Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış mantık. Kurgu denen birşey var. Istese tüm yonkoular yeni yonkou olmuş Teach'in boğazına çökerdi. Ama sonra ne olacaktı ? Mangakanın kurguladığı ana boss X yonkouya kahvaltı mı olacaktı ?
İşine geldi mi kurgu tabi.4 yonkou ya 4 Amiral koymuş ama mangaka.Kurgu ise al sana kurgu,mesaj ise al sana mesaj :D

Bak eskiden Roger ve Wb varmış.Sonra ise 3 tane korsan tayfası Wb nin gucune denk veya en azindan ezilmeyecek bir tayfa ve guc toplayip bu adama yetişmişler.Wb ye yetişebilen adamlar var iken niye Bm ye veya Şenks e yetişilemiyor ki ? Bak Teach bile bir senelik bir tayfa ile yetişmiş bu adamlara.

Mihawk

Mihawk'a istese kk olur diyenler de ciddi değil bu arada. bunu ciddi diyen varsa engelleyip geçiniz.

Hiçbir şey yapmayan Kaido da Akainu'nun önüne koyuluyor. Kaido'nun ne yaptığını ''gördük''
Kaido için direkt Mangaka en güçlü dedirtti. O yüzden onu ben Shanks'in bile önüne koydum. Big Mom'ı ise hala Akainu'dan önde göremedim. Shanks ve WB ' de iki yıl öncesinde gösterdi bize kudretlerini. Mihawk ne etti de bunlardan güçlü görülüyor?

İşine geldi mi kurgu tabi.4 yonkou ya 4 Amiral koymuş ama mangaka.Kurgu ise al sana kurgu,mesaj ise al sana mesaj :D

Bak eskiden Roger ve Wb varmış.Sonra ise 3 tane korsan tayfası Wb nin gucune denk veya en azindan ezilmeyecek bir tayfa ve guc toplayip bu adama yetişmişler.Wb ye yetişebilen adamlar var iken niye Bm ye veya Şenks e yetişilemiyor ki ? Bak Teach bile bir senelik bir tayfa ile yetişmiş bu adamlara.
4 amiral=4 yonkou ?

4 yonkou Mf'ye gelse denizciler mıçtıkları pokun kokusundan bayılırdı la :hhh:

Fujitoraya da efsane bir meyve vermişler işte.O meyveyi normal bir adam yese sağ kol bile olabilir sadece meyve ile.Yani Teach yonkou olurken Marcodan başka dur diyen olmamış ki bu Teach tayfası ile beraber Saka dan topuklayan birisi.Hadi tayfa yeni idi diye bu mevzuları atlayalım.Peki bu adama niye kimse dur dememiş.Çünkü bu adamlar öyle ilah seviyesinde falan değil.Bir şekilde yakalıyorsun bu adamları.

Herhangi bir amiral korsan olmak istese ve yolculuğa çıksa rahat rahat yonkoular ile boy ölçüşecek kapasitede tayfalar ve güç toplarlar.
Saka demişsin. Ben de "Bir ihtimal Akainu." dedim zaten. Aokiji ile 10 gün dövüşmüş olsa dahi yine de Akainu biraz daha farklı olabilir diğerlerinden. Onu bir kenara bırakıp diğer amiralleri incelersek sıkıntı başlıyor. Yok işte, bu adamlarda kral vasfı da yok, ağırlığı da yok. Mangakanın kendisi yapıyor bunu. İmparatorları farklı bir görkemle sunuyor. Hepsine de abuk sabuk garip özellikler vermiş. Birisi ölmüyor, diğeri hasar almıyor, öbürü meyve üstüne meyve yiyor... falan fıstık işte.

Kaldı ki sıradan bir adamdan gayet üstün olan Usopp'a bile Fuji'nin meyveyi yedir gene sağ kol olamaz. Net bir şey bu.

4 amiral=4 yonkou ?

4 yonkou Mf'ye gelse denizciler mıçtıkları pokun kokusundan bayılırdı la :hhh:
Şaşırtmadın yine.Anlamak istediğini anlayıp gerisini okumamışsın bile.

@Raiden

Mangakanın Yonkouları üstün ve ihtişamlı göstermesi gerekiyor zaten.Seri korsan serisi ve amaç da One Piece i bulmak.One piece in önünde kimler var yonkoular.Op için yonkouları aşmak gerekiyor.O yüzden yonkoular daha bir ihtişamlı ve güçlü.

Krallık vasfı mı yok.Şimdi de buradan mı yürüyorsunuz.Nedir ki krallık vasfı.Güçlü olmak ise hayvan gibi güçlüler zaten.H.haki mi çincao daha mı vasıflı bu adamlardan.Gorduk ki Bm de h.haki var.Yani butun yonkoularda cikacak bu haki türü.Eh diğer zirve güçlerde de beklemek gayet mantıklı.Amiraller bu gücün farkında.Bundan dolayı ven Amirallerde de olduğunu düşünüyorum.Ne yani sırf bir dönem birilerinden emir aldılar diye krallık vasıfları yok ise kusura bakma da çok yanlış düşünüyorsun.Bm ve Teach de olduğunu düşündüğün vasıf bu adamlarda her türlü vardır.

Son düzenleme:

Mihawk

Kaido için direkt Mangaka en güçlü dedirtti. O yüzden onu ben Shanks'in bile önüne koydum. Big Mom'ı ise hala Akainu'dan önde göremedim. Shanks ve WB ' de iki yıl öncesinde gösterdi bize kudretlerini. Mihawk ne etti de bunlardan güçlü görülüyor?
Bunlardan kim güçlü görüyor Mihawk'ı?

bu adam demedi mi kk olmak beni geçmekten 'bile' daha zor.

Kaidounun tayfası Mom'ın tayfayı öpecek güçte değildir belki. :/ Ki kaidou ölmek istiyor zaten. Yani mom'a dalmamasi için başka mantıklı sebep yok gibi.
Jack, iki amiralin olduğu yere dalıyor. Bu adamlar ben yapamam, edemem kafasında adamlar değiller. Tek mantığı var haklısın, ama senin dediğin değil. Sebebi, eğer savaşırlarsa bir kazanan çıkar, kazanan da hasarlı olduğu için zayıflar ve muhtemelen kalan iki yonkodan biri ona çöker. Yani iki yonkonun savaşı muhtemelen iki yonkoyu da yok eder ve yonko sistemi çöker. Kurgusal yani daha çok.

Adamların vuruşları koymuyor amirallere.

Marco+Vista Mom'a vurur ve Mom sadece 'ah' der= Mom, god

Marco+Vista Akainu ya vurur, Akainu sadece 'ah' der= Marco, amiral alabilir :D
Bilmiyorum artık , çözemedim , amiral kalıbı içinde bunları yapan biri var ve yaptıklarına sürekli bir kulp bulunuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık