Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen bu Mihawk Shanks'a denk teorisine göre neden farkı görmek istediğini de açıklıyor. :D Taşlar tam yerine oturuyor.
Wb'nin genç hali demiyorum, sağlıklı ve 60-65 yaşlarındaki hali diğer yonkoulardan üstün görünen kadarıyla. Kaido bile ''Wb bile ölmeyi başardı da ben neden ölemiyorum'' diyor. Kaido yav bu, Kaido :)

''Mihawk tartışmalarına son'' adlı konuma yeni bir argüman ekleyeceğim gibi hissediyorum yakın zamanlarda :D Bu konudaki her şey lehime ilerliyor arkadaş. İlahi adalet mi denir, ne denir bilmem :D:gamyon:

Wb'nin genç hali demiyorum, sağlıklı ve 60-65 yaşlarındaki hali diğer yonkoulardan üstün görünen kadarıyla. Kaido bile ''Wb bile ölmeyi başardı da ben neden ölemiyorum'' diyor. Kaido yav bu, Kaido :)

''Mihawk tartışmalarına son'' adlı konuma yeni bir argüman ekleyeceğim gibi hissediyorum yakın zamanlarda :D Bu konudaki her şey lehime ilerliyor arkadaş. İlahi adalet mi denir, ne denir bilmem :D:gamyon:
Mihawk tartışmalarına son konun 30 küsür sayfa tartışıldı nasıl son noktaysa artık.:hhh:

Beyazsakal'ın üstünlüğü tartışılmazdır. Yaşlı ve hastalığıyla belki zayıf görünebilir ama o adam o halde de yıkılmıyordu.

One piece ki en duygusal sahnelerden biriydi Beyazsakal'ın kan kusarken Ace'e bakıp " henüz ölemem değil mi Ace "değişi. Garp bile gözleri dikip baktı hayranlıkla.

Crocodile ve Marco'nun da dediği gibi oradaki Wb olması gerekenden güçsüzdü.
K.Haki ve B.haki kullanmakta zorlanan H.Haki kullanamayan bir adamdı.
Bunun üstüne Squarda'nın kılıcını yendi. Kalbi tekledi Akainu'dan magma yumruk yedi ve vücudu delindi.
Yüzlerce kurşun ve kılıç yarası almasına rağmen Akainu'yu yerin dibine yolladı.

Yani adam bir nevi sadece meyve ve fiziksel güç ile dövüştü.
Ama onları bile tam anlamıyla kullanamadı. Fiziksel güç desen zaten yaşlanmış ve hasta gençliği gibi değil.
Meyve desen Ace olduğundan kendini kısıyor adayı yok edemez.

Ben tam anlamıyla bir Yonkou'nun gücünü gördüğümüzü sanmıyorum.
Tam anlamıyla gördüğümüzde ise muhtemelen neden 5 amiral gücünde adamın oraya geldiğini öğrenmiş olucaz.

Son düzenleme:

Crocodile ve Marco'nun da dediği gibi oradaki Wb olması gerekenden güçsüzdü.
K.Haki ve B.haki kullanmakta zorlanan H.Haki kullanamayan bir adamdı.
Bunun üstüne Squarda'nın kılıcını yendi. Kalbi tekledi Akainu'dan magma yumruk yedi ve vücudu delindi.
Yüzlerce kurşun ve kılıç yarası almasına rağmen Akainu'yu yerin dibine yolladı.

Yani adam bir nevi sadece meyve ve fiziksel güç ile dövüştü.
Ama onları bile tam anlamıyla kullanamadı. Fiziksel güç desen zaten yaşlanmış ve hasta gençliği gibi değil.
Meyve desen Ace olduğundan kendini kısıyor adayı yok edemez.

Ben tam anlamıyla bir Yonkou'nun gücünü gördüğümüzü sanmıyorum.
Tam anlamıyla gördüğümüzde ise muhtemelen neden 5 amiral gücünde adamın oraya geldiğini öğrenmiş olucaz.
+++

Her dile gelişinde bir hayranlık uyandırıyor bu adam bende. Beyazsakal'ın yerinde başka biri olsa kaç kere ölmüştü Mf'de Allah bilir. O haldeyken yaptıklarını düşününce gençliğini hayal etmekte güçlük çekiyorum. Akainu şükretsin Wb'ye gençlik döneminde denk gelmemiş. Acaba ne tür fantaziler yapardı Oyaji.

Genç Garp ve Sengoku'nun iki kişi daldığı Shiki'ye ''saçmalamayı kes Kinishi, yoksa seni denizin dibine yollarım'' diyen adam! Hey gidi Koca Çınar.. İki amirali alıp kafa kafaya tokuşturduğun günleri göremedik.

Tamago'nun meyvesini Edward Newgate, Kaido, Shanks gibi adamlar yeseydi nolurdu ? Fena bi meyvesi var :D Özellikle Teach'e çok yakisirdi.

İyiymiş. :D Bu adamı görmek istiyorum artık. Ayyaş olarak gösterdin bizlere Oda efendi ama öyle olmadığını biliyoruz! Az şov yapsın da izleyelim yav.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık