Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Roronoa Zoro vs. Bartholomew Kuma

bence kuma kazanır.çünkü tahminimce px lere eklenen yeni eklentiler ona da eklenmiş olur ve luffy bile yenerken ölesiye zorlanır.(tabi yenebilirse)
Bu vs'de Kumaya yeni özellikler eklenmemiş olarak sayıyoruz.
Geminin başında beklediği halinin, tamir edilmiş versiyonunu düşün.

Arkadaşlar Kumaya yeni özellikler eklenmedi olarak sayıyoruz, yoksa konu çıkmaza girer.

Zoro'yu da tek kılıçlı sayalım o zaman.Ya da kılıçsız.İstediğimiz gibi düşünürüz sonuçta koskoca 2 yıl bu.
Bu arada Kuma'ya beyinsiz diyenleri kınıyorum.(şaka).:D
Adam 2 yıl boyunca o geminin önünde bekledi ve ben konuyu açarken buna göre açtım.
Beğenmiyorsan başka bir konu açıp tartışabilirsin.

Vs sonucu belli olmaz tabi ama zoro daha yakın geliyor bana. Gücü gerçekten artmış ve hızıda. Kuma güçlü gerçekten ve meyveside çok iyi ama zoroyu çok sevdiğimdenmidir bilmiyorum ama zoro cevabım.

Yonkou-Sh4nks

kumaya yeni özellikler eklenmiş olabilir ama adamda beyin yok ya 2 yıl önce kumaya hasar veren zoro 2 yıl sonra yenebilir diye düşünüyorum (beyinsiz olduğu için )
Kuma orda zoroya vurması için bir şans tanıdı yoksa çizik bile atamazdı kumaya.

Yonkou-Sh4nks

15 yaşında bir çocuk değilim ben.İşine gelmeyince yaşa vurma hemen.
Ayrıca benim demek istediğim insanların düşünmelerini taraflı olarak kısıtlayamazsın.Kuma'yı kısıtla,Zoro'yu kısıtlama.Var mı öyle şey?
WB vs Alvida.Ama WB vurmayacak dokunmayacak hiç.Hadi beyler tartışın gibi bir şey bu!
Aga kusura bakma ama takıntıların var biraz yaşa vuruyorum ben ama olur biraz daha ılımlı yaklaşmaya çalış.

Anketin sonucu Kumanın Px'lerden ne kadar farklı olduğunun kanıtı, beyni kendisinde olsa daha iyi olurdu.
Gerçi şimdi direkt öldürmeye programlı. Bizim tayfayla yeniden karşılacağı günü bekliyorum.

Yonkou-Sh4nks

Tabi 'gel kes beni' dedi değil mi? Ya da sen Kuma'nın o ifadesiz yüzünden okudun hemen aklından böyle geçirdiğini.
Ya kuma sadece seyrediyo adamın ne olduğunu biliyorsun dragon ile olan meselesini zoroyada bişe yapmaz luffye de veya tayfadan herhangibirine . Kuma sadece baktı luffy nin sağ kolu ne yapabiliyor diye sonuçta adamın düşüncesi şu bu çocuk dragonun oğlu bakalım tayfası sağlam mı diye bir şans tanıyor ve istediğini alıyor yani . Tayfayı dağıtırken zoro kral neden birşey yapamadı açıkla bana bakalım hadi.

Ya kuma sadece seyrediyo adamın ne olduğunu biliyorsun dragon ile olan meselesini zoroyada bişe yapmaz luffye de veya tayfadan herhangibirine . Kuma sadece baktı luffy nin sağ kolu ne yapabiliyor diye sonuçta adamın düşüncesi şu bu çocuk dragonun oğlu bakalım tayfası sağlam mı diye bir şans tanıyor ve istediğini alıyor yani . Tayfayı dağıtırken zoro kral neden birşey yapamadı açıkla bana bakalım hadi.
Ne ? Adam resmen Luffy'i alıp gönderiyordu Hükümete ? Zoronun işinin bittiğini sanıp Luffy'e doğru yürüdü herif Ursus shock kullandı ki bırak TB'i çevresindeki adalar bile sallandı bumudur denemek ? Kumanın amacının orada resmen Luffy'i almasını herkes biliyordu , Hükümet Kumayı seçti Hasır şapkaların başını al diye Kuma kendi atlamadı yani , Bir denemek uğruna bu kadar zahmete girmesine gerek duymaz Franky Sanji Zoro bunları hep ölüme terk eden adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık