Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hükümet şu an görünenden çok daha fazlası çıkacak diye düşünüyorum. Marineford, final savaşının yanında çerez gibi kalacak gibisinden bir şeyler demişti Oda. Hükümeti sadece denizcilerden ibaret görmemek lazım. Kara ordusu da olabilir. CP'ler gibi bir çok ekipler olabilir. Ya da henüz kimseye yedirmedikleri ama lazım olursa diye hazır tuttukları über meyveler olabilir. Emrinde yüzlerce krallık var zor bir durumda seferberlik ilan edip onlardan asker toplayabilir. Goroseiler ayrı ayrı çok güçlü çıkabilirler. Kutsal ejderlerin hepsi sümüklü değildir belki, antik krallığı yıkmışlarsa gerçekten güçlü kutsal ejderler de çıkabilir. Dr. Vegapunk faktörü var. Antik silah, yapay meyve, klonlama vs vs. Hükümet de yapıyordur bu tür şeyler.
Denizcileri muhtemelen iki yonkou indirir ama hükümet kapalı kutu belki dört yonkouyu aşacak toplam güçleri vardır. Son savaş çok epik olsun diye muhtemelen Oda hükümeti baya şişirecek, Luffy ve müttefikleri kolayca ezerse zevkli olmaz çünkü.
yukarıdaki tartışmaları okudum tam ben yazacaktım senin yazdıklarının benzerini senin yorumun geldi +1 :good:
kesinlikle katılıyorum ve bazı arkadaşlar ne gördüler de luffy'nin müttefiklerinin WG için yeterli olduğuna kanaat getirdiler anlamadım henüz WG ile ilgili çok bir bilgimiz yok halbuki. Peşin hüküm vermek yanlış bu konuda ama işte inat inat inat ne denir ki :artiz:

yukarıdaki tartışmaları okudum tam ben yazacaktım senin yazdıklarının benzerini senin yorumun geldi +1 :good:
kesinlikle katılıyorum ve bazı arkadaşlar ne gördüler de luffy'nin müttefiklerinin WG için yeterli olduğuna kanaat getirdiler anlamadım henüz WG ile ilgili çok bir bilgimiz yok halbuki. Peşin hüküm vermek yanlış bu konuda ama işte inat inat inat ne denir ki :artiz:
Eyvallah. Şahsen ben son savaşta Luffy ve müttefiklerinin karşısına WB korsanlarının karşısına çıkan kuvvetin bir kaç katı çıkmazsa çok tatmin olmam. Aynı savaşın korsanların kazandığı versiyonu olmasın daha büyük olaylar dönsün isterim. Beklentim bu yönde, Oda'ya da güveniyorum bu konuda :)

Eyvallah. Şahsen ben son savaşta Luffy ve müttefiklerinin karşısına WB korsanlarının karşısına çıkan kuvvetin bir kaç katı çıkmazsa çok tatmin olmam. Aynı savaşın korsanların kazandığı versiyonu olmasın daha büyük olaylar dönsün isterim. Beklentim bu yönde, Oda'ya da güveniyorum bu konuda :)
aynen öyle bizi eserine bu kadar hayran bıraktığına göre hatta ve hatta luffyi sevmeyenler bile seriden kopamadığına göre oda sensei'nin bir bildiği var diyorum ve çekiliyorum :sapkali:

Herkesin atladığı ve unuttuğu şey ise, Weevil'ın Z'nin kolunu kesmesi ; (Weevil olduğu bile belli değil) Z'nin Amirallikten ayrıldığı zamana denk geliyor, yani aktif bir Amiral iken değil, Sengoku'nun şuan olduğu denetçi pozisyonunda iken kolunu kime kaptırmışsa kaptırıyor.

Mihawk'ın da bu olayla bir alakası olmadığına göre konu dışı olmuş zaten.
Zaman atlaması esnasında üç yeni Shichibukai alınmış. Buggy, Law ve Weevil. Bunların içinde 13 yıl önce Zephyr'ın tüm adamlarını öldürüp kolunu kesebilecek kim var?

Zaman atlaması esnasında üç yeni Shichibukai alınmış. Buggy, Law ve Weevil. Bunların içinde 13 yıl önce Zephyr'ın tüm adamlarını öldürüp kolunu kesebilecek kim var?
Z korsanlığa zaman atlaması esnasında mı başlıyordu ? Mesela bu olay çok daha önce olamaz mı, illa ki zaman atlaması sırasında mı Z'nin kolunu kesen karakter Shichibukai oluyor ve Z'de buna sinirlenip korsan oluyor ?

Bunun yanı sıra, bu tamamen zaman atlaması esnasında olduğundan ötürü gir-çık yaşanmış olabilir, Teach topu topu 1 hafta falan Shichibukai oldu mesela. Z'nin kolunu kesen karakter zaman atlamasında Shichibukai olmuştur, sonra yine zaman atlaması esnasında Shichibukai'lıktan çıkmıştır, yerine Law ve Weevil gelmiştir, bunlar ihtimal dahilinde olduğundan kesinlik sağlayamayız. En az 1 senelik bilinmeyen bir süre var sonuçta.

Z korsanlığa zaman atlaması esnasında mı başlıyordu ? Mesela bu olay çok daha önce olamaz mı, illa ki zaman atlaması sırasında mı Z'nin kolunu kesen karakter Shichibukai oluyor ve Z'de buna sinirlenip korsan oluyor ?

Bunun yanı sıra, bu tamamen zaman atlaması esnasında olduğundan ötürü gir-çık yaşanmış olabilir, Teach topu topu 1 hafta falan Shichibukai oldu mesela. Z'nin kolunu kesen karakter zaman atlamasında Shichibukai olmuştur, sonra yine zaman atlaması esnasında Shichibukai'lıktan çıkmıştır, yerine Law ve Weevil gelmiştir, bunlar ihtimal dahilinde olduğundan kesinlik sağlayamayız. En az 1 senelik bilinmeyen bir süre var sonuçta.
Evet. Zaman atlamasinin son bir yılında oluyor olaylar. Illa zaman atlaması esnasında o adam Shichibukai oluyor. Z kolu kesildikten sonra da egitmenlik yapıyor.

Öyle bir durum mevcut işe şayet Brannew'ün bundan bahsetmemesi ilginç ve son derece saçma olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık