Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Roronoa Zoro vs. Bartholomew Kuma

Ne ? Adam resmen Luffy'i alıp gönderiyordu Hükümete ? Zoronun işinin bittiğini sanıp Luffy'e doğru yürüdü herif Ursus shock kullandı ki bırak TB'i çevresindeki adalar bile sallandı bumudur denemek ? Kumanın amacının orada resmen Luffy'i almasını herkes biliyordu , Hükümet Kumayı seçti Hasır şapkaların başını al diye Kuma kendi atlamadı yani , Bir denemek uğruna bu kadar zahmete girmesine gerek duymaz Franky Sanji Zoro bunları hep ölüme terk eden adam.
Hocam orası öyle de sabondy ve sunny'i koruma vakalarıda var. Tb'den sonra kıymeti mi bindirdi kuma tayfayı, amacı Luffy'i almak olsaydı oradaki hiçbir adam buna engel olamazdı.

Hocam orası öyle de sabondy ve sunny'i koruma vakalarıda var. Tb'den sonra kıymeti mi bindirdi kuma tayfayı, amacı Luffy'i almak olsaydı oradaki hiçbir adam buna engel olamazdı.
Evet olamazdı zaten Zoro olayından sonra fikri değişti Sabondy ve Sunny olayının kökü zaten TB olayı bu sayede Tayfaya sempati duydu , Zoro kendi başını ortaya koymayı teklif ettiğinde eminmisin ? Diye sordu Evet yanıtını alınca da bastı bütün acıyı hatta merak etme ben sözünde duran bir adamım sen acıları aldıktan sonra Kaptanını almıyacağım bile dedi.Yani amacı sadece denemek ve blörf yapmak olsaydı bu kadar ileri gideceğini sanmıyorum.

Sonuç olarak adam oraya hasır şapkayı almadan gitmem mantığıyla gelmemiş. Zalimliğiyle bilinen bir adam ''delikanlı adam sözünün eridir'' felsefesine geçiş yapmaz. Luffy'nin dragonun oğlu olduğunu biliyor zaten. Kafa karıştıran tek durum ise dragonun luffy'nin hayatına karışıp karışmadığına emin olamamız bu yüzden kuma alırdı demek çok zor. Kuma bana göre oraya en baştan luffy alma gibi bir amaçla gelmedi ve demin bahsettiğim dragonun tavırları konusunda ise loguetown ve kumanın bu davranışlarından sonra luffy ile yüzyüze gelmese de ilgilendiğini düşünüyorum.

Sonuç olarak adam oraya hasır şapkayı almadan gitmem mantığıyla gelmemiş. Zalimliğiyle bilinen bir adam ''delikanlı adam sözünün eridir'' felsefesine geçiş yapmaz. Luffy'nin dragonun oğlu olduğunu biliyor zaten. Kafa karıştıran tek durum ise dragonun luffy'nin hayatına karışıp karışmadığına emin olamamız bu yüzden kuma alırdı demek çok zor. Kuma bana göre oraya en baştan luffy alma gibi bir amaçla gelmedi ve demin bahsettiğim dragonun tavırları konusunda ise loguetown ve kumanın bu davranışlarından sonra luffy ile yüzyüze gelmese de ilgilendiğini düşünüyorum.
Ben pek sanmıyorum Dragonun Luffy'le bir bağlantısı zaten yok.Sırf Dragonun oğlu diye öyle bir şey yapacak birine benzemiyor bu yolu onun uğruna mahvetmez gibi baksana kendini bile feda ediyor adam Px oldu.

Ben pek sanmıyorum Dragonun Luffy'le bir bağlantısı zaten yok.Sırf Dragonun oğlu diye öyle bir şey yapacak birine benzemiyor bu yolu onun uğruna mahvetmez gibi baksana kendini bile feda ediyor adam Px oldu.
Eee öyle yaptı zaten luffy'i bıraktı.Sengoku'dan da azarı işitti.Büyük ihtimalle o açığı verdiği için tamamen cyborg olmayı kabul etti.Çünkü sengoku bile şüphelendi nasıl kaçırırsın hasır şapkaları falan diye.

BENCE zoro'nun alması çok zor çünkü kuma'nın beyni olmaması sadece duyguları olmaması demek BENCE
Ayrıca px'e tek atıyor demişsiniz yalnış değil çok rahat tekledi ama en güçlü saldırısı yada onlardan biriydi
Güncel değilim ama eğer 3 kılıcıyla 360 pound yapıyorsa 10 katına cıkmamıstır cünkü önceden 3 kılıcıyla 36 değil 108 yapıyordu tek kılıçla 36 yapıyordu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık