Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] I'm Mortal

Nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    21
@ch3rl0b11n Burada seveceğin bir şey var. Hikâyenin bir yerinde gizli.
Başlığı bir manga tanıtımı falan sanıp bakmamıştım bile. İyi ki alıntıladın.

Çok keyifliydi okuması. Akıcı, gereksiz her detaydan arındırılmış ve doğrudan hikayesine odaklanmış.
Bilim kurgu tarafı çok baskın değil evet, çünkü ön plana çıkan gerçekten de hikaye ve mesajlar. Bilimi bir aracı olarak kullanmışsın hikaye için. Zaten tek karakterli ve anlatıcılı, hızlı bir ibret masalı gibi tamamı. Kelime sınırının olması etkili bunda. Olmasa ne detaylar eklerdin kim bilir.
Adamın geçiş yaptığı hayvanlar iyi sıralanmış ve yaşadıkları epey gerçekçi işlenmiş. Bunun üzerinden verilen mesajlara girmek uzun sürer ama her biri hedefine tamamen ulaşıyor ve olduk.a açık seçik. Verilnesi gereken güzel mesajlar, dikkat çekici bir yolla veriliyor.
Kelime oyunu da cidden güzel. Oda seviyesi desem abartmış olmam.

Hikaye çok yaratıcı ve ilgi çekici. Bana hatırlayamadığım bir şeyi anımsatıyor sanki. Aklından geçenleri daima kağıda dök yok olmadan. Güzeldi.

Kitabı okuyan için pek de gizli sayılmaz Karınca Çobanı. Hoş detaydı.

Telefonla girrbiliyorum bu aralar sadece. Ufak harf hatalarını görmezden gel.

Unutmadan; :sapkali:

Başlığı bir manga tanıtımı falan sanıp bakmamıştım bile. İyi ki alıntıladın.

Çok keyifliydi okuması. Akıcı, gereksiz her detaydan arındırılmış ve doğrudan hikayesine odaklanmış.
Bilim kurgu tarafı çok baskın değil evet, çünkü ön plana çıkan gerçekten de hikaye ve mesajlar. Bilimi bir aracı olarak kullanmışsın hikaye için. Zaten tek karakterli ve anlatıcılı, hızlı bir ibret masalı gibi tamamı. Kelime sınırının olması etkili bunda. Olmasa ne detaylar eklerdin kim bilir.
Adamın geçiş yaptığı hayvanlar iyi sıralanmış ve yaşadıkları epey gerçekçi işlenmiş. Bunun üzerinden verilen mesajlara girmek uzun sürer ama her biri hedefine tamamen ulaşıyor ve olduk.a açık seçik. Verilnesi gereken güzel mesajlar, dikkat çekici bir yolla veriliyor.
Kelime oyunu da cidden güzel. Oda seviyesi desem abartmış olmam.

Hikaye çok yaratıcı ve ilgi çekici. Bana hatırlayamadığım bir şeyi anımsatıyor sanki. Aklından geçenleri daima kağıda dök yok olmadan. Güzeldi.

Kitabı okuyan için pek de gizli sayılmaz Karınca Çobanı. Hoş detaydı.

Telefonla girrbiliyorum bu aralar sadece. Ufak harf hatalarını görmezden gel.

Unutmadan; :sapkali:
Yav sen böyle yorumlar atınca bir şişiyorum böyle G4 misali. Oda seviyesi diyorsun, beni can evimden vuruyorsun bir de. Çok kişiye ulaşacak diye mesaj vermek istedim bilerek. Diğer öykümde de başka bir tema ve başka bir mesaj vardı ama o geçemedi. Normaldir, onda da hiç yoktu desek yeridir.

Okuyup yorumladığın için teşekkür ederim. Unutmadan :sapkali:

Karınca çobanına selam olsun!

@Meiou ;)

Hikaye olarak çok iyi buldum ya. Gerçekten harika olmuş eline sağlık. Lakin ben de Jurilere katılıyorum. Bilim kurgu ile ilgili pek bir ayrıntı yok hikayede. Belki sonda, hayvan hakları ile ilgili kısımda bazı kesintiler yaparak çip kısımlarını falan ayrıntılandırabilirdin; fakat bu sefer de asıl vermek istediğin mesajı veremezdin. Lakin şundan eminim ki kelime sınırı 2500 yerine 5000 olsaydı bu kurgu ile çok rahat ilk üçe girerdin. Tekrardan eline sağlık.

Yav sen böyle yorumlar atınca bir şişiyorum böyle G4 misali. Oda seviyesi diyorsun, beni can evimden vuruyorsun bir de. Çok kişiye ulaşacak diye mesaj vermek istedim bilerek. Diğer öykümde de başka bir tema ve başka bir mesaj vardı ama o geçemedi. Normaldir, onda da hiç yoktu desek yeridir.

Okuyup yorumladığın için teşekkür ederim. Unutmadan :sapkali:

Karınca çobanına selam olsun!

@Meiou ;)
Kopyaya gerek yok, çerlo tek attı. :utan:

Kopyaya gerek yok, çerlo tek attı. :utan:
:oleyo:
Konusu gerçekten iyiymiş. Tebrik ederim.
Teşekkürler. Okuyup yorumladığın için de teşekkür ederim.
Hikaye olarak çok iyi buldum ya. Gerçekten harika olmuş eline sağlık. Lakin ben de Jurilere katılıyorum. Bilim kurgu ile ilgili pek bir ayrıntı yok hikayede. Belki sonda, hayvan hakları ile ilgili kısımda bazı kesintiler yaparak çip kısımlarını falan ayrıntılandırabilirdin; fakat bu sefer de asıl vermek istediğin mesajı veremezdin. Lakin şundan eminim ki kelime sınırı 2500 yerine 5000 olsaydı bu kurgu ile çok rahat ilk üçe girerdin. Tekrardan eline sağlık.
Teşekkürler. Ben antipati oluşturur diye düşünmüştüm aslında. O yüzden beklemiyordum bu sonucu. İlk 10'a kalınca umutlandım ama 10. olunca da sonuncu gibi hissettim. :oleyo:

Okuyup yorumladığın için teşekkür ederim.

Ellerine sağlık çok beğendim hikayeyi. Alçak gönüllü olup kazanamamana rağmen hikayeni bizimle paylaşabilmeni daha çok taktir ettim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık