Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizcilerden Garp, Aokiji, Coby, Smoker, Sengoku cepte
Devrimcilerin Tamamı cepte, adamlar rahat bir yonkou tayfası ederler
Bir yonkou cepte Shanks ve ekibi, belki şimdiki en güçlü tayfa
Eski yonkou tayfası cepte Marco ve ekibi
Wano cepte, yanında neredeyse amiral edecek güçte minkler var
Kendi ekibi var kaç bin kişilik
Süpernovalar'ın yarısından fazla cepte şimdiden
eeeee
Yok bu kadar müttefik şimdiden bile fazla geliyor, umarım daha da artmazlar :bilmem:
Not:Shicleri saymayı unuttum bak :D
Buldum :) Bunlar ileriye yönelik tahmin ama net olarak cepte değiller.
Shanks'ın BB'nin eliyle aradan çıkma ihtimali var.
Marco ve ekibinden geriye ne kaldığını bilmiyoruz. Mesela Jozu kaldı mı?
Wano ve minkler tamam ama bir yonkounun çok uğraşmadan bu iki ülkeye diz çöktürdüğü gibi bir gerçek var güçlerini abartmayalım.
Kendi ekibi ile birlikte en son Dressrosa'da Fuji, Sengoku, Tsuru varken kaçıyorlardı, bir yonkou tayfasını bu rakiplerden kaçarken hayal edemiyorum.
Süpernovalar da soru işareti yarısı cepte demek için erken.
Ve bu kadar müttefik toplanıyorsa karşının da sağlam olmasını beklemiyor musun? Luffy'ler son savaşta rahatça ezecekler mi sence?

Buldum :) Bunlar ileriye yönelik tahmin ama net olarak cepte değiller.
Shanks'ın BB'nin eliyle aradan çıkma ihtimali var.
Marco ve ekibinden geriye ne kaldığını bilmiyoruz. Mesela Jozu kaldı mı?
Wano ve minkler tamam ama bir yonkounun çok uğraşmadan bu iki ülkeye diz çöktürdüğü gibi bir gerçek var güçlerini abartmayalım.
Kendi ekibi ile birlikte en son Dressrosa'da Fuji, Sengoku, Tsuru varken kaçıyorlardı, bir yonkou tayfasını bu rakiplerden kaçarken hayal edemiyorum.
Süpernovalar da soru işareti yarısı cepte demek için erken.
Ve bu kadar müttefik toplanıyorsa karşının da sağlam olmasını beklemiyor musun? Luffy'ler son savaşta rahatça ezecekler mi sence?
Bu saydıkların olabilir ve bazıları eksilebilir ama opun gidişine bakarsak eksilenlerin yerine daha fazlası gelecektir. Şuan var olanları saymak en doğrusu gibi ve gördüğün üzere bu ekip bile hükümetle kapışsa hükümet düşer :bilmem:

Bu saydıkların olabilir ve bazıları eksilebilir ama opun gidişine bakarsak eksilenlerin yerine daha fazlası gelecektir. Şuan var olanları saymak en doğrusu gibi ve gördüğün üzere bu ekip bile hükümetle kapışsa hükümet düşer :bilmem:
Katılıyorum müttefik toplayacağına. İhtiyacı da olacaktır diye düşünüyorum ama. Boşuna toplamıyordur. Hükümetin tüm güçlerini görmedik üstte de yazdığım gibi.

Bana kalırsa dünya hükümeti epey yüksek müttefik toplayacak. Bir kere luffy aşırı müttefik topluyor buna bir karşılık verilmesi lazım. Savaş one piece bulunduktan sonra olacağına göre tayfanın seviyesi zaten uçmuş olur. Bu adamların yanında çöp temizleyiciler olduğu gibi inu neko gibi canavarlar da olacak. Yonkou katılma ihtimali yok bana kalırsa. Kaidou, Shanks ve BB ölür ama momdan emin değilim. Köşede annelik falan yapar belki diğer türlerle. Öte yandan hükumete bakıyoruz zaten dört tane amiral var. Ajanlar var. O zamana kadar pacifistalar da azman olur. Ayrıca asker alımında amiral bulan adam bunlar. Yani o dört kişiden fazlasını da görebiliriz ki bu herifler kitle imha silahı resmen. Ben öyle veya böyle büyük savaşın çok çekişmeli geçeceğini düşünüyorum.

Bu adamın gücü ile ilgili ciddi şüphelerim var.
Diğer yonkoulara saldırmayıp, Cp0 geldiğinde topuk yapan Teach, gözünü Kırpmadan Dragon'un mekanını basıp, yerle bir edebiliyor. Bu nasıl mümkün oluyor? Dragon Yonkou gücünde ise Teach'in diğerlerine de aynı rahatlıkta saldırması gerekmez mi? Evet ama yapmıyor bunu, demek ki Dragon çok da abartıldığı kadar güçlü değil. En azından bir yonkou kadar güçlü değil, buradan bu sonuç çıkıyor gibi..
Akainu'dan niye kaçtıysa ondan. Devrimcilerin silahlarına çökmesi gerekiyordu, gitti saldırdı. Cp0 ile çarpışmasını gerektiren hiçbir şey yoktu, uzaklaştı.

Adamın zihniyeti belli.
Pislik bir karakter. Fırsatçının önde gideni. Çıkarı yoksa kılını bile kıpırdatmaz.

Genel manada devrimciler>yonkou olduğundan adım gibi eminim. Teşkilatlanma, tertip-düzen, cephane, askeri güç, sayısal çoğunluk gibi konularda devrimcilerle aşık atamaz bu yonkou kesimi.

Akainu'dan niye kaçtıysa ondan. Devrimcilerin silahlarına çökmesi gerekiyordu, gitti saldırdı. Cp0 ile çarpışmasını gerektiren hiçbir şey yoktu, uzaklaştı.

Adamın zihniyeti belli.

Pislik bir karakter. Fırsatçının önde gideni. Çıkarı yoksa kılını bile kıpırdatmaz.
Bu manga sayfası hangi bölümden? Jayada karşılaşılan bölüm di mi? Öyleyse animede farklı çeviri vardı mangada farklı anlam veremedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık