Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Roronoa Zoro vs. Bartholomew Kuma

@karolla
Haki konusunda Luffy'nin üstünlüğünü kabul etmen gerekiyor.
Aynı şekilde Shanks daha üstün mesela haki konusunda.
Zoro ve Sanjide haki var ama Luffy kadar bu konuda iyi olduklarını düşünmek iyimserlik bence.

Aklı olan ve herşeyiyle rakibine saldıran bi Kuma,çok çok tehlikeli olur. Zoro belki başabaş gider ama eninde sonunda yenilir bence. Çok aşırı bi iman gücü devreye girerse işler değişir ama böyle bi durum yoksa Kuma alır.

Arkadaş onu ima ediyor sabahtan beri.
aga sabah sabah sakin giriyim dedim insanlar tersinden falan kalkmıştır diye sende hatalı bir şey söylemişim gibi beni tersleme okuma yazma biliyoruz her halde :mad: bana göre luffy o konuda uçmuş diğer ikisinin kullandığını söylemeden önce ben inşallah kullanıyorlardır dedim kullanıyor çıktı onlarda az çok ustalaşmışlardır bunda bir sorun yok zaten daha iyi kullanmaysa zor inşallah yetişirler sonuçta bu ikisini meyve yemiceği nerdeyse kesin bari hakide master olsunlar:D

Bu herkes için geçerli tabi. Bir kişi objektiflikten uzak olup ona göre yorum yapacaksa bu onun kararı. Kimseyi sınırlandıramıyoruz.
Bence burada yapılan bazı yorumlar kimi zaman fanlık denilebilecekken, kimi zamanda anti-fanlığın etkisi var.
Ama yukardaki yorumunu okuduğumda objektif olması gerektiğini söylerken Kumanın kazanması şeklinde bunu söylüyorsun.
Mesela ''Biraz objektif olunması taraftarıyım. Sanji shic'in adamından aldığı darbe ile bacağında kırık oluşsun ve devam edemem desin, siz gelin en güçlü ve gizemli shiclerden Kuma'yı zoroya harcatın.'' böyle demişsin.
Bende objektifliğe bu şekilde bakamayacağımızı anlatıyorum. Zoro her zaman abartılabilir ama bazı yorumlarda da Kumayı olduğundan güçlü gösterme var.
Bak cümlemde de anlatmaya çalışıyorum. 'Biraz objektif olun' diyorum ve sizden Kuma vs Zoro'da %100 objektif olmanızı beklemiyorum. Ki beklemem mantıksız olurdu.
Ayrıca bende tayfanın güçlü olmasını istiyorum ancak istediğim ile olması gereken farklı olunca vs'ye yaklaşımım da farklı olmak zorunda oluyor.

Roronoa Zoro

Allah`ını seven üzerime Nami atsın :hhh:. Şaka bir yana dostlar Zoro`yu dünyanın öbür ucuna yollasa Zoro ne yapabilir ? Alabasta çölüne yollasa, zaten Zoro açlıktan ve sıcaktan ölür. Cesedini bulamazlar.

Bak cümlemde de anlatmaya çalışıyorum. 'Biraz objektif olun' diyorum ve sizden Kuma vs Zoro'da %100 objektif olmanızı beklemiyorum. Ki beklemem mantıksız olurdu.
Ayrıca bende tayfanın güçlü olmasını istiyorum ancak istediğim ile olması gereken farklı olunca vs'ye yaklaşımım da farklı olmak zorunda oluyor.
Benim beklediğim uyuyor, ben de ona göre yorum yapıyorum o zaman.
Bende herkesten objektif olmasını beklemiyordum dediğin gibi.
@D. Luffy
Birinde Arrogante, diğerinde Armstrong yazıyor.

D. Luffy

Benim beklediğim uyuyor, ben de ona göre yorum yapıyorum o zaman.
Bende herkesten objektif olmasını beklemiyordum dediğin gibi.
@D. Luffy
Birinde Arrogante, diğerinde Armstrong yazıyor.
nasıl fark edemedim :hhh: sen sölemesen rezil oluyodum teşekkürler :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık