Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidoyu bile izleyen birileri varken Sakanın kulu köpeği olurlar la :D

Saka üzerinden örnek verilmiş.Üstüne Aokiji vssini de kazanmış.Nasıl ki Wb diğer yonkoulardan üstündü,Saka da diğer Amirallerden önde.

Burada vurgulanan ana karakter balı :p
Önde olduğu falan yok la. Bunlar hep Oda'nın algı operasyonları :)

Bb gibi yeni dünya da meyve avlayan, Kaido gibi ona buna sataşan , BigMom gibi un şeker için ada yağmalayanları izliyorlar , iş Sakazuki'e kalınca onun fişini çekiyorlar.

Kimse birşey yapamaz. Adam yolunda ilerler ve düşmanın ayağını kaydıracak zeka ve yeteneğe sahip olan tarafta kendisi.
Yonkoulara yakın güçte adam bulmak çok zor. O yüzden mecburen itaat söz konusu. Ama amirale yakın güçte adam bulmak daha kolay. Bu yüzden de sakata gelmesi daha kolay. Dediğim gibi.. Akainu gerçekten farklı bir seviyede olsa Aokiji ile 10 gün dövüşmezdi. Başka boyutlara taşımaya gerek yok bu çocuğu :)

Önde olduğu falan yok la. Bunlar hep Oda'nın algı operasyonları :)

Yonkoulara yakın güçte adam bulmak çok zor. O yüzden mecburen itaat söz konusu. Ama amirale yakın güçte adam bulmak daha kolay. Bu yüzden de sakata gelmesi daha kolay. Dediğim gibi.. Akainu gerçekten farklı bir seviyede olsa Aokiji ile 10 gün dövüşmezdi. Başka boyutlara taşımaya gerek yok bu çocuğu :)
Kuzan güçsüz bir adam mı ?
Herif için Gorosei bile endişeli iken kaybından dolayı ki Sakazuki öldürmek istese Kuzan diye biri yokmuş şu an.

Akainu'nun yaptığının yarısını yapmayan karakterlere biçtiğiniz değeri görünce şaşırıyorum cidden.

Bir karakter daha ne yapabilir fazla...

Başkası yapmayınca ," istese yapardı kurgu "
Akainu yapınca , " karşıdakinin planı var yoksa yapamazdı"

Herif için Gorosei bile endişeli iken kaybından dolayı ki Sakazuki öldürmek istese Kuzan diye biri yokmuş şu an.

Akainu'nun yaptığının yarısını yapmayan karakterlere biçtiğiniz değeri görünce şaşırıyorum cidden.

Hiçbir sey yapmayan Mihawk Akainu'nun önüne koyuluyor.

@Densetsu no Samurai

Algıyı burada sen yapıyorsun yalnız.Mangaka açık açık Amiral-Yonkou başkası yok yalan diyor sen hala Yonkou dengi yok ama elini sallasan Amirale denk geliyor diyorsun.
Zaten öyle ki. Yeni 2 tane amiral çıkarmışlar. Yeni 2 tane yonkou çıkaramazsın ama isteyince.

Bir ihtimal Akainu amiral dediğimiz seviyeden biraz yukarıda olabilir ama diğer amiraller için aynısını söylemek çok zor.

Başkası yapmayinca ," istese yapardı kurgu "
Akainu yapınca , " karşıdakinin planı var yoksa ohoo"
Kuzan güçsüz değil. Ben zaten Kuzan'ın gücünü sorgulamıyorum. Madem Saka diğer amirallerden farklı bir seviyede Kuzan'la neden 10 gün dövüşüp façasını çizdirmiş diyorum. Bunun cevabı "Kuzan güçsüz bir adam mı" ise demek ki Saka ile diğer amiraller arasında abartıldığını kadar fark yoktur :) Hatta bana göre fark yoktur. Çünkü 10 gün dövüşecek kadar denk olan adamlar için 100 karşılaşmanın 100'ünü de X karakter alır diyemezsin. Böyle bir denklik söz konusu iken nasıl biri ötekinden çok daha güçlü oluyor ben de buna şaşırıyorum :)

Senin mantığınla shanks, kaidou falan da akainunun yaptığının yarısını yapamadı o zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık