Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Roronoa Zoro vs. Bartholomew Kuma

Yonkou-Sh4nks

2y sonraki Zoro'ya karşısında akıllı ve ya akılsız Kuma fark etmez keser atar, yarar ortadan ikiye.
Bir zoro fanın direk yorumu :) .
Aga schibukai adam en sağlam 3. schibukai yani bu kadar kolay olmaz emin ol yani . 2y öncekinden zor olur elbette ama kuma hala alır bence bu kadar hızlı gitmez yani.

TheCrux

Bir zoro fanın direk yorumu :) .
Aga schibukai adam en sağlam 3. schibukai yani bu kadar kolay olmaz emin ol yani . 2y öncekinden zor olur elbette ama kuma hala alır bence bu kadar hızlı gitmez yani.
2 sene önceki yaralı zoro kumayı kesti biçti bu adam şimdi kenbunshoku kullanıyor ve müthiş bir power up yaptı refleks hız olarak üstün her türlü kumayı alır şans vermiyorum bende kumaya

Yonkou-Sh4nks

Aga iyi kumayı rahat alır normalde dofu alır azcık zorlasada mihawkı alır tamam anlaşıldı .

Wtf pati meyvesini kullanmayı akıl ederek o zararlardan,acılardan kurtulabilirdi.Biliyorsun sektirme gücüyle bunu luffyde yaptı ve ertesi gün luffy çok iyi haldeydi.Neden bunu kendisine yapmadı ?
Kendisine yapamıyordur bence.Öyle bir şey olsa aldığı darbelerin acısını durmadan çıkartıp millete yamalardı böylece durmadan savaşan biri olurdu.Yorulmayan bir Kuma düşünmek bile istemiyorum.

%60 Zoro aliyor önce Croco sonra Law şimdide Kuma :artiz: sıradaki gelsin :mincika:
İyi söyledin ve sözün bittiği yerdeyiz.
Kuma vs Zoro ile ilgili yorumlar yapıldı, değişen bir şey yok ve herkes kendi bildiğini okumaya devam ediyor. 2-3 sayfada bir yorumlar çoğunlukla tekrarlanıyor vesselam.

2y boyunca çalışmış ileri de Korsanlar Kralı'nın sağ kolu olacak adam artık bi zahmet alsın Kuma'yı. Kuma'yı çok büyütüyosunuz bence.

2y boyunca çalışmış ileri de Korsanlar Kralı'nın sağ kolu olacak adam artık bi zahmet alsın Kuma'yı. Kuma'yı çok büyütüyosunuz bence.
Sorun gelecekte ne olacağı değil. Ben sorunu 2 yıl araya verilen abartıda görüyorum, sizin söyleminize göre bu aşamada çok sürmez önümüzdeki arc Tayfa yonkou indirir ve Law'a ihtiyaç bile duyulmaz.
Biraz objektif olunması taraftarıyım. Sanji shic'in adamından aldığı darbe ile bacağında kırık oluşsun ve devam edemem desin, siz gelin en güçlü ve gizemli shiclerden Kuma'yı zoroya harcatın. Sanji ve zoro arasında güç olarak çok fark görmediğimi ifade edeyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık