir şekilde "senden nefret ediyorum" mu dedi :hoo:

Genel olarak keyifli bir seri fakat Amerikan yapım bir animasyon serisi ilk defa izlediğim için alışamadım. Karakterlerin duyguları bana geçmedi. Animasyon sahneleri güzel fakat yüz animasyonlarına pek alışamadım. Örneğin karakter çok sinirli bir duygudayken yüz ifadesi sanki birazcık kızmış gibi.:ehe:

Tabi bu yüksek ihtimal ilk defa Amerikan yapımı bir animasyon serisi izlediğim içindir.

Genel olarak keyifli bir seri fakat Amerikan yapım bir animasyon serisi ilk defa izlediğim için alışamadım. Karakterlerin duyguları bana geçmedi. Animasyon sahneleri güzel fakat yüz animasyonlarına pek alışamadım. Örneğin karakter çok sinirli bir duygudayken yüz ifadesi sanki birazcık kızmış gibi.:ehe:

Tabi bu yüksek ihtimal ilk defa Amerikan yapımı bir animasyon serisi izlediğim içindir.
Bende hiç sevmem süperkahramanları ama bu olaya ayrı bir bakış açısı kattığı için hoşuma gitti. Mesela omni man omnipotent herşeye gücü yeten demek yani adamı bir nevi ilah yerine koymuşlar töbe haşa, ama kafası çalışanlar tehlikenin farkındalar.

Amerikan animasyonu olmasından çok paraları yetmemiş bunların. Bazı sahnelerde resmen azıcık ağız oynuyor. Bir dahaki sezon daha iyi olur sanırım bu konuda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık