Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki kolu olsa Roger kadar olurdu Shanks. Bu haliyle de herhalde az çok denk dövüşür.
Yakışır. Gerçi iki kolu olsa Oda gene gücünü kısar şu anki seviyesinde bırakırdı. :/
Adam hiçlikten çıkmış gelmiş ve yaratıktan farksız imparatorlara kafa tutuyor tek koluyla. Çok farklı bir karakter.

Wb'nin gücünü tüm yonkoular haykırıyor.

Ace en güçlünün başını alacam dediğinde Shanks ''oooo Şirohige'den mi bahseiyorsun?'' diyor.

Kaido gibi bir azman ölmediğinde '' Oyaji ölmeyi başardı, ben ölemiyorum'' diyor :)

Mama halamın bıyığı olsaydı şu şu şu yonkouyu yenerdim; hatta Beyazsakal'ı bile yenerdim'' diyor :)

Eğer Roger'la Wb arasında bir güç kıstası yapılacak ise şu an Wb açık ara önde. Çünkü Roger'dan bahseden yok güç konusunda (kesinlikle şu anki yonkoulardan güçsüz demiyorum yanlış anlaşılmasın). Wb'den bahsediyor herkes. Yanisi gördüğümüz ve öldükten sonra bile konuşulmaya devam eden bir efsane ile yukarıda yazdığım gibi seride 4 tane vs. yi tek başına kazanmış Luffy arasında dağlar denizler kadar fark olacak :)
Diğer söylediklerin kendi düşüncelerin, orası önemli değil de ben sana senin söylediğinin yanlış olduğunu söyledim. Sen diyorsun ki birisine en güçlü demek için herkesi yenmiş olması gerekiyor diye, ben de diyorum ki Wb herkesi yenmiş mi? Bunun cevabını istiyorum ben.

Hele Roger-Wb kıyasın acayip komik olmuş. Wb, Roger'la denk dövüşebilen birisi diye övülüyor, Roger'ı yendi diye değil. Övülme şekli bile Roger'dan nemalanma üzerine. Bir de bir zahmet Wb'den bahsedilsin. Roger dediğimiz adam 20 küsür yıl önce ölmüş gitmiş birisi. Gerçi hoş, ona rağmen kimin korsanlar üzerinde daha çok etki bıraktığı ortada ama neyse artık.

Ben gene belirteyim. Derdim Luffy değil. Derdim senin kurduğun mantık. Demişsin ki BB'yi tek yen en güçlü ol var mı böyle bir şey diye. Ben de diyorum ki BB'yi tek yendiğinde neden öyle bir şey olmasın? 3. meyveyi yemiş bir BB Kaido kadar olamaz mı yani? Onu yenen adam da Kaido'nun üzerine çıkmış olmaz mı diyorum?

Yav neyse işte, sen bildiğin mangada yazılan çizilenleri inkar ediyorsun. Oda kendi elleriyle yazıp çizip anlatmış durumu. KK olacak kişinin amiralleri ve yonkouları aşacak kişi olduğunu söyledi. Benim için tartışma bitmiş oldu böylece.

Not: Wb dediğin adam da ağzından Roger'ı düşürmüyor. Ah yaram vah yaram demeler, ölürken Roger'ı düşünmeler, onun çizdiği yolu diğer korsanlara aktarmaya çalışmalar falan.

@Raiden

Tam olarak şu nedenden dolayı ben Luffy'nin bu kadar güçlü olacağını savunuyorum.

Ayrıca Mangaka Luffy için sınırsız güçte demiş Coby'nin hayat hikayesini anlattığı yerde.

Yav bu sahnelere gerek bile yok Hasan. Neyin ne olduğu inanılmaz derecede net ve ortada zaten.
Ben biliyorum bunu. Ama arkadaş kendince bir şeyler yazıp çiziyor algı oluşturmaya çalışıyor. Ben buna karşı çıkıyorum. Amacı da belli. Zoro en güçlü olacak deyip geçeceksin o yüzden.

Ben biliyorum bunu. Ama arkadaş kendince bir şeyler yazıp çiziyor algı oluşturmaya çalışıyor. Ben buna karşı çıkıyorum. Amacı da belli. Zoro en güçlü olacak deyip geçeceksin o yüzden.
Luffy garezi önemli değil de Luffy'den dolayı Roger'ı gömmek ayıp yahu. :D Adam korsanlar için ilah olmuş bildiğin.

Luffy garezi önemli değil de Luffy'den dolayı Roger'ı gömmek ayıp yahu. :D Adam korsanlar için ilah olmuş bildiğin.
Aynen. Roger'ın yaptıkları zaten ortada. Bir başkası üzerinden adamı savunmaya gerek yok. Bir çok yerde gösterildi zaten adamın nasıl bir yerde olduğu. Sorun Roger'ın yerini vurgulayanların bunu Luffy için yaptıklarını sanıyorlar. O yüzden değeri düşürülmeye çalışılıyor.

Oysa ki Luffy'nin hikayesini okuyoruz zaten göreceğiz nasıl bir macerası olduğunu. Ne güçte olacağını. Roger ile alakası yok. Şu an ki çağında Roger'ın çağı ile alakası yok.

@Millennium Wizard

Aynen.:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık