Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Roronoa Zoro vs. Bartholomew Kuma

Suan tayfadakiler amirel seviyesi demiyoruz ki,kuma nerde amiral nerde...Amirallerdeki haki savunması olayı bile başlı başına bir olay.Tayfa da suan zoro-sanji koramiral luffde koramiral üstü bişeydir.
Ama konu zoro vs kumaya gelince üstelik kumanın kafa gitmişken kumanın hiç bir şansı yok.Kumada haki olsaydı zoro kendine saldırırken hissederdi buyuk ihtimalle.Konu hancock ws zoro olsa bence daha tartışılası bir konu olurmus
Ben amiral seviyesinde diyorsunuz demiyorum. Biraz daha abartıp o seviyeye çıkartacaklar çekinmeseler diyorum. Benim dem vurduğum nokta 2 yıllık süre nedeniyle Tayfayı abartıyor olmaları ve ben buna rağmen kesin zoro almaz demiyorum. Ben sadece daha tayfanın güçlerini net görmediğimizi, Kuma'nın öyle yabana atılır bir karakter olmadığını ifade etmeye çalışıyorum. Bu aşamada da gösterildiği kadarıyla Kuma'nın önde olduğunu düşünüyorum.

Bir de yorumlarımı Kuma'nın normal hali üzerine yapıyorum, daha önce de ifade ettim zaten.

@jacques
Ne kadar ifade etsek de objektiflik yok desek de değişen bir şey yok.

zoronun hakisinin luffyden düşük olması için sebep yok. tam aksine kılıç ustaları ruhsal bakımdan daha iyiler. + luffy zorodan daha salak.
Mihawk gibi bir adamla antreman yapıp haki uyandıran bir insan ama Mihawk da haki yok diye iddia eden bir insanın Zoroda daha kuvvetli haki var demesi şaşırtmadı açıkcası.

Luffy bile hakisini iyi kullanamazken Zoroyu master haki yapanların da ne kadar objektif olduklarını görebiliyoruz. Zoronun tek attığı birine hakim iyi değil diyor. Kuma gibi biriyle vs atınca hakisi Luffyden düşük Zoro Kumanın her hareketini görecek yani helal ya vallahi helal size objektiflik budur :D
Kuma bir syborg.dayanıklılıgı makinalardan ibaret onu aşarsan bitmiştir.Zoronunda bunu aşabildiği ortada zoro vurdugu an ws biter.Pxlere olanın aynısı olur.

Kuma bir syborg.dayanıklılıgı makinalardan ibaret onu aşarsan bitmiştir.Zoronunda bunu aşabildiği ortada zoro vurdugu an ws biter.Pxlere olanın aynısı olur.
Adam içinde kılıç saplanmış şekilde hayatta ve yaşıyor hatta belki de hala o halde savaşıyor. Sen dokunduğu anda yenildi diyorsun pes gerçekten !

Adam içinde kılıç saplanmış şekilde hayatta ve yaşıyor hatta belki de hala o halde savaşıyor. Sen dokunduğu anda yenildi diyorsun pes gerçekten !
Zoroda koskoca bir yarayla yaşıyor ama mihawk dokundugu an indirir onu.Dediğin şey buna cıkıyor farkındaysan?
Zoronun ve sanjinin px e tek attıgı sahneyi izlemedin sanırsam.TEK bak vurdu ve öldü?Kumanın bu pxlere göre şusu fazla o yüzden tek yemiyecek de tamam diyelim

:D Tamam ya bir şey demiyorum siz bayağı bir aşmışsınız şuraya bak :D Ben boşuna dil dökmüşüm haberim yok :D

Zoro hakisi olmadan Kuma'nın tüm hareketlerini görebiliyordu zaten.10 larca patinin arasınan sıyrılıp saldırdı.Benim bahsettiğim gözlem haksi değil.O ellerindeki patileri kesicek olan zırh hakisi.Ve sen hala zırh hakisi o patileri kesemez diyorsan sana söyleyecek bir şey yok.Kuma'nı aklı olduğunu unutmamak lazım bu arada.
Kuma bir anda dibinde belirim ağzına shock u vursa ne olacak o zaman hadi bende varsayımlarda bulunayım o zaman ? Ya da kılıçlarını yollasa başka mekanlara ? sonuçta bu da meyvenin bir gücü madem o kadar süper über hakisi var bu herifin engellesin dimi?

Neyse sen böyle varsayımlarla davranıp benim yazdıklarıma cevap vermeden devam edersen zaten tartışmanın verimi olmaz amacı da olamaz.

Bilmiyorum Ursus Shock'un ne olduğunu biliyor musun ama onu yapmak için belirli bir süre gerekli.Zaten eski dövüşü açarsan ayn dediğin gibi dibinde belirip patisi ile saldırıyor ama Zoro gayet kolay bir şekilde savuşturuyor.
bahsettiğim ursus shock değil normal bir saldırı normal patiden çıkan ama neyse Tamam sen haklısın ben hiç bir şey demiyorum o kadar inanmışsın ki yani hiç bir şeyi kabul etmiyorsun illa ki Zoro yenecek tamam Zoro yener.

Tamam sen haklısın ben hiç bir şey demiyorum o kadar inanmışsın ki yani hiç bir şeyi kabul etmiyorsun illa ki Zoro yenecek tamam Zoro yener.
Pes ettin sonunda, bu kadar ısrarın üzerine zoro almaz demen şaşırtırdı zaten.
Bizim tayfa king olmuş her yönüyle de haberimiz yok yada mangayı farklı bir şekilde okuyorum ben.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık